Hegyilevegő Panzió Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Alkotmány hegy 7-9.

Hegyilevegő Panzió Mátraszentimre a térképen

Hegyilevegő Panzió Mátraszentimre értékelése:

6. helyezett a 13 mátraszentimrei szállás közül

Hegyilevegő Panzió Mátraszentimre bemutatkozása

Az Északi-középhegység szívében, Mátraszentimrén helyezkedik el a Hegyilevegő Panzió, amely környezeti adottságainak köszönhetően ideális választás lehet azok számára, akik a friss levegőt és a látványos túraútvonalakat keresik pihenésük hátteréül.

Hegyilevegő Panzió Mátraszentimre képei

Hegyilevegő Panzió Mátraszentimre vélemények

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyolc hónapos kislányunkkal voltunk itt egy gyönyörű őszi hosszú hétvégén. Csendes, nyugodt környezet, olyannyira, hogy még térerő sem volt, csak az udvaron (abszolút nem a hely hátránya). Gyönyörű környezet, ahonnan a túrázni vágyok csodálatos sétákat tehetnek. Félpanziós ellátásra fizettünk be. A reggeli a szokásos svéd asztalos (virsli-tojás-dzsem-vaj.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az a helyzet, hogy összességében jó kis hely, de sajnos ezért az árértékért a közelben már voltam sokkal jobb helyen. A személyzet kifogástalan, iszonyú rendesek és készségesek. Viszont a szoba fura szagú volt és hiába aszellőztetés nem múlt el. A vizesblokk nagyon gyenge, a zuhanyzó ajtajai le voltak szakadva. Az ételt én kedveltem, de tény, hogy félpanziónak nem mondanám.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A panzió gyönyörű helyen található, igényes, szépen felújított kis épület. Család-és bababarát, vendégszerető házigazdákkal. A reggeli bőséges, a vacsora két fogásból áll, ami nagyon finom, házias jellegű. A szobák rendezettek, nagyon ügyelnek a tisztaságra! Ajánlani tudom mindenkinek, akik szeretnének kirándulni, pihenni! Sajnos hamar eltelt a négy nap!

2015. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak mi voltunk, szinte telt házzal, kollégákkal. Kedves fogadtatás, gyors tudnivalók bemutatása, telefonszám megadása, "ha esetleg elmegy a villany" esetére. Ezután a házigazdáinkkal, csak távozáskor távoztunk ( és az utcán séta közben, kedvesen érdeklődtek, minden rendben van-e )
Ajánlom mindenkinek, aki pihenni, kirándulni, jó levegőn lenni szeretne 5*

Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 14.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 8.350,- Ft/fő/éj ártól: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.08.31-ig
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 14.360 - 16.160,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.05.22-ig
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.

Szállodák Mátraszentimrén és környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hotel Villa Völgy Eger
2 éjszakás senior pihenés
L'amour hétvége (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)

MátraszentimreX