Hotel Narád & Park Mátraszentimre ★★★★

Hotel Narád & Park Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Narád u. 6.

Hotel Narád & Park Mátraszentimre a térképen

Hotel Narád & Park Mátraszentimre értékelése:

1. helyezett a 13 mátraszentimrei szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Narád & Park Mátraszentimre bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az Egertől 60 kilométerre fekvő település egyetlen négycsillagos szállodája kiemelkedő szolgáltatásokat nyújt vendégeinek mind az aktív kikapcsolódás, mind a nyugodt pihenés terén.

Hotel Narád & Park Mátraszentimre képei

Hotel Narád & Park Mátraszentimre

Hotel Narád & Park Mátraszentimre vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással indultunk a mátrába,nem volt igazán májusi idő,de a környezet,a levegő tisztasága,illetve a szálloda kárpótolt,reggel 3 fokra ébredtünk,kuturált,tiszta szoba fogadott bennünket,az egész hotelben kellemes meleg hömérséklet fogadott,különösen a wellnes részlegben,ami aprócska de mivel kevés vendég volt,nem okozott fennakadást.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 9.
Az egyetlen dolog ami nem tetszett ,hogy a madárvédelemre nem fordítanak gondot. Ott tartózkodásunk ideje alatt is volt egy elpusztult kismadár a teraszon mert nekirepült az üvegfalnak. Kérésem volt hogy tegyenek fel az üvegfalakra ragadozómadár matricákat az ilyen balesetek elkerülésére. Sajnos erre a mai napig nem kaptam választ hogy történt intézkedés a dologban.

Értékelt: 2019. április 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül igényesen megtervezett és kivitelezett épület, kitűnő állapotban. Udvarias személyzet, az étteremben kiváló ételek. A fürdő részleg is nagyon kellemes. Összefoglalva kellemes élmény volt az ott töltött három éjszakás kikapcsolódásunk.
Válasz az értékelésre - 2019. április 5.

gyerekek TOP szállásértékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Páromtól kaptam itt egy 3 nap 2 éjszakás wellness meglepi kikapcsolódást a születésnapomra. Érkezésünknél nagyon kedvesen fogadtak, a szobánk tiszta és kényelmes volt. Felvettük a köntöseinket, és már mentünk is a lenti vizekbe, egy jót punnyadni, meg a kicsi medencébe úszkálni. Mellette a konditermet is kipróbáltuk, jól átmozgattuk magunkat.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
A szálloda elhelyezkedése kiváló. A személyzet udvarias. A tisztaság is rendben volt. A wellness-részleg elég kicsi, de mivel nem volt teltház ez nem okozott gondot. A svédasztalos reggelik finomak és választékosak voltak. Az első nap az étteremben megrendelt ebéd csalódást okozott. Pl. a cigánypecsenye száraz és rágós volt. Aznap este a vacsora sem ízlett különösebben.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 7.
A személyzet udvarias,segítőkész. A szoba nagyon praktikus,kényelmes.
A tisztaságra semmi panaszunk nem volt. A svéd asztalos reggeli, vacsora változatos és ízletes volt. A wellnes szolgáltatások nagyon jók.
Többet kaptunk mint amit vártunk.
Válasz az értékelésre - 2019. március 29.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 7.
Kellemes és hangulatos a környezet, a családi szoba tágas, jól felszerelt. A wellness részleg kiváló, a személyzet kedves volt, a tisztaság is megfelelő.
Válasz az értékelésre - 2019. március 29.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Nagyon sokszor tervbe volt véve a téli Mátra mint úticél, de megkönnyítette a dolgunkat, hogy egy ajándék utalványt használhattunk fel, amit egy [moderálva - a szerk. ] oldalon nyertem. :-)
Határtalan volt az örömöm amikor kézhez kaptam az utalványt. Január végéig kellett felhasználni, ezért úgy döntöttünk, hogy a hó végén utazunk.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Nagyon tökéletes volt minden!Kedves személyzet,maximális segítő készség,kényelmes,finom ételek,szép szálloda.Ami külön nagyon tetszett,hogy a sok gyerek ellenére,nem volt hangos a szálloda.Külön dicséret a szülőknek,akik jól nevelik a gyermeküket!-és tudnak kulturáltan viselkedni ilyen helyen.
Válasz az értékelésre - 2019. január 28.
Köszönjük szépen, visszavárjuk Önöket.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Nagyon szép fekvésű a szálloda, gyönyörű kilátással a havas Mátrára. Az épület kívül-belül impozáns, tiszta. A mi fogadtatásunk különlegesre sikerült. Autónkkal a szakadó hóesésben, a havas. jeges, lejtős bejáróhoz érve tanácsot kértem egy közelben dolgozó embertől, aki rögtön felajánlotta. hogy helyettem beáll az általam kiválasztandó parkolóba, de ezt nem kértem.
Válasz az értékelésre - 2019. január 11.
Köszönjük szépen, visszavárjuk Önöket!

Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 14.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.20-ig
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 8.350,- Ft/fő/éj ártól: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.08.31-ig
Hotel Aqua Eger
4 nap/3 éjszaka 27.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, előszilveszteri vacsorával, szilveszteri gálavacsorával és party-val, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Szilvásvárad
Érvényes: 2020.01.06-ig
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Burg Vendégház
Érvényes: 2020.08.19-ig
Bacchus Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 16.538,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpár használattal, wellness-használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.09.01-ig

Szállodák Mátraszentimre környékén
Hotel Villa Völgy Eger
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

MátraszentimreX