Ábrahámné Ivók Ilona: Hétvéga a Narád & Park Hotelban - Hotel Narád & Park Mátraszentimre

Hétvéga a Narád & Park Hotelban

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 9.
Az egyetlen dolog ami nem tetszett ,hogy a madárvédelemre nem fordítanak gondot.Ott tartózkodásunk ideje alatt is volt egy elpusztult kismadár a teraszon mert nekirepült az üvegfalnak. Kérésem volt hogy tegyenek fel az üvegfalakra ragadozómadár matricákat az ilyen balesetek elkerülésére. Sajnos erre a mai napig nem kaptam választ hogy történt intézkedés a dologban.

Személyzet:
Étkezés:

Szeretnéd követni Ábrahámné Ivók Ilona felhasználót?    Igen

Hotel Narád & Park Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre
Narád u. 6.

2019. április 2.
Rendkívül igényesen megtervezett és kivitelezett épület, kitűnő állapotban. Udvarias személyzet, az étteremben kiváló ételek. A fürdő részleg is nagyon kellemes. Összefoglalva kellemes élmény volt az ott töltött három éjszakás kikapcsolódásunk.

2019. március 25.
Páromtól kaptam itt egy 3 nap 2 éjszakás wellness meglepi kikapcsolódást a születésnapomra. Érkezésünknél nagyon kedvesen fogadtak, a szobánk tiszta és kényelmes volt. Felvettük a köntöseinket, és már mentünk is a lenti vizekbe, egy jót punnyadni, meg a kicsi medencébe úszkálni. Mellette a...

2019. március 21.
A szálloda elhelyezkedése kiváló. A személyzet udvarias. A tisztaság is rendben volt. A wellness-részleg elég kicsi, de mivel nem volt teltház ez nem okozott gondot. A svédasztalos reggelik finomak és választékosak voltak. Az első nap az étteremben megrendelt ebéd csalódást okozott. Pl. a...

Hotel Narád & Park, Mátraszentimre kiemelt csomagajánlatai
 - Együtt a család júniusi kedvezménnyel
3 nap/2 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpár használattal, wellness-használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019-06-14 - 2019-06-30
 - Együtt a család
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpár használattal, wellness-használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019-06-14 - 2019-09-01
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2010-01-02 - 2019-12-29