Hotel Anna Mátrafüred ★★★

Hotel Anna Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Üdülősor út 55.

Hotel Anna Mátrafüred a térképen

Hotel Anna Mátrafüred értékelése:

1. helyezett a 11 mátrafüredi szállás közül

Hotel Anna Mátrafüred képei

Hotel Anna Mátrafüred

Hotel Anna Mátrafüred vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 16.
A szãlloda családias hangulata nagyon megfogott .A szemėlyzetről csak pozitivumokat tudok irni pl udvariassãg figyelmessèg ės a mosoly ami nekem fontos ott volt. Tavasszal biztos ujra elmegyûnk.
Válasz az értékelésre - 2020. október 18.
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat és visszavárjuk Önöket!

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6.
5 emlékezetes nap a Hotel Annában!

Sógornőmmel nyaraltam Mátraházán az Anna Hotelban 08.30-09.5 ig. Mind a ketten elégedettek voltunk a szállással ,tisztasággal és az étkezéssel is. Külön kiemelném a személyzet kedvességét,szolgálat készségét! Köszönettel és üdvözlettel : Horváth Kálmánné
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 28.
Nagyon örülünk dicsérő sorainak,bízunk benne,hogy mielőbb újra vendégül láthatjuk Önöket:)

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében jó volt, anyit elárulok hogy a 105 -ös szobában nem jó a klima csak anyit csinál hogy a szobában keveri a levegőt de lehüteni nem akarja de emiatt nem akartunk reklamálni , pénteken este 8-kor voltunk vacsorázni alig volt második fogás ezeket a problémákon javitsanak.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 29.
Csendes,nyugodt környezetbe érkezik az ember,ha ebben a hotelben akar megszállni. Mi öt éjszakát töltöttünk itt és jól éreztük magunkat. A svédasztalos reggelik és vacsorák megfelelő választékot kínáltak,mindenki találhatott kedvére való ételt. Két féle leves,három főétel és két desszert közül választhattunk a vacsoránál.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
A szálloda külső része és a kert rész is ápolt, gondozott volt. A szálloda külső parkolója és a zárt parkoló kiválóan alkalmas a szállodába gépkocsival érkezők részére. A személyzet minden tagja segítőkész és udvarias volt, igyekeztek minden külön kérést is megoldani. Az étterem rész mindig rendezett és tiszta volt, a személyzet kellő gyakorlattal és udvariassággal szolgált ki.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 10.
Bár csak egy éjszakát töltöttünk itt , remek volt. A szállás szép ,a környezet csodás.Az étkezés jó de a maximális örömöt a személyzet hozzá állása szerezte ! Kedvesek , segitőkészek voltak. Újból köszönet Nekik ! Biztosan nem ez volt az utolsó ottlétünk!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Nyugodt, csendes környezet. Pihenésre, kikapcsolódásra alkalmas. A helyiségek tiszták, rendezettek. A svédasztalos reggeli változatos, a vacsora finom és nagyadag volt. A welness részleget is ajánlani tudom. A személyzet kedves, segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2020. április 11.
Kedves Rozália!
Köszönjük kedves szavait,szeretettel visszavárjuk!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 1.
56-dik házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Még szebbet, jobbat kívánni sem lehetett volna. Köszönjük! Az időjárás is nekünk kedvezett. Azt még megemlítem, kutyánk is velünk volt, mindenki kényeztette. Üdvözlettel: Lászlóék
Válasz az értékelésre - 2020. április 11.
Kedves Gyula!
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat!
Szeretettel visszavárjuk Önöket hotelünkben,ha végre vége lesz ennek a veszélyhelyzetnek!
Minden jót kívánunk!A mielőbbi viszontlátásra!
Üdvözlettel:Lami Orsolya

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 29.
A személyzet kedvessége minden várakozást felülmúlt, 2 éjszakás csomag ajánlatot követően hosszabbítottunk, mert nagyon jól éreztük magunkat. Félpanziós étkezésünk keretében a vacsorák tökéletesek voltak, az ételek nagyon finomak és bőségesek; a reggeli választék is jó volt, bár az étel hűtő nem hűtött tökéletesen. Összességében: máskor is visszamennénk és ajánlanám másoknak is.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Nagyon kedves, figyelmes személyzet és nagyon ízletes ételek, bőséges reggeli, vacsora. Tiszta, igényes szoba. Egy dologgal volt problémánk, hogy a matracok csúszkáltak az ágyakon. :)

Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Mátrafüred
3-7 éjszaka 11.788,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.05-ig
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlő itallal, délutáni gyümölcsvariációkkal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Sweet-Life Wellness Apartman
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 8.250 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csobogó Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Csillagtúra Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Mátyus Udvarház
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
6 nap/5 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 15.825,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig

Szállodák Mátrafüred környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Egerszalók
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Nyári pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

MátrafüredX