Hotel Anna Mátrafüred ★★★

Hotel Anna Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Üdülősor út 55.

Hotel Anna Mátrafüred a térképen

Szállások Mátrafüred városában
Wellness csomagok Mátrafüred városában

Hotel Anna Mátrafüred vélemények

2019. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
3-an utaztunk édesanyámmal, a pótágy megfelelő volt. A szállás tiszta, rendezett. A személyzet maximálisan segítőkész, udvarias. A wellness rész is nagyon tiszta, jól éreztük magunkat. Ár-érték arányban megfelelő a szolgáltatás. Az étkezéssel volt problémánk, mert a nem látszott, h vasárnap nincs melegkonyha pedig félpanzióra foglaltunk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 17.
Nagyon kellemes időt töltöttünk az Anna Hotelben. Igazi méltó 50 éves házassági évfordulót ünnepeltünk, nosztalgiáztunk a férjemmel, mivel a nászutunk is itt volt. A szálloda családias hangulatú, a személyzet nagyon udvarias, kedves. Az étkezés minősége kiváló, a wellness szolgáltatás részünkre megfelelt. Ha lehetőségünk lesz mindenképpen visszatérünk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Minden nagyon tetszett, a tisztaság, a takarító személyzet aranyos volt.
Az ételek finomak, és változatosak. A welness részleggel is elégedettek voltunk.
A felszolgáló személyzet kissé mogorvának tűnt, és távolságtartónak.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A személyzet kedves,barátságos,az ételek finomak,a svédasztalos reggeli lehetett volna bőségesebb pl. a szimpla rántottán és virslin kívül tükörtojás,haem and eggs vagy sült kolbász. A vacsora ízletes,többféle 3 fogásból állt. Ami nem tetszett,hogy a recepción egy dobozba a vendégek az értékelésük mellé borravalót adjanak,ilyennel még sehol nem találkoztam.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 5.

A "kiváló" értékelés nem igényel magyarázatot;
Az "Ár/Érték arány" : a 32-es szoba mellett mellett vagy fölött minden reggel és este bútor-tologatás, vagy más egyéb zaj kicsit zavaró volt;
"Szolgáltatás": a medence használatnál szabályozni, esetleg tiltani lehetne a labdázást és medencébe ugrálást (még felnőttek is).

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
A személyzet , étkezés minősítése nagyon jó. Wellness szolgáltatás viszont gyenge finoman fogalmazva is. Balesetveszélyes az egész részleg. Csúszás veszély végig,biztonsági fedelek hiányoztak a medencében, ebből kisebb baleset is lett, szerencse csak felnőttel történt. Nincs hova leülni, ha valaki nem akar a vízben lenni( két pihenő ágy volt).

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 20.
Nagyszerűen éreztük magunkat a szállodában,a Mátra ősszel is nagyon csodálatos .Hiányoltam,hogy a jakuzzinál nincs kapaszkodó igy nagyon baleset veszélyesnek tartom !

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Remek hétvége a Hotel Annában. Mindennel meg voltunk elégedve, a Wellness részleg nagyon jó és tiszta. Az étkezés is kifogástalan volt. A személyzetnek külön dicséret mert mindent el tudtak intézni. ( 1nappal elöbb mentünk és mindjárt intézkedtek). A Mátra csodálatos volt és már két családnak is ajánltuk.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 9.
A személyzet kedvessége, segítőkészsége átlagon felüli volt. Kevésbé tetszett a kihelyezett borravalós doboz. A hotelt a tisztaság, a kényelem, a bőséges reggeli és vacsora jellemzi. A nyugodt, családias hangulatú pihenésre vágyóknak nagyon ajánlom!

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
Pozitívumok: nagyon szép környéken, kényelmes jó elrendezésű, rendkívül tiszta szobák. Kedves segítőkész személyzet ( 1 fő kivételével ami szinte belefér még). Bőséges finom ételek. Jó kiindulópont a mátrai túrákhoz. Ajánlani tudom minden ismerősömnek. Negatívumok (szinte építő jelleggel): a reggelik minden nap ugyanazok. Lehetne kicsit változatosabb.

Mátrafüred
3-6 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Mátrafüred
3-7 éjszaka 11.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.31. - 2019.09.01.
Bükk Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Invest Vendégház
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.880,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kincsvadász kalanddal, kerékpárbérléssel, vár belépővel
2019.05.01. - 2019.10.30.
Invest Apartmanok
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 8.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, lovaskocsikázással vagy masszázzsal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Egri Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Mátrafüred
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.30-ig

Szállodák Mátrafüred környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)

MátrafüredX