3235 Mátraszentimre, Deák Ferenc u. 19

4. helyezett a 7 mátraszentimrei étterem közül
269. helyezett Észak Magyarországon - 850 étterem közül

csárda
szlovák
Szlovák titok, szlovák csülkös bableves, borzas borda
Carlsberg

Kemencés Csárda Mátraszentimre képei

Szállások Mátraszentimre városában
Wellness csomagok Mátraszentimre városában

Kemencés Csárda Mátraszentimre vélemények

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Barátaimmal voltam 2019. augusztusában az étteremben ebédelni. Kedves fogadtatás, hamisítatlan régi, vidéki hangulatú berendezés és dekorációk fogadtak, szinte visszarepített minket gyermekkorunk falusi nagymamai nyaralásainak helyszíneire. Az étel és a bor is kiváló volt, egyedi igényünket rugalmasan megoldották.

Tom180 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
Télen úgy nézett ki, teljesen bezárt az étterem. Aztán a múltkor láttuk, újak a táblák, és emberek is vannak benn. Trambulin az ablak alatt, szóval újra nyitva. Majdnem biztos a tulajdonos váltás. Szóval beültünk a teraszra. Az évekkel korábbi patinás bútor elemek már mégis inkább a lepukkant kategóriába került át. Az étlap egy A4-es lap félbe hajtva.

Tom180 TOP étteremértékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mátraszentimrén nem olyan nagyon sok lehetőség van étterembe betérni, de az egyik a Kemencés Csárda a fő utcán nehezen elkerülhető. Ami nagyon pozitív, hogy Carlsberg sört mérnek, igaz a korsó 4 deci. Nem nagy étterem, és a hosszú asztalok a jellemzőek, így pár turista csoport hamar megtölti. Mi is ide tértünk be.

Legnépszerűbb csomagok Mátraszentimrén és környékén
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 8.350,- Ft/fő/éj ártól: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
2018.06.06. - 2019.12.06.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.556 - 14.606,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
2019.10.15. - 2020.09.30.
Hotel Anna
Mátrafüred
2-3 éjszaka 18.643,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.

Szállodák Mátraszentimre környékén
Erzsébet Park Hotel Mátraszentimre
Hotel Villa Völgy Mátraszentimre
Lifestyle Hotel Mátra Mátraszentimre
Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi...
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Szilveszter 2019/2020 (min. 3 éj)
Őszi pihenés a Mátrában (min. 2 éj)

Kemencés Csárda MátraszentimreX