Hotel Narád & Park Mátraszentimre ★★★★

Hotel Narád & Park Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Narád u. 6.

Hotel Narád & Park Mátraszentimre a térképen

Hotel Narád & Park Mátraszentimre értékelése:

1. helyezett a 13 mátraszentimrei szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Narád & Park Mátraszentimre bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az Egertől 60 kilométerre fekvő település egyetlen négycsillagos szállodája kiemelkedő szolgáltatásokat nyújt vendégeinek mind az aktív kikapcsolódás, mind a nyugodt pihenés terén.

Hotel Narád & Park Mátraszentimre képei

Hotel Narád & Park Mátraszentimre

Hotel Narád & Park Mátraszentimre vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
10 éve járunk a 4 csillagos (? ) Narádba a nejemmel , nosztalgiázni . Gyermekként sokat nyaraltunk a Felső-Mátrában . Mivel imádjuk ezt a földrajzi helyet , szerettük a szállodát is - itt fent nem is volt máik . Ért pár apró (? ) kellemetlenség de letoleráltuk . Egy pár éve nem volt az ebédnél választék , szinte csak menú (ez nem 4 cs).

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk kisgyermekkel ebben a szállodában. Elhelyezkedése csodálatos, a szoba szép és tágas volt, viszont az ágyon lehetetlen volt aludni és a zuhanyzó is penészes volt. Abszolút nem mondanám gyermekbarátnak, ugyanis nekik semmi nem jár. . . se köntös, se welness törölköző, se mese csatorna, sőt még a hűtő sem üzemelt, ha esetleg bébiételt vagy lázcsillapító kúpot szeretne valaki benne tárolni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen van a hotel, jó a hangulata. Az étkezés teljesen rendben volt, az evőeszközöknél volt néha döccenés. A wellnesrészleg tökéletes, jó hogy van a csendes pihenőhely és az ágyak nem a medence mellett vannak, sokkal jobban lehet pihenni. A szobákban a párnák ideje lejárt, azokra ráférne a csere, az ágyak nagyon kényelmesek.

Értékelt: 2019. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakás tartózkodás, szép környezetben, nyugalom és pihenés. Valahogy többet vártam az egész szállástól. Tulajdonképpen megvolt minden, mégis hiányérzetem volt, kicsit jellegtelen belső kialakítás. Vacsorák sem voltak a legjobbak, íztelen nem kellően átsütött húsok. Választék megfelelő volt ,de az ízesítés hagyott kívánni valót.

Értékelt: 2019. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda szép, tiszta, de kis hibákkal, például az élmény medence az ott tartózkodásunk 4 napja alatt, nem volt megfelelő hőfokú, langyos ,majdnem hideg volt a víz. A hirdetésben az szerepel, hogy a déli étkezésnél 10 % kedvezményt adnak, ha a szálloda éttermében fogyasztunk, csak azt nem írták le, hogy ez egy alkalomra szól! ! !

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően minden rendben volt, a szálloda adottságai kiválóak, a személyzet rendkívül segítőkész és udvarias, viszont az étkezés minősége elmarad a megadott színvonaltó. Ez elsősorban a rendkívül leegyszerűsített és választékban és az ételek jellegtelenségében mutatkozott. Nagy kár, mert ez sokat levon a szálloda értékéből és nehezíti a másoknak történő ajánlást.

Értékelt: 2019. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép környezetben van a szálloda. A személyzet nagyon figyelmes , kedves. A szoba rendezett ,tiszta. Viszont az ágy matracai rendkívül puha és kényelmetlen. Ezenkívül , nagyon furcsa, hogy 5 további szobával volt közös az erkély. Mint általában egy wellness szállodában mindenhol, sajnos, nincs mód a vizes holmidat kiteríteni, mert ez nem csak erre a helyre igaz.

Értékelt: 2019. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba mérete, felszereltsége, tisztasága megfelelő. Az étterem tiszta és rendezett. A svédasztalos rész tágas és körültekinthető. Az ételek minősége és választéka reggelinél és vacsoránál osztályon felüli. A szakácsok és felszolgálók munkája átlagon felüli. A felszolgálók nagyon udvariasak és segítőkészek. A recepción megkaptunk minden felvilágosítást.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami tetszet:
- Tisztaság és rend. - Udvarias kiszolgálás és segítőkészség. - A kategóriának megfelelő felszereltség. - Nagyon kényelmesek az ágyak. Ami nem tetszet:
- Szobában a légkondit rossz oldalra szerelték, a légáramlat folyamatosan a fejünkre áramlott. Ne tanácsold, hogy a légterelőt állítsam felfelé, megtettem, mögötte marad egy két centis nyílás, ahol továbbra is rád fújja a levegőt!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással indultunk a mátrába,nem volt igazán májusi idő,de a környezet,a levegő tisztasága,illetve a szálloda kárpótolt,reggel 3 fokra ébredtünk,kuturált,tiszta szoba fogadott bennünket,az egész hotelben kellemes meleg hömérséklet fogadott,különösen a wellnes részlegben,ami aprócska de mivel kevés vendég volt,nem okozott fennakadást.

Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.050 - 17.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 25.663,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, pezsgő bekészítéssel, pálinkatúrával, meglepetés vendégekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.10-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.05-ig
Vár Camping
Sirok
2020.04.10. - 2020.10.31.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 12.995 - 13.495,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.11.20-ig
Siesta Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, karácsonyi szoba bekészítéssel, élőzenés ünnepi vacsorával, délutánonként uzsonnára ünnepi finomságokkal, masszázs-kuponnal
Érvényes: 2019.12.29-ig
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 17.400 - 20.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Mátraszentimre környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Két ünnep között (min. 2 éj)
Téli napok (min. 2 éj)

MátraszentimreX