Avar Hotel Mátrafüred ★★★★

Avar Hotel Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 24.

Avar Hotel Mátrafüred a térképen

Szállások Mátrafüred városában
Wellness csomagok Mátrafüred városában

Avar Hotel Mátrafüred vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
A hotel remek helyen van, nagyon kényelmesek, és esztétikusak a szobák, vagány az étterem. A wellness-részleg nagyon jól kialakított, élménydús, kisgyerekkel is, felnőtteknek is. Egy szóval a hotel kiváló. Ami miatt adtunk pár kevésbé kedvező pontszámot, az két dolog, a gasztronómia, és a személyzet.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 15.
Nagyon szépen felújított hotel. A belső dizájn szemet gyönyörködtető. Jó lenne tudni, ki a tervezője. Szép, kényelmes szobák. Fiatal, kedves, segítőkész személyzet. Az étterem kínálata bőséges, ízletes és változatos. A wellness részleg is kiváló. Elhelyezkedése is nagyon jó, bár nem a természet "lágy ölén" található, mégis mindkét oldalra kellemes kilátás fogadja a vendéget, valamint kiváló túrázási kiindulópont.

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
A környék szállodáiban már többször is jártunk,mivel ez új szálloda nagy várakozásokkal érkeztünk ide. Már a figlaláskor is kitűnt,hogy nincsenek a helyzet magaslatán,de beletudtuk abba,hogy biztosan sok az új dolgozó. Elég drága volt a 4 éjszaka,ennyit biztosan nem ért. Leginká bb a vacsora volt kritikán aluli.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Első nap az alkoholos koktélt (ház specialitása) sikerült alkohol mentesen kapnom. Bár a pultos váltig állította, hogy van benne 4 cl alkohol? ! (2500,-Ft, egye-fene)
Takarítás a szemét elviteléből állt, illetve 4. (utolsó) éjszakára lecserélték az ágyneműt, ami teljesen felesleges volt. Első nap elfogyott a kávé. Kértem a takarítónőt pótolja.

Realista TOP szállásértékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 31.
A szálloda még új. Az értékelés is kevés: a "csodás" és a "kiábrándító" között mozog az a 3 is ami van. Megpróbálom áthidalni a szélsőségeket. A szálloda nagyon szép, bár több olyan tere is van, aminek az értelmét nem sikerült megfejtenem. A wellness mérete -főleg a külső résszel együtt-és a kialakítása teljesen korrekt, a szauna részleg kiemelkedően nagy és változatos.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
4 napos kikapcsolódásra az interneten hirdetett Avar hotelre esett a választásunk. Sajnos nagy csalódás lett. Nem azt láttuk, ami a honlapon volt. A legmodernebb gépekkel felszerelt fitneszterem egy sötét kis odú, 3 géppel. A wellnessrészleg sokkal kisebb a valóságba, hideg víz van a kinti és a benti medencében is, ráadásul nagyon csúszik minden.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 16.
Nagyon jó volt, az étel kiváló, a szálloda dizájnja kiváló, és a személyzet is szuper. Nem tudom mivel lehetett volna még fokozni az élményt? Jó szívvel ajánlom másoknak is.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 1.
Kívül-belül gyönyörű, dizájnos épület, a wellness-részleg nagyobb és világosabb, mint amekkorának a képeken tűnt, kellemes meglepetés volt. A reggeli és a vacsora kifejezetten finom és változatos. A személyzet elképesztően kedves, figyelmes és segítőkész. A szoba is teljesen rendben volt, pont olyan szép, mint a képeken.

Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 30.500 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.12.21-ig
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 15.825,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2021.12.23-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Aliz Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.11-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
7 nap/6 éjszaka 12.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 54.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.05. - 2021.09.14.

Szállodák Mátrafüred környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi...
Őszi ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Téli pihenés a Mátrában (min. 2 éj)

MátrafüredX