Hotel Anna Mátrafüred ★★★

Hotel Anna Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Üdülősor út 55.

Hotel Anna Mátrafüred a térképen

Hotel Anna Mátrafüred értékelése:

1. helyezett a 11 mátrafüredi szállás közül

Hotel Anna Mátrafüred képei

Hotel Anna Mátrafüred

Hotel Anna Mátrafüred vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 16.
A szãlloda családias hangulata nagyon megfogott .A szemėlyzetről csak pozitivumokat tudok irni pl udvariassãg figyelmessèg ės a mosoly ami nekem fontos ott volt. Tavasszal biztos ujra elmegyûnk.
Válasz az értékelésre - 2020. október 18.
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat és visszavárjuk Önöket!

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6.
5 emlékezetes nap a Hotel Annában!

Sógornőmmel nyaraltam Mátraházán az Anna Hotelban 08.30-09.5 ig. Mind a ketten elégedettek voltunk a szállással ,tisztasággal és az étkezéssel is. Külön kiemelném a személyzet kedvességét,szolgálat készségét! Köszönettel és üdvözlettel : Horváth Kálmánné
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 28.
Nagyon örülünk dicsérő sorainak,bízunk benne,hogy mielőbb újra vendégül láthatjuk Önöket:)

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében jó volt, anyit elárulok hogy a 105 -ös szobában nem jó a klima csak anyit csinál hogy a szobában keveri a levegőt de lehüteni nem akarja de emiatt nem akartunk reklamálni , pénteken este 8-kor voltunk vacsorázni alig volt második fogás ezeket a problémákon javitsanak.

noire TOP étteremértékelő
noire TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 29.
Csendes,nyugodt környezetbe érkezik az ember,ha ebben a hotelben akar megszállni. Mi öt éjszakát töltöttünk itt és jól éreztük magunkat. A svédasztalos reggelik és vacsorák megfelelő választékot kínáltak,mindenki találhatott kedvére való ételt. Két féle leves,három főétel és két desszert közül választhattunk a vacsoránál.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
A szálloda külső része és a kert rész is ápolt, gondozott volt. A szálloda külső parkolója és a zárt parkoló kiválóan alkalmas a szállodába gépkocsival érkezők részére. A személyzet minden tagja segítőkész és udvarias volt, igyekeztek minden külön kérést is megoldani. Az étterem rész mindig rendezett és tiszta volt, a személyzet kellő gyakorlattal és udvariassággal szolgált ki.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 10.
Bár csak egy éjszakát töltöttünk itt , remek volt. A szállás szép ,a környezet csodás.Az étkezés jó de a maximális örömöt a személyzet hozzá állása szerezte ! Kedvesek , segitőkészek voltak. Újból köszönet Nekik ! Biztosan nem ez volt az utolsó ottlétünk!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Nyugodt, csendes környezet. Pihenésre, kikapcsolódásra alkalmas. A helyiségek tiszták, rendezettek. A svédasztalos reggeli változatos, a vacsora finom és nagyadag volt. A welness részleget is ajánlani tudom. A személyzet kedves, segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2020. április 11.
Kedves Rozália!
Köszönjük kedves szavait,szeretettel visszavárjuk!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 1.
56-dik házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Még szebbet, jobbat kívánni sem lehetett volna. Köszönjük! Az időjárás is nekünk kedvezett. Azt még megemlítem, kutyánk is velünk volt, mindenki kényeztette. Üdvözlettel: Lászlóék
Válasz az értékelésre - 2020. április 11.
Kedves Gyula!
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat!
Szeretettel visszavárjuk Önöket hotelünkben,ha végre vége lesz ennek a veszélyhelyzetnek!
Minden jót kívánunk!A mielőbbi viszontlátásra!
Üdvözlettel:Lami Orsolya

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 29.
A személyzet kedvessége minden várakozást felülmúlt, 2 éjszakás csomag ajánlatot követően hosszabbítottunk, mert nagyon jól éreztük magunkat. Félpanziós étkezésünk keretében a vacsorák tökéletesek voltak, az ételek nagyon finomak és bőségesek; a reggeli választék is jó volt, bár az étel hűtő nem hűtött tökéletesen. Összességében: máskor is visszamennénk és ajánlanám másoknak is.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Nagyon kedves, figyelmes személyzet és nagyon ízletes ételek, bőséges reggeli, vacsora. Tiszta, igényes szoba. Egy dologgal volt problémánk, hogy a matracok csúszkáltak az ágyakon. :)

Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Mátrafüred
2 nap/1 éjszaka 9.450 - 18.644,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.13-ig
Avar Hotel
3 nap/2 éjszaka 30.500 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.12.21-ig
Invest Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.07-ig
Sweet-Life Wellness Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, csokoládé bekészítéssel, egy üveg borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.15-ig
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna világ használattal, fitness teremmel, vízi, sport és gyermek animációval, gyermek játszóval, parkolással
Érvényes: 2022.03.10-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszpark használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.07.16-ig
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.07-ig
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2021.04.02. - 2021.12.23.
Mátrafüred
3-7 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.09.05.

Szállodák Mátrafüred környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Egerszalók
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

MátrafüredX