Kutyafogat túra Mátrafüred

városi Élményprogram közül
Élményprogram
Kutyafogat túra Mátrafüred

Kutyafogat túra Mátrafüred bemutatkozása

Ha a Mátrában jártok, mindenképpen próbáljátok ki ezt a különleges túrát. A 12 gyönyörű szibériai husky által húzott kutyafogat túra során megismerhetitek a Mátra erdei útjait. A túravezető Hering Tamás 1994 óta foglalkozik szánhúzó kutyákkal, 19 éve a kutyafogathatjó sporttal is. Nemzetközi versenyeken is rendszeresen részt vesz.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Kutyafogat túra Mátrafüred vélemények

Kihagyhatatlan 2023. október 3.a párjával járt itt
Aki kutyafogat túrán vesz részt, Mátrafüreden, háromszoros élményben lesz része. Először is kutyák által húzott járművön utazni nem mindennapi, főleg úgy, hogy látod a kutyákon, mennyire élvezik. Nekik ez nem munka. Másodszor a 6 km-es túra útvonal, amin végig haladtunk a Mátrában gyönyörű.
Kutyafogat túra Mátrafüred - Egyéb