mgro: nagyon kellemes hétvége Mátraszentimrén - Hotel Narád & Park Mátraszentimre

nagyon kellemes hétvége Mátraszentimrén

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Alapvetően minden rendben volt, a szálloda adottságai kiválóak, a személyzet rendkívül segítőkész és udvarias, viszont az étkezés minősége elmarad a megadott színvonaltó. Ez elsősorban a rendkívül leegyszerűsített és választékban és az ételek jellegtelenségében mutatkozott. Nagy kár, mert ez sokat levon a szálloda értékéből és nehezíti a másoknak történő ajánlást.

Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni mgro felhasználót?    Igen

Hotel Narád & Park Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre
Narád u. 6.

2019. szeptember 28.
Két éjszakás tartózkodás, szép környezetben, nyugalom és pihenés. Valahogy többet vártam az egész szállástól.Tulajdonképpen megvolt minden, mégis hiányérzetem volt, kicsit jellegtelen belső kialakítás. Vacsorák sem voltak a legjobbak, íztelen nem kellően átsütött húsok. Választék megfelelő...

2019. szeptember 22.
A szálloda szép, tiszta, de kis hibákkal, például az élmény medence az ott tartózkodásunk 4 napja alatt, nem volt megfelelő hőfokú, langyos ,majdnem hideg volt a víz. A hirdetésben az szerepel, hogy a déli étkezésnél 10 % kedvezményt adnak, ha a szálloda éttermében fogyasztunk, csak azt nem...

2019. szeptember 16.
Nagyon szép környezetben van a szálloda. A személyzet nagyon figyelmes , kedves. A szoba rendezett ,tiszta. Viszont az ágy matracai rendkívül puha és kényelmetlen. Ezenkívül , nagyon furcsa, hogy 5 további szobával volt közös az erkély. Mint általában egy wellness szállodában mindenhol, sajnos,...

Hotel Narád & Park, Mátraszentimre kiemelt csomagajánlatai
 - Senior pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 18.720,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-14 - 2021-01-31
 - Vissza nem térítendő ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 17.793,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-10 - 2021-01-31
 - Napi árak (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 17.835,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2010-01-02 - 2021-01-31