Hotel Anna Mátrafüred ★★★

Hotel Anna Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Üdülősor út 55.

Hotel Anna Mátrafüred a térképen

Hotel Anna Mátrafüred értékelése:

1. helyezett a 11 mátrafüredi szállás közül

Hotel Anna Mátrafüred képei

Hotel Anna Mátrafüred

Hotel Anna Mátrafüred vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Nyugodt, csendes környezet. Pihenésre, kikapcsolódásra alkalmas. A helyiségek tiszták, rendezettek. A svédasztalos reggeli változatos, a vacsora finom és nagyadag volt. A welness részleget is ajánlani tudom. A személyzet kedves, segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2020. április 11.
Kedves Rozália!
Köszönjük kedves szavait,szeretettel visszavárjuk!
Lami Orsolya (Hotel Anna)

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 1.
56-dik házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Még szebbet, jobbat kívánni sem lehetett volna. Köszönjük! Az időjárás is nekünk kedvezett. Azt még megemlítem, kutyánk is velünk volt, mindenki kényeztette. Üdvözlettel: Lászlóék
Válasz az értékelésre - 2020. április 11.
Kedves Gyula!
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat!
Szeretettel visszavárjuk Önöket hotelünkben,ha végre vége lesz ennek a veszélyhelyzetnek!
Minden jót kívánunk!A mielőbbi viszontlátásra!
Üdvözlettel:Lami Orsolya
Lami Orsolya (Hotel Anna)

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 29.
A személyzet kedvessége minden várakozást felülmúlt, 2 éjszakás csomag ajánlatot követően hosszabbítottunk, mert nagyon jól éreztük magunkat. Félpanziós étkezésünk keretében a vacsorák tökéletesek voltak, az ételek nagyon finomak és bőségesek; a reggeli választék is jó volt, bár az étel hűtő nem hűtött tökéletesen. Összességében: máskor is visszamennénk és ajánlanám másoknak is.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Nagyon kedves, figyelmes személyzet és nagyon ízletes ételek, bőséges reggeli, vacsora. Tiszta, igényes szoba. Egy dologgal volt problémánk, hogy a matracok csúszkáltak az ágyakon. :)

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 12.
Jól éreztük magunkat a férjemmel, igazán kényelmes volt a tetőtéri szoba is. Nagyobb mint amire a képek alapján számítottunk. Egyetlen negatívum az volt, hogy az iroda a szobánkkal szemben helyezkedett el, és a kedves hölgy, aki intézte ott a dolgokat nem igazán vette figyelembe, hogy mi ott pihenni szeretnénk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Már tavaly oltóberben is jól éreztük magunkat az Anna Hotelben, ezért kerek házassági évfordulónkra is itt foglaltunk szállást. Ugyan a bejárati lépcső burkolatának felújítása kissé megnehezítette az érkezést, de még ottlétünk alatt elkészült. A személyzet szolgálatkészsége minden elvárhatót felülmúlt. A félpanziós étkezés bőséges, ízletes és változatos.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Az út a Hotel előtt felújítás alatt van,ez egy kissé kényelmetlen ,most. A recepciós a személyzet ,kedves udvarias . Az épület és a szobák ,hangulatosak, kedvenc színeimmel,nap sárga,narancs. Szolgáltatást nem vettünk igénybe a fürdőben. Az étterem elegáns,az ételek finomak,színek hangulatosak. Vacsorához egy kellemes zenét szeretek hallgatni,nem a TV híradót!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Nagyon jól éreztük magunkat , kitünő volt az ellátás, nagyon finomak voltak az ételek, a tisztasággal is megvoltunk elégedve a személyzet is udvarias ,kedves, és segitőkész volt. További munkájukhoz, sok sikert és jó egészséget kivánunk üvözlettel Radocsai Attila és felesége Anikó

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Érkezésünkkor a recepción barátságos fogadtatásban részesültünk, a szoba amit kaptunk kényelmes, tiszta és tágas volt. A wellness részleg is megfelelő annak aki egy kis nyugalomra, kikapcsolódásra vágyik. Az ételek mind ízletesek és bőségesek voltak, a felszolgáló hölgy pedig kedves. Összességében csak pozitív dolgokat tudok mondani a Hotel Annáról, ajánlom mindenkinek és egy biztos, mi vissza megyünk még.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
A személyzet udvarias, barátságos, figyelmes, bármivel fordultunk hozzájuk, nagyon segítőek voltak. Az étkezés finom és bőséges. A Hotel szép. A welnes rész nem csak a fiataloknak, hanem az idősebbeknek is jó.

Mátrafüred
3-5 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Mátrafüred
3-7 éjszaka 11.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Avar Hotel
Mátrafüred
5 nap/4 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.800 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.26-ig
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
2021.06.06. - 2020.06.06.
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Erika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 7.667 - 8.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.825,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Mátrafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
ÚJRA EGYÜTT (min. 2 éj)

MátrafüredX