Hotel Anna Mátrafüred ★★★

Hotel Anna Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Üdülősor út 55.

Hotel Anna Mátrafüred a térképen

Szállások Mátrafüred városában
Wellness csomagok Mátrafüred városában

Hotel Anna Mátrafüred vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 17.
Nagyon kellemes időt töltöttünk az Anna Hotelben. Igazi méltó 50 éves házassági évfordulót ünnepeltünk, nosztalgiáztunk a férjemmel, mivel a nászutunk is itt volt. A szálloda családias hangulatú, a személyzet nagyon udvarias, kedves. Az étkezés minősége kiváló, a wellness szolgáltatás részünkre megfelelt. Ha lehetőségünk lesz mindenképpen visszatérünk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Minden nagyon tetszett, a tisztaság, a takarító személyzet aranyos volt.
Az ételek finomak, és változatosak. A welness részleggel is elégedettek voltunk.
A felszolgáló személyzet kissé mogorvának tűnt, és távolságtartónak.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A személyzet kedves,barátságos,az ételek finomak,a svédasztalos reggeli lehetett volna bőségesebb pl. a szimpla rántottán és virslin kívül tükörtojás,haem and eggs vagy sült kolbász. A vacsora ízletes,többféle 3 fogásból állt. Ami nem tetszett,hogy a recepción egy dobozba a vendégek az értékelésük mellé borravalót adjanak,ilyennel még sehol nem találkoztam.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 5.

A "kiváló" értékelés nem igényel magyarázatot;
Az "Ár/Érték arány" : a 32-es szoba mellett mellett vagy fölött minden reggel és este bútor-tologatás, vagy más egyéb zaj kicsit zavaró volt;
"Szolgáltatás": a medence használatnál szabályozni, esetleg tiltani lehetne a labdázást és medencébe ugrálást (még felnőttek is).

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
A személyzet , étkezés minősítése nagyon jó. Wellness szolgáltatás viszont gyenge finoman fogalmazva is. Balesetveszélyes az egész részleg. Csúszás veszély végig,biztonsági fedelek hiányoztak a medencében, ebből kisebb baleset is lett, szerencse csak felnőttel történt. Nincs hova leülni, ha valaki nem akar a vízben lenni( két pihenő ágy volt).

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 20.
Nagyszerűen éreztük magunkat a szállodában,a Mátra ősszel is nagyon csodálatos .Hiányoltam,hogy a jakuzzinál nincs kapaszkodó igy nagyon baleset veszélyesnek tartom !

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Remek hétvége a Hotel Annában. Mindennel meg voltunk elégedve, a Wellness részleg nagyon jó és tiszta. Az étkezés is kifogástalan volt. A személyzetnek külön dicséret mert mindent el tudtak intézni. ( 1nappal elöbb mentünk és mindjárt intézkedtek). A Mátra csodálatos volt és már két családnak is ajánltuk.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 9.
A személyzet kedvessége, segítőkészsége átlagon felüli volt. Kevésbé tetszett a kihelyezett borravalós doboz. A hotelt a tisztaság, a kényelem, a bőséges reggeli és vacsora jellemzi. A nyugodt, családias hangulatú pihenésre vágyóknak nagyon ajánlom!

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
Pozitívumok: nagyon szép környéken, kényelmes jó elrendezésű, rendkívül tiszta szobák. Kedves segítőkész személyzet ( 1 fő kivételével ami szinte belefér még). Bőséges finom ételek. Jó kiindulópont a mátrai túrákhoz. Ajánlani tudom minden ismerősömnek. Negatívumok (szinte építő jelleggel): a reggelik minden nap ugyanazok. Lehetne kicsit változatosabb.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
A wellness szolgáltatások tetszettek, kivéve a medence, amely vize nagyon hideg volt. Nem volt vasárnap vacsora, és a személyzet úgy tájékoztatott, hogy hétfőn le lehet ebédelni, de a szobát 10 óráig el kellett hagyni,és a szállodában is csak plusz díjért maradhattunk volna.

Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.825,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Mátrafüred
2 nap/1 éjszaka 14.195 - 17.344,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.29-ig
Invest Vendégház
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.645 - 7.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Széchenyi Apartman
Érvényes: 2020.02.01-ig
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.01-ig
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Mátrafüred
2-4 éjszaka 17.344,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.

Szállodák Mátrafüred környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hunguest Hotel Flóra Eger
A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi...
Tél a Mátrában (min. 2 éj)
Karácsony
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szuper 4-es ajánlat (min. 4 éj)

MátrafüredX