Hegyilevegő Panzió Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Alkotmány hegy 7-9.

Hegyilevegő Panzió Mátraszentimre a térképen

Hegyilevegő Panzió Mátraszentimre értékelése:

6. helyezett a 13 mátraszentimrei szállás közül

Hegyilevegő Panzió Mátraszentimre bemutatkozása

Az Északi-középhegység szívében, Mátraszentimrén helyezkedik el a Hegyilevegő Panzió, amely környezeti adottságainak köszönhetően ideális választás lehet azok számára, akik a friss levegőt és a látványos túraútvonalakat keresik pihenésük hátteréül.

Hegyilevegő Panzió Mátraszentimre képei

Hegyilevegő Panzió Mátraszentimre vélemények

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyolc hónapos kislányunkkal voltunk itt egy gyönyörű őszi hosszú hétvégén. Csendes, nyugodt környezet, olyannyira, hogy még térerő sem volt, csak az udvaron (abszolút nem a hely hátránya). Gyönyörű környezet, ahonnan a túrázni vágyok csodálatos sétákat tehetnek. Félpanziós ellátásra fizettünk be. A reggeli a szokásos svéd asztalos (virsli-tojás-dzsem-vaj.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az a helyzet, hogy összességében jó kis hely, de sajnos ezért az árértékért a közelben már voltam sokkal jobb helyen. A személyzet kifogástalan, iszonyú rendesek és készségesek. Viszont a szoba fura szagú volt és hiába aszellőztetés nem múlt el. A vizesblokk nagyon gyenge, a zuhanyzó ajtajai le voltak szakadva. Az ételt én kedveltem, de tény, hogy félpanziónak nem mondanám.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A panzió gyönyörű helyen található, igényes, szépen felújított kis épület. Család-és bababarát, vendégszerető házigazdákkal. A reggeli bőséges, a vacsora két fogásból áll, ami nagyon finom, házias jellegű. A szobák rendezettek, nagyon ügyelnek a tisztaságra! Ajánlani tudom mindenkinek, akik szeretnének kirándulni, pihenni! Sajnos hamar eltelt a négy nap!

2015. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak mi voltunk, szinte telt házzal, kollégákkal. Kedves fogadtatás, gyors tudnivalók bemutatása, telefonszám megadása, "ha esetleg elmegy a villany" esetére. Ezután a házigazdáinkkal, csak távozáskor távoztunk ( és az utcán séta közben, kedvesen érdeklődtek, minden rendben van-e )
Ajánlom mindenkinek, aki pihenni, kirándulni, jó levegőn lenni szeretne 5*

Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.050 - 18.720,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és masszázs ágy használattal, gyermekek részére játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Bükkös Vendégház
Hegyi Panzió
Érvényes: 2021.01.25-ig

Szállodák Mátraszentimre környékén
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Villa Völgy Eger
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Szilveszter 2020/2021 (min. 3 éj)

MátraszentimreX