3,9

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Vidróczki Csárda Mátraszentimre vélemények

Kiváló 2015. december 20.gyerekekkel járt itt
Az óriási ködben mi is csak azért találtuk meg, mert már 10 éve is jártunk erre és persze azóta többször is. Hagyományos mátrai csárda, igen finom ételekkel, ennél nem több a hely, viszont ezt a küldetését tökéletesen ellátja, hosszú évek óta. Szarvaspörkölt sztrapacskával nagyon jó választás!
Gyenge 2015. november 20.gyerekekkel járt itt
NAgy csalódásunkra itt is a jó értékelések reményében úgy időzítettük kirándulásunkat kisgyermekkel, hogy itt megállunk majd mindenképp. NOs meg is álltunk de elhagyatott és információ nélküli hely fogadott. Így a hangulata is nyomasztó volt és bosszantó, hogy egy tábla se jelez semmit.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 28.barátokkal járt itt
A hétvégén a barátokkal a Mátrában túráztunk, ahol útba ejtettük a híres Vidróczki csárdát. Kívül-belül hangulatos hely, nagyon közel a mátraszentistváni síparkhoz. A teraszon hintaágy várja a betérőket. A fahéjas palacsintájuk nagyon finom, bár mi délután voltunk ott, így időbe telt, mire megérkezett a rendelésem. Az árak rendben vannak, a kiszolgálás udvarias, csak ajánlani tudom!
Vidróczki Csárda Mátraszentimre - Étlap/itallapVidróczki Csárda Mátraszentimre - Étel/ital