Tom180 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Tom180 értékeléseit!

Olvasd el Tom180 étterem értékeléseit!

Tom180 értékelései

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 11.
A Keleti mellett, az ottani kormányablak látogatása után éhesen ez az egyik lehetőség az evésre. Kétféle hamburgert rendelve leültem az asztalkámhoz, majd a harmadik harapás után elkezdtem keresni a húspogácsát a szendvicsben. No nem volt benne. Visszavittem a pulthoz. Kaptam helyette másikat némi pult mögötti egyeztetés után. Mondjuk a többi megszottyadt addigra.
2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 10.
Fura hely. Szép világos. Előtte másik a gyorsétterem volt ebben az épületben, de írmagja sem maradt. Az asztalok tiszták, kézmosó itt is van, mint a KFC-kben általában. A kiszolgálás talán furibb, mint a többi helyen, vagy csak jobban belátni a konyhába. Van, hogy mindenki pörög-forog, tesz-vesz, egyedül várom a szendvicsemet, ami így sem nagyon gyorsan készül.
Ha nemzetközi váróban akarsz enni -

Kentucky Fried Chicken - Thököly út Budapest

Értékelt: 2020. január 10.
Hú, de sokan voltak! Nyilván egyenest ide fut be minden nemzetközi gyors, nem a Keletibe. Hosszú sor állt, nehezen haladt. Elvitelre akartam a kaját, előre a telefonomon kinéztem, ezzel se menjen az idő. Azzal együtt a sor nem fogyott utánam sem. Viszonylag nagy étterem, de zsizseg a sok embertől. Van akinek ez bejön, de sorban tömörülni, araszolni nem annyira jó.
Értékelt: 2020. január 10.
Újra a Váci utcában éheztem meg. Ott meg nem mindegy, hova tér be az ember. Ez a gyorsétterem, most, hogy appal is lehet előre rendelni, már az odaérkezés közben is, még gyorsabb. Mondjuk a Só utcai kereszteződésben érdemes a telóból felnézni, mert ott van autó forgalom. Valamiért sötétnek tetszik a helyiség (bár nem is tetszik), a nagy forgalom miatt sok a földön a szemét.
2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Jövet-menet néha betérek. A parkolója annyira kicsi, amennyire kívülről az nem látszik, hisz mellette az áruház nagy parkolója fekszik, plusz egy benzinkút. Nincs közte autós átjárás. A bútoráruház parkolója viszont fizetős, ha nem ott vásárol az ember. Az étterem éppen technikai átalakítás alatt. Totemeken lehetne előre rendelni, de fizetni még nem lehet rajtuk.
Finom lángos, de lángos. -

Vinye Büfé Bakonyszentlászló

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
Kicsi büfé, az internet más részén eléggé felhájpolva. A kirándulásnak úgyis ez a vége, így tervben is volt egy (vagy két) lángos. Kinn adják, benn lehet kérni. A sör elég drága a helyhez képest, de ki nézi? :)

A lángos is majdnem balatoni áron. Tönköly búzás a tészta. Húsz perc múlva lesz kész, majd szólnak. Cetli, rajta egy szám. Mint egy tombola jegy.
Szegényes pizza közel a mólóhoz -

Stég Bisztró Balatonfüred

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 29.
Pizzériát kerestünk a móló közelében. Volt jelölt, de elég rossz híre volt a különböző oldalakon, így, amikor a Stég Bisztró keritésén megláttuk a Pizza feliratot, betértünk. Pécsi sört csapolnak, és abból van alkoholmentes is. A pizza választék a szokásosak mondható. talan két oldal az étlapon. gyorsan kész volt, a kiszolgálás figyelmes, a pizza átlagos.
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
Újra nyeregben. Illetve Huszárban. Sok dolog nem változott. Az árak követték a parti tendenciát. A csülök kimondottan jól volt elkészítve. A lecsós krumpli az én mellényúlásom volt. Biztosan finom, de én nem szeretem. Más köretet kellett volna kérném, de ez tényleg az én hibám. A párom is elégedett volt a sajátjával. Parkoló van, más nekünk akkor ott nem kellett.
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
azafelé jövet találomra betértünk az étterembe. Azt tudtuk, hogy huszadik után utószezon van, de, hogy egy nem kis étteremben ketten leszünk, azt nem gondoltuk. A hely így csendesnek volt mondható. Tetszőlegesen helyet foglaltuk, a pincér hamar megtalálta minket, mi gyorsan rendeltünk, hamar meg is kaptuk az ételt. Kétfélét rendeltünk, de nagyon hasonlót kaptunk.
2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
Valamikor régen is étterem volt ha jól emlékszem. De még a tálcás változat. A belső modern, de valahogy kicsit zsúfolt benyomást kelt. Nagy előny, hogy már van tapis rendelő oszlop. Ami fél siker. Kijön a végén a sorszám és 99. Hú, az messze van még, ja nem 66, csak valamiért fejjel lefelé adja ki. Ugyanaz, mégse ugyanaz, mint a többi meki.