Hotel Narád & Park Mátraszentimre ★★★★

Hotel Narád & Park Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Narád u. 6.

Hotel Narád & Park Mátraszentimre a térképen

Hotel Narád & Park Mátraszentimre értékelése:

1. helyezett a 13 mátraszentimrei szállás közül

Hotel Narád & Park Mátraszentimre bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az Egertől 60 kilométerre fekvő település egyetlen négycsillagos szállodája kiemelkedő szolgáltatásokat nyújt vendégeinek mind az aktív kikapcsolódás, mind a nyugodt pihenés terén.

Hotel Narád & Park Mátraszentimre képei

Hotel Narád & Park Mátraszentimre

Hotel Narád & Park Mátraszentimre vélemények

2020. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. június 21.
Csendes , nyugodt környezet , kényelmes nagy hotel , rendezett tiszta szobák, és az ablakból csodálatos kilátás. A személyzet tagjai nagyon kedvesek , mindenben segítettek nekünk. Tetszett a wellness részleg , a sok medence és a vacsoránál a bő választék. Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani fogjuk .

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta, szép szoba. Segítőkész, udvarias személyzet. A wellnes minden igényt kielégítő. Csodás kilátás. Igazi kikapcsolódás és pihenés a Narád hotelben!

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves figyelmes személyzet. Az ételek nagyon finomak,mindig pótolva. A Wellnes is kellemes,tiszta. A szilveszter nagyon jól megszervezett,jó hangulatú,amit a fellépő zenekarnak is köszönhető. Nagyon kellemes három napot töltöttünk el.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
1-2 dolog ami nem tetszett. Superior szobát kértem,mivel ragaszkodtam a francia ágyhoz. A franciaágy felső részét kicserélték - 2 db viszonylag jó minőségű - matracra, de nem oldották meg a rögzítésüket , így minden egyes mozdulatnál csúszkáltak jobbra-balra. Folyamatosan vissza kellett tologatni a helyére, mert a matracok között rövid idő alatt 5-10 cm hézag keletkezett.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
10 éve járunk a 4 csillagos (? ) Narádba a nejemmel , nosztalgiázni . Gyermekként sokat nyaraltunk a Felső-Mátrában . Mivel imádjuk ezt a földrajzi helyet , szerettük a szállodát is - itt fent nem is volt máik . Ért pár apró (? ) kellemetlenség de letoleráltuk . Egy pár éve nem volt az ebédnél választék , szinte csak menú (ez nem 4 cs).

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk kisgyermekkel ebben a szállodában. Elhelyezkedése csodálatos, a szoba szép és tágas volt, viszont az ágyon lehetetlen volt aludni és a zuhanyzó is penészes volt. Abszolút nem mondanám gyermekbarátnak, ugyanis nekik semmi nem jár. . . se köntös, se welness törölköző, se mese csatorna, sőt még a hűtő sem üzemelt, ha esetleg bébiételt vagy lázcsillapító kúpot szeretne valaki benne tárolni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen van a hotel, jó a hangulata. Az étkezés teljesen rendben volt, az evőeszközöknél volt néha döccenés. A wellnesrészleg tökéletes, jó hogy van a csendes pihenőhely és az ágyak nem a medence mellett vannak, sokkal jobban lehet pihenni. A szobákban a párnák ideje lejárt, azokra ráférne a csere, az ágyak nagyon kényelmesek.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakás tartózkodás, szép környezetben, nyugalom és pihenés. Valahogy többet vártam az egész szállástól. Tulajdonképpen megvolt minden, mégis hiányérzetem volt, kicsit jellegtelen belső kialakítás. Vacsorák sem voltak a legjobbak, íztelen nem kellően átsütött húsok. Választék megfelelő volt ,de az ízesítés hagyott kívánni valót.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda szép, tiszta, de kis hibákkal, például az élmény medence az ott tartózkodásunk 4 napja alatt, nem volt megfelelő hőfokú, langyos ,majdnem hideg volt a víz. A hirdetésben az szerepel, hogy a déli étkezésnél 10 % kedvezményt adnak, ha a szálloda éttermében fogyasztunk, csak azt nem írták le, hogy ez egy alkalomra szól! ! !

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően minden rendben volt, a szálloda adottságai kiválóak, a személyzet rendkívül segítőkész és udvarias, viszont az étkezés minősége elmarad a megadott színvonaltó. Ez elsősorban a rendkívül leegyszerűsített és választékban és az ételek jellegtelenségében mutatkozott. Nagy kár, mert ez sokat levon a szálloda értékéből és nehezíti a másoknak történő ajánlást.

Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 29.738,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.31-ig
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 15.660 - 32.994,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.31-ig
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.15-ig
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 1.750 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Gábor Vendégház
Akár 1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
Érvényes: 2020.11.30-ig
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.220,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vár belépővel, kincsvadász kalanddal, kerékpárbérléssel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.09.01. - 2021.08.13.
Mátyus Udvarház
3 nap/2 éjszaka 9.250 - 10.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.050 - 22.230,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.17-ig
Érvényes: 2021.06.17-ig

Szállodák Mátraszentimre környékén
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Nyári Csobbanás (min. 2 éj)

MátraszentimreX