Hotel Anna Mátrafüred ★★★

Hotel Anna Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Üdülősor út 55.

Hotel Anna Mátrafüred a térképen

Hotel Anna Mátrafüred értékelése:

1. helyezett a 10 mátrafüredi szállás közül

Hotel Anna Mátrafüred képei

Hotel Anna Mátrafüred

Hotel Anna Mátrafüred vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 12.
Jól éreztük magunkat a férjemmel, igazán kényelmes volt a tetőtéri szoba is. Nagyobb mint amire a képek alapján számítottunk. Egyetlen negatívum az volt, hogy az iroda a szobánkkal szemben helyezkedett el, és a kedves hölgy, aki intézte ott a dolgokat nem igazán vette figyelembe, hogy mi ott pihenni szeretnénk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Már tavaly oltóberben is jól éreztük magunkat az Anna Hotelben, ezért kerek házassági évfordulónkra is itt foglaltunk szállást. Ugyan a bejárati lépcső burkolatának felújítása kissé megnehezítette az érkezést, de még ottlétünk alatt elkészült. A személyzet szolgálatkészsége minden elvárhatót felülmúlt. A félpanziós étkezés bőséges, ízletes és változatos.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Az út a Hotel előtt felújítás alatt van,ez egy kissé kényelmetlen ,most. A recepciós a személyzet ,kedves udvarias . Az épület és a szobák ,hangulatosak, kedvenc színeimmel,nap sárga,narancs. Szolgáltatást nem vettünk igénybe a fürdőben. Az étterem elegáns,az ételek finomak,színek hangulatosak. Vacsorához egy kellemes zenét szeretek hallgatni,nem a TV híradót!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Nagyon jól éreztük magunkat , kitünő volt az ellátás, nagyon finomak voltak az ételek, a tisztasággal is megvoltunk elégedve a személyzet is udvarias ,kedves, és segitőkész volt. További munkájukhoz, sok sikert és jó egészséget kivánunk üvözlettel Radocsai Attila és felesége Anikó

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Érkezésünkkor a recepción barátságos fogadtatásban részesültünk, a szoba amit kaptunk kényelmes, tiszta és tágas volt. A wellness részleg is megfelelő annak aki egy kis nyugalomra, kikapcsolódásra vágyik. Az ételek mind ízletesek és bőségesek voltak, a felszolgáló hölgy pedig kedves. Összességében csak pozitív dolgokat tudok mondani a Hotel Annáról, ajánlom mindenkinek és egy biztos, mi vissza megyünk még.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
A személyzet udvarias, barátságos, figyelmes, bármivel fordultunk hozzájuk, nagyon segítőek voltak. Az étkezés finom és bőséges. A Hotel szép. A welnes rész nem csak a fiataloknak, hanem az idősebbeknek is jó.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Nyugdíjas akció keretében töltöttünk 4 éjszakát az Anna Hotelben. A hotel nagyon szép hegyvidéki, erdei környezetben található. Barátságos, hangulatos, kikapcsolódásra, feltöltődésre abszolút alkalmas. A felfrissülést szolgálja házon belül a wellnes-részleg, a kellemes vizű medence, a jakuzzi, kívül pedig a szépséges zöld, ahol sétálhat, túrázhat, kirándulhat a vendég
A hotel teljes személyzete nagyon kedves, közvetlen, rendkívül segítőkész.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Személyzet mindenben segítőkész, többségük kifejezetten kedvesen viszonyult a vendégekhez. A szállás csendes szép környezetben van. Az ételek nagyon ízletesek és egészséges táplálkozást biztosítanak.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A szoba kényelmes , a reggeli finom!
Meglepetés ért, hogy a svédasztalos vacsorából hirtelen étlapról való megrendelésre tértek át,aminek minősége és mennyisége nem megfelelő volt!!
A személyzet kissé barátságtalan!

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hetet töltöttünk a Hotel Annában Mátrafüreden. Nagyon családias, nagyon jó szálloda. Remélem még eljutunk ide. Nagy tisztaság. Külön köszönet a konyha főnöknek ,hogy ilyen Ízletes és nagyon jó menüsort állított össze. A pincéreknek is külön köszönet. A recepción mindenben nagyon készségesek voltak.

Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Mátrafüred
3-5 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 20.940,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, kincsvadászattal, kerékpárbérléssel
2020.04.10. - 2020.10.30.
Old House
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.02. - 2021.01.27.
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Agria Vintage Apartman
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 21.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, pezsgő bekészítéssel, masszázzsal, hangfürdővel, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Mátrafüred
2 nap/1 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.21-ig

Szállodák Mátrafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

MátrafüredX