Őszi felûdûlės az Anna hotelban

Hotel Anna Mátrafüred

Kiváló 2020. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. október 16.
A szãlloda családias hangulata nagyon megfogott .A szemėlyzetről csak pozitivumokat tudok irni pl udvariassãg figyelmessèg ės a mosoly ami nekem fontos ott volt. Tavasszal biztos ujra elmegyûnk.
Személyzet:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Hotel Anna további értékelései

2020.09.06barátokkal
Kiváló
5 emlékezetes nap a Hotel Annában! Sógornőmmel nyaraltam Mátraházán az Anna Hotelban 08.30-09.5 ig. Mind a ketten elégedettek voltunk a szállással ,tisztasággal és az étkezéssel is. Külön kiemelném a személyzet kedvességét,szolgálat készségét! Köszönettel és üdvözlettel : Horváth Kálmánné
2020.08.10a párjával
Összességében jó volt, anyit elárulok hogy a 105 -ös szobában nem jó a klima csak anyit csinál hogy a szobában keveri a levegőt de lehüteni nem akarja de emiatt nem akartunk reklamálni , pénteken este 8-kor voltunk vacsorázni alig volt második fogás ezeket a problémákon javitsanak.
2020.07.29a párjával
Csendes,nyugodt környezetbe érkezik az ember,ha ebben a hotelben akar megszállni.Mi öt éjszakát töltöttünk itt és jól éreztük magunkat.A svédasztalos reggelik és vacsorák megfelelő választékot kínáltak,mindenki találhatott kedvére való ételt. Két féle leves,három főétel és két desszert közül...