Hotel Anna Mátrafüred ★★★

Hotel Anna Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Üdülősor út 55.

Hotel Anna Mátrafüred a térképen

Szállások Mátrafüred városában
Wellness csomagok Mátrafüred városában

Hotel Anna Mátrafüred vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Családias hangulatú, jó ízléssel kialakított szálloda. Kedves, segítőkész személyzet. A vacsora bőséges és finom. A tisztaság kiváló. A jakuzzihoz
jó lenne egy kapaszkodó.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Nagyon igényes, családias szálláshely. Ami nagyon meglepő a személyzet hozzáállása a recepcióstól a takarítónőig mindenki nagyon kedves, segítőkész látszik, hogy igazi csapatot alkotnak! A mai rohanó világban ha egy kicsit le akarsz ereszteni ide érdemes ellátogatni és fetőltödni.

2019. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
3-an utaztunk édesanyámmal, a pótágy megfelelő volt. A szállás tiszta, rendezett. A személyzet maximálisan segítőkész, udvarias. A wellness rész is nagyon tiszta, jól éreztük magunkat. Ár-érték arányban megfelelő a szolgáltatás. Az étkezéssel volt problémánk, mert a nem látszott, h vasárnap nincs melegkonyha pedig félpanzióra foglaltunk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 17.
Nagyon kellemes időt töltöttünk az Anna Hotelben. Igazi méltó 50 éves házassági évfordulót ünnepeltünk, nosztalgiáztunk a férjemmel, mivel a nászutunk is itt volt. A szálloda családias hangulatú, a személyzet nagyon udvarias, kedves. Az étkezés minősége kiváló, a wellness szolgáltatás részünkre megfelelt. Ha lehetőségünk lesz mindenképpen visszatérünk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Minden nagyon tetszett, a tisztaság, a takarító személyzet aranyos volt.
Az ételek finomak, és változatosak. A welness részleggel is elégedettek voltunk.
A felszolgáló személyzet kissé mogorvának tűnt, és távolságtartónak.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A személyzet kedves,barátságos,az ételek finomak,a svédasztalos reggeli lehetett volna bőségesebb pl. a szimpla rántottán és virslin kívül tükörtojás,haem and eggs vagy sült kolbász. A vacsora ízletes,többféle 3 fogásból állt. Ami nem tetszett,hogy a recepción egy dobozba a vendégek az értékelésük mellé borravalót adjanak,ilyennel még sehol nem találkoztam.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 5.

A "kiváló" értékelés nem igényel magyarázatot;
Az "Ár/Érték arány" : a 32-es szoba mellett mellett vagy fölött minden reggel és este bútor-tologatás, vagy más egyéb zaj kicsit zavaró volt;
"Szolgáltatás": a medence használatnál szabályozni, esetleg tiltani lehetne a labdázást és medencébe ugrálást (még felnőttek is).

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
A személyzet , étkezés minősítése nagyon jó. Wellness szolgáltatás viszont gyenge finoman fogalmazva is. Balesetveszélyes az egész részleg. Csúszás veszély végig,biztonsági fedelek hiányoztak a medencében, ebből kisebb baleset is lett, szerencse csak felnőttel történt. Nincs hova leülni, ha valaki nem akar a vízben lenni( két pihenő ágy volt).

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 20.
Nagyszerűen éreztük magunkat a szállodában,a Mátra ősszel is nagyon csodálatos .Hiányoltam,hogy a jakuzzinál nincs kapaszkodó igy nagyon baleset veszélyesnek tartom !

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Remek hétvége a Hotel Annában. Mindennel meg voltunk elégedve, a Wellness részleg nagyon jó és tiszta. Az étkezés is kifogástalan volt. A személyzetnek külön dicséret mert mindent el tudtak intézni. ( 1nappal elöbb mentünk és mindjárt intézkedtek). A Mátra csodálatos volt és már két családnak is ajánltuk.

Mátrafüred
3-6 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kristály Apartman
Aviátor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.667 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.075,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.01. - 2020.06.19.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 8.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, lovaskocsikázással vagy masszázzsal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csobogó Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mátrafüred
3-7 éjszaka 11.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig

Szállodák Mátrafüred környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyári álom Parádon (1 éjtől)

MátrafüredX