Hotel Narád & Park Mátraszentimre ★★★★

Hotel Narád & Park Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Narád u. 6.

Hotel Narád & Park Mátraszentimre a térképen

Hotel Narád & Park Mátraszentimre értékelése:

1. helyezett a 13 mátraszentimrei szállás közül

Hotel Narád & Park Mátraszentimre bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az Egertől 60 kilométerre fekvő település egyetlen négycsillagos szállodája kiemelkedő szolgáltatásokat nyújt vendégeinek mind az aktív kikapcsolódás, mind a nyugodt pihenés terén.

Hotel Narád & Park Mátraszentimre képei

Hotel Narád & Park Mátraszentimre

Hotel Narád & Park Mátraszentimre vélemények

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
2020. június végén jártunk párommal a hotelben, és 2. éjszakát töltöttünk ott. A szálloda tiszta,a szobánk kényelmes volt, gyönyörű kilátással. A személyzet kedves, és az ellátás is megfelelő,finom ételekkel. Figyeltek az asztaltávolságra és a fertőtlenítésre. A wellness részleg is tökéletes kikapcsolódást nyújtott.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép négy napot töltöttünk itt felnőtt gyermekeinkkel.
Minden kiváló volt a szállás, a környezet,kedves személyzettel,isteni finom reggeli és vacsorával.Mindent köszönünk.
Balogh család .

2020. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. június 21.
Csendes , nyugodt környezet , kényelmes nagy hotel , rendezett tiszta szobák, és az ablakból csodálatos kilátás. A személyzet tagjai nagyon kedvesek , mindenben segítettek nekünk. Tetszett a wellness részleg , a sok medence és a vacsoránál a bő választék. Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani fogjuk .

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta, szép szoba. Segítőkész, udvarias személyzet. A wellnes minden igényt kielégítő. Csodás kilátás. Igazi kikapcsolódás és pihenés a Narád hotelben!

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves figyelmes személyzet. Az ételek nagyon finomak,mindig pótolva. A Wellnes is kellemes,tiszta. A szilveszter nagyon jól megszervezett,jó hangulatú,amit a fellépő zenekarnak is köszönhető. Nagyon kellemes három napot töltöttünk el.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
1-2 dolog ami nem tetszett. Superior szobát kértem,mivel ragaszkodtam a francia ágyhoz. A franciaágy felső részét kicserélték - 2 db viszonylag jó minőségű - matracra, de nem oldották meg a rögzítésüket , így minden egyes mozdulatnál csúszkáltak jobbra-balra. Folyamatosan vissza kellett tologatni a helyére, mert a matracok között rövid idő alatt 5-10 cm hézag keletkezett.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
10 éve járunk a 4 csillagos (? ) Narádba a nejemmel , nosztalgiázni . Gyermekként sokat nyaraltunk a Felső-Mátrában . Mivel imádjuk ezt a földrajzi helyet , szerettük a szállodát is - itt fent nem is volt máik . Ért pár apró (? ) kellemetlenség de letoleráltuk . Egy pár éve nem volt az ebédnél választék , szinte csak menú (ez nem 4 cs).

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk kisgyermekkel ebben a szállodában. Elhelyezkedése csodálatos, a szoba szép és tágas volt, viszont az ágyon lehetetlen volt aludni és a zuhanyzó is penészes volt. Abszolút nem mondanám gyermekbarátnak, ugyanis nekik semmi nem jár. . . se köntös, se welness törölköző, se mese csatorna, sőt még a hűtő sem üzemelt, ha esetleg bébiételt vagy lázcsillapító kúpot szeretne valaki benne tárolni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen van a hotel, jó a hangulata. Az étkezés teljesen rendben volt, az evőeszközöknél volt néha döccenés. A wellnesrészleg tökéletes, jó hogy van a csendes pihenőhely és az ágyak nem a medence mellett vannak, sokkal jobban lehet pihenni. A szobákban a párnák ideje lejárt, azokra ráférne a csere, az ágyak nagyon kényelmesek.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakás tartózkodás, szép környezetben, nyugalom és pihenés. Valahogy többet vártam az egész szállástól. Tulajdonképpen megvolt minden, mégis hiányérzetem volt, kicsit jellegtelen belső kialakítás. Vacsorák sem voltak a legjobbak, íztelen nem kellően átsütött húsok. Választék megfelelő volt ,de az ízesítés hagyott kívánni valót.

Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 40.788,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.050 - 23.283,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.15-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szalonjátékokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 26.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness használattal, ajándék masszázzsal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Agria Vintage Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék bekészítéssel, borkóstolóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.28-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.950 - 20.507,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.12.23-ig
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 28.774 - 44.915,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, tematikus programokkal, szabaduló szobával, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.29.
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.31.
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 10.527 - 15.089,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, játszószobával, játszótérrel, baba-mama konyhával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.21-ig
Mátraszentimre
4 nap/3 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Mátraszentimre környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Tombol a nyár (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

MátraszentimreX