Februári kirándulás

Almásliget Vendégház MátramindszentAlmásliget Vendégház Mátramindszent a térképen

2015. februárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. február 22.
Hat tagú kiránduló csapatunknak nem mindig könnyű, 4 szobás apartmant találni,ezért ezt a mátrai kirándulást is hosszas keresés előzte meg,míg végül rátaláltunk erre a mátramindszenti régi épületre. A leírás szerint a bíró házaként funkcionáló régi építmény ma már a vendéglátásé. A ház kedves gazdái készséggel álltak rendelkezésünkre, és a téli szezon ellenére felfűtött,meleg szobákkal vártak minket. Az apartman régi bútorokkal berendezve igazán kedves hangulatot árasztott. A közös étkező-konyha megfelelő helyszínnek bizonyult az esti kártyázáshoz,társasjátékhoz. A hideg miatt vendéglátóink csak a 3 hálószobát fűtötték fel számunkra, de nyári időszakban a 4. szoba is a vendégek rendelkezésére áll. Mivel előre nem beszéltük meg az elhelyezést, ezért az ágyakat nekünk kellett felhúzni,törülközőt csak külön kérésre kerestek elő, és a konyhaszekrény tartalmát is még a téli por lepte. Ezeket az apró kellemetlenségeket leszámítva, nagyon jól éreztük magunkat. Mátramindszent jó kiindulási pontja volt kirándulásunknak. Jó időben a ház nagy kertje is a vendégek kikapcsolódását szolgálja, sajnos mi a terasz hangulatos kiülési lehetőségét és a bográcsozást a hideg miatt kihasználni nem tudtuk. Baráti,családi társaságoknak ajánlom,akiknek a fenti apróságok nem szegik a jókedvét. :)
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:
Elhelyezkedés:
Almásliget Vendégház Mátramindszent - Medence/kertAlmásliget Vendégház Mátramindszent - SzobákAlmásliget Vendégház Mátramindszent - Külső kép
Szent Hubertus Panzió Parádsasvár - Napi árak regelis ellátással
Napi árak regelis ellátással
Szent Hubertus Panzió Parádsasvár
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza