Kellemes 4 éjszaka, és 4 nap az AVAR-ban :)

Avar Hotel Mátrafüred

2020. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 29.
A hotel remek helyen van, nagyon kényelmesek, és esztétikusak a szobák, vagány az étterem. A wellness-részleg nagyon jól kialakított, élménydús, kisgyerekkel is, felnőtteknek is. Egy szóval a hotel kiváló.
Ami miatt adtunk pár kevésbé kedvező pontszámot, az két dolog, a gasztronómia, és a személyzet. Vasárnap este érkeztünk, és nagyon finom ételek fogadtak, de aztán a felszolgált ételek minősége, íze hanyatló tendenciát mutatott. Azt gondoljuk, hogy pl. az előző napon elkészített ételek, akár a desszert másnapi felszolgálása nem illő egy 4 csillagos szállodában, mi a somlóin, és a gesztenye-tekercsen ezt észleltük, a somlói konkrétan levet eresztett a tárolás miatt. Nem vagyunk kiemelkedően gourmet-vendégek, de van összehasonlítási alapunk, és ez meglepett. Ezért adtunk a konyhára egy hármast.
A személyzet kapcsán azt vettük észre, hogy összességében nem akarták elhitetni velünk, hogy rendkívül fontos a számukra, hogy hogyan érezzük magunkat. Kivételt képeznek a takarító hölgyek, akik mindig vidáman mosolyogtak, a wellnes-ben is, a recepción is általában, és az étteremben is volt 3-4 kedves felszolgáló. Ami meglepett, hogy a karbantartó-személyzet soha nem is nézett ránk konkrétan, (nem munka közben értve, ami természetes lenne) és mindig mi köszöntünk előre. Tudjuk, nem ez a dolguk, de a köszönés szerintem illő dolog egy hotelben, ahogyan mi is mindig köszöntünk, bárhová léptünk be. Szóval, ismételve magunkat, azért adtunk 3-ast, mert összességében nem alakult ki bennünk az az érzés, hogy a személyzet számára fontos az, hogy hogyan érezzük magunkat. Mi ezt ezért se nem rossznak, se nem jónak értékeltük. Átlagosnak.
Az ár/érték arány azonban szerintünk az egyik legkedvezőbb, bőven megérte.
Ajánlani is tudjuk a hotelt másnak.

Köszönjük.
Elhelyezkedés:Kiváló

Avar Hotel további értékelései

2021.05.31a párjával
Kiváló
Rendkivül kedves és figyelmes volt minden részlegen a személyzet.Mivel már korábban mindketten voltunk a szállodában kiváncsiak voltunk a felujitott épületre is. Igazán nagyszerűen sikerült
2020.08.15gyerekekkel
Kiváló
Nagyon szépen felújított hotel. A belső dizájn szemet gyönyörködtető. Jó lenne tudni, ki a tervezője. Szép, kényelmes szobák. Fiatal, kedves, segítőkész személyzet. Az étterem kínálata bőséges, ízletes és változatos. A wellness részleg is kiváló. Elhelyezkedése is nagyon jó, bár nem a természet...
2020.08.08gyerekekkel
Gyenge
A környék szállodáiban már többször is jártunk,mivel ez új szálloda nagy várakozásokkal érkeztünk ide.Már a figlaláskor is kitűnt,hogy nincsenek a helyzet magaslatán,de beletudtuk abba,hogy biztosan sok az új dolgozó.Elég drága volt a 4 éjszaka,ennyit biztosan nem ért. Leginká bb a vacsora volt...