Tom180 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Tom180 értékeléseit!

Olvasd el Tom180 étterem értékeléseit!

Tom180 értékelései

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Jövet-menet néha betérek. A parkolója annyira kicsi, amennyire kívülről az nem látszik, hisz mellette az áruház nagy parkolója fekszik, plusz egy benzinkút. Nincs közte autós átjárás. A bútoráruház parkolója viszont fizetős, ha nem ott vásárol az ember. Az étterem éppen technikai átalakítás alatt. Totemeken lehetne előre rendelni, de fizetni még nem lehet rajtuk.
Finom lángos, de lángos. -

Vinye Büfé Bakonyszentlászló

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
Kicsi büfé, az internet más részén eléggé felhájpolva. A kirándulásnak úgyis ez a vége, így tervben is volt egy (vagy két) lángos. Kinn adják, benn lehet kérni. A sör elég drága a helyhez képest, de ki nézi? :)

A lángos is majdnem balatoni áron. Tönköly búzás a tészta. Húsz perc múlva lesz kész, majd szólnak. Cetli, rajta egy szám. Mint egy tombola jegy.
Szegényes pizza közel a mólóhoz -

Stég Bisztró Balatonfüred

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 29.
Pizzériát kerestünk a móló közelében. Volt jelölt, de elég rossz híre volt a különböző oldalakon, így, amikor a Stég Bisztró keritésén megláttuk a Pizza feliratot, betértünk. Pécsi sört csapolnak, és abból van alkoholmentes is. A pizza választék a szokásosak mondható. talan két oldal az étlapon. gyorsan kész volt, a kiszolgálás figyelmes, a pizza átlagos.
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
Újra nyeregben. Illetve Huszárban. Sok dolog nem változott. Az árak követték a parti tendenciát. A csülök kimondottan jól volt elkészítve. A lecsós krumpli az én mellényúlásom volt. Biztosan finom, de én nem szeretem. Más köretet kellett volna kérném, de ez tényleg az én hibám. A párom is elégedett volt a sajátjával. Parkoló van, más nekünk akkor ott nem kellett.
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
azafelé jövet találomra betértünk az étterembe. Azt tudtuk, hogy huszadik után utószezon van, de, hogy egy nem kis étteremben ketten leszünk, azt nem gondoltuk. A hely így csendesnek volt mondható. Tetszőlegesen helyet foglaltuk, a pincér hamar megtalálta minket, mi gyorsan rendeltünk, hamar meg is kaptuk az ételt. Kétfélét rendeltünk, de nagyon hasonlót kaptunk.
2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
Valamikor régen is étterem volt ha jól emlékszem. De még a tálcás változat. A belső modern, de valahogy kicsit zsúfolt benyomást kelt. Nagy előny, hogy már van tapis rendelő oszlop. Ami fél siker. Kijön a végén a sorszám és 99. Hú, az messze van még, ja nem 66, csak valamiért fejjel lefelé adja ki. Ugyanaz, mégse ugyanaz, mint a többi meki.
Érdekes borzaska -

Sástó Étterem Sástó

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már régóta szemeztem a tó melletti reklám táblán lévő ételekkel és árakkal. Korábban, ha eldöntöttük, akkor nem volt nyitva. Most sikerrel jártunk. Első benyomás, hogy a táblán és az étlapon szereplő árak eléggé távol kerülhettek egymástól a reklám kihelyezése óta. Nem vészes így sem az ár, csak hát nem túl elegáns.
Helyben is elvitel -

Szomjas Csuka Bélapátfalva

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
Már amikor megérkeztünk, eldöntöttük, hogy a tótól induló kirándulás után ott helyben ebédelünk meg. Az útról visszatérve, az étteremben szemben, a tó partjára kihelyezett asztalokat választottuk. Bementem megkérdezni, hogy kinn ehetünk-e. Ekkor jött a meglepő válasz, hogy műanyag tálból, műanyag étkészlettel igen. Ezen elgondolkodtunk, de aztán csak maradtunk.
Tóparti hirtelen -

Szúnyogvár Étterem Orfű

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Másik éttermet kerestünk ugyan, de útba esett gyalog a szállástól. Gyakorlatilag rálátunk az ablakból. Nem volt nagy tumultus, ezért voltunk bizonytalanok, nyitva van-e egyáltalán. Nyitva volt. A teraszon kerestünk egy helyet, ahol jár a levegő. Pécsi sort csapolnak. Világosan és barát is. Az étel finom volt, a felszolgalas gyors és udvarias.
2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 9.
A romkocsmától még távol, de nem is tip-top hely. Nem is az utóbbi kerestük. Bár a feltört padló azért. . . De a sör nagyon jó, a kiszolgálás remek, a hangulat kellemes. És ezekért mentünk le. Illetve ebben csak bíztunk, mert ezt a kricsmit találtuk meg. De szerencse. A félbarna/vörös kimondottan jó volt. A duplakomlós úgyszintén.