Hotel Narád & Park Mátraszentimre ★★★★

Hotel Narád & Park Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Narád u. 6.

Hotel Narád & Park Mátraszentimre a térképen

Hotel Narád & Park Mátraszentimre értékelése:

1. helyezett a 13 mátraszentimrei szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Narád & Park Mátraszentimre bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az Egertől 60 kilométerre fekvő település egyetlen négycsillagos szállodája kiemelkedő szolgáltatásokat nyújt vendégeinek mind az aktív kikapcsolódás, mind a nyugodt pihenés terén.

Hotel Narád & Park Mátraszentimre képei

Hotel Narád & Park Mátraszentimre

Hotel Narád & Park Mátraszentimre vélemények

Értékelt: 2019. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakás tartózkodás, szép környezetben, nyugalom és pihenés. Valahogy többet vártam az egész szállástól. Tulajdonképpen megvolt minden, mégis hiányérzetem volt, kicsit jellegtelen belső kialakítás. Vacsorák sem voltak a legjobbak, íztelen nem kellően átsütött húsok. Választék megfelelő volt ,de az ízesítés hagyott kívánni valót.

Értékelt: 2019. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda szép, tiszta, de kis hibákkal, például az élmény medence az ott tartózkodásunk 4 napja alatt, nem volt megfelelő hőfokú, langyos ,majdnem hideg volt a víz. A hirdetésben az szerepel, hogy a déli étkezésnél 10 % kedvezményt adnak, ha a szálloda éttermében fogyasztunk, csak azt nem írták le, hogy ez egy alkalomra szól! ! !

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően minden rendben volt, a szálloda adottságai kiválóak, a személyzet rendkívül segítőkész és udvarias, viszont az étkezés minősége elmarad a megadott színvonaltó. Ez elsősorban a rendkívül leegyszerűsített és választékban és az ételek jellegtelenségében mutatkozott. Nagy kár, mert ez sokat levon a szálloda értékéből és nehezíti a másoknak történő ajánlást.

Értékelt: 2019. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép környezetben van a szálloda. A személyzet nagyon figyelmes , kedves. A szoba rendezett ,tiszta. Viszont az ágy matracai rendkívül puha és kényelmetlen. Ezenkívül , nagyon furcsa, hogy 5 további szobával volt közös az erkély. Mint általában egy wellness szállodában mindenhol, sajnos, nincs mód a vizes holmidat kiteríteni, mert ez nem csak erre a helyre igaz.

Értékelt: 2019. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba mérete, felszereltsége, tisztasága megfelelő. Az étterem tiszta és rendezett. A svédasztalos rész tágas és körültekinthető. Az ételek minősége és választéka reggelinél és vacsoránál osztályon felüli. A szakácsok és felszolgálók munkája átlagon felüli. A felszolgálók nagyon udvariasak és segítőkészek. A recepción megkaptunk minden felvilágosítást.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami tetszet:
- Tisztaság és rend. - Udvarias kiszolgálás és segítőkészség. - A kategóriának megfelelő felszereltség. - Nagyon kényelmesek az ágyak. Ami nem tetszet:
- Szobában a légkondit rossz oldalra szerelték, a légáramlat folyamatosan a fejünkre áramlott. Ne tanácsold, hogy a légterelőt állítsam felfelé, megtettem, mögötte marad egy két centis nyílás, ahol továbbra is rád fújja a levegőt!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással indultunk a mátrába,nem volt igazán májusi idő,de a környezet,a levegő tisztasága,illetve a szálloda kárpótolt,reggel 3 fokra ébredtünk,kuturált,tiszta szoba fogadott bennünket,az egész hotelben kellemes meleg hömérséklet fogadott,különösen a wellnes részlegben,ami aprócska de mivel kevés vendég volt,nem okozott fennakadást.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 9.
Az egyetlen dolog ami nem tetszett ,hogy a madárvédelemre nem fordítanak gondot. Ott tartózkodásunk ideje alatt is volt egy elpusztult kismadár a teraszon mert nekirepült az üvegfalnak. Kérésem volt hogy tegyenek fel az üvegfalakra ragadozómadár matricákat az ilyen balesetek elkerülésére. Sajnos erre a mai napig nem kaptam választ hogy történt intézkedés a dologban.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül igényesen megtervezett és kivitelezett épület, kitűnő állapotban. Udvarias személyzet, az étteremben kiváló ételek. A fürdő részleg is nagyon kellemes. Összefoglalva kellemes élmény volt az ott töltött három éjszakás kikapcsolódásunk.
Válasz az értékelésre - 2019. április 5.
Köszönjük értékelését, visszavárjuk Önöket!
Kollégák (Hotel Narád & Park)

gyerekek TOP szállásértékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Páromtól kaptam itt egy 3 nap 2 éjszakás wellness meglepi kikapcsolódást a születésnapomra. Érkezésünknél nagyon kedvesen fogadtak, a szobánk tiszta és kényelmes volt. Felvettük a köntöseinket, és már mentünk is a lenti vizekbe, egy jót punnyadni, meg a kicsi medencébe úszkálni. Mellette a konditermet is kipróbáltuk, jól átmozgattuk magunkat.

Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 17.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 15.300 - 19.080,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 8.350,- Ft/fő/éj ártól: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.12.06-ig
Hotel Anna
Mátrafüred
2-3 éjszaka 18.643,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Széchenyi Apartman
Érvényes: 2020.02.01-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.15-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Csillagtúra Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.15-ig
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 20.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Mátraszentimre környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi...
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Szilveszter 2019/2020 (min. 3 éj)
Őszi pihenés a Mátrában (min. 2 éj)

MátraszentimreX