Berkes István: Szülinap - Hotel Narád & Park Mátraszentimre

Szülinap

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagy várakozással indultunk a mátrába,nem volt igazán májusi idő,de a környezet,a levegő tisztasága,illetve a szálloda kárpótolt,reggel 3 fokra ébredtünk,kuturált,tiszta szoba fogadott bennünket,az egész hotelben kellemes meleg hömérséklet fogadott,különösen a wellnes részlegben,ami aprócska de mivel kevés vendég volt,nem okozott fennakadást.az első nap mivel korán érkeztünk az étteremben ebédeltünk,halféléket rendeltünk,elfelejtették megemlíteni hogy mirellit rántott és natur halat szolgálnak fel,aminek az íze és állaga nem illik egyetlen vendéglátó helyhez sem,a svédasztalos vacsoráknál ugyanezt tapasztaltuk,kicsi választék,másnap ugyanazzal az étellel ismét találkoztunk ami egy kifözdében sem gyakori,az ízekről nem beszélve,lehet rossz napjai voltak a séfnek,vagy a kevés vendég miatt nem figyeltek,de ez nagyon lehúzza a négy csillagos hotelről alkotott véleményünket,ami ezen kívül kíváló.

Személyzet:
Étkezés: Gyenge

Szeretnéd követni Berkes István felhasználót?    Igen

Hotel Narád & Park Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre
Narád u. 6.

2019. augusztus 21.
Ami tetszet: - Tisztaság és rend. - Udvarias kiszolgálás és segítőkészség. - A kategóriának megfelelő felszereltség. - Nagyon kényelmesek az ágyak. Ami nem tetszet: - Szobában a légkondit rossz oldalra szerelték, a légáramlat folyamatosan a fejünkre áramlott. Ne tanácsold, hogy a légterelőt...

2019. április 9.
Az egyetlen dolog ami nem tetszett ,hogy a madárvédelemre nem fordítanak gondot.Ott tartózkodásunk ideje alatt is volt egy elpusztult kismadár a teraszon mert nekirepült az üvegfalnak. Kérésem volt hogy tegyenek fel az üvegfalakra ragadozómadár matricákat az ilyen balesetek elkerülésére. Sajnos...

2019. április 2.
Rendkívül igényesen megtervezett és kivitelezett épület, kitűnő állapotban. Udvarias személyzet, az étteremben kiváló ételek. A fürdő részleg is nagyon kellemes. Összefoglalva kellemes élmény volt az ott töltött három éjszakás kikapcsolódásunk.

Hotel Narád & Park, Mátraszentimre kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 17.000 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2010-01-02 - 2021-01-02
 - Senior pihenés
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 17.190,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-14 - 2021-01-02
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 22.230,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27