etitibi: fenntartások - Hotel Narád & Park Mátraszentimre

Nem ajánlom a helyet másoknak!

fenntartások

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
10 éve járunk a 4 csillagos (?) Narádba a nejemmel , nosztalgiázni . Gyermekként sokat nyaraltunk a Felső-Mátrában . Mivel imádjuk ezt a földrajzi helyet , szerettük a szállodát is - itt fent nem is volt máik . Ért pár apró (?) kellemetlenség de letoleráltuk . Egy pár éve nem volt az ebédnél választék , szinte csak menú (ez nem 4 cs). Egyszer kifizetették a fogadó italt - otthon vettük észre a számlán (ez nem 4 cs). Tavalyelőtt műszaki hiba volt a Welnesben , hideg volt a víz (ez nem 4 cs). Tavasszal három éjszakát töltöttünk itt szintén két napig műszaki hiba volt hideg volt a víz . Amitől besokalltam : most őszre foglalásom volt a 20000.- ft előleget még a nyáron befizettem - igaz módosítottam az érkezési időn - de most közölték, hogy nem találják és nem fogadták el a banki igazolás (emailben elküldtem) ellenére sem . Hát ez sem 4 csillag !

Ennyire tetszett: Átlagos

Hotel Narád & Park Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre
Narád u. 6.

2020. február 17.
Tiszta, szép szoba. Segítőkész, udvarias személyzet. A wellnes minden igényt kielégítő. Csodás kilátás. Igazi kikapcsolódás és pihenés a Narád hotelben!

2020. január 2.
Kedves figyelmes személyzet. Az ételek nagyon finomak,mindig pótolva. A Wellnes is kellemes,tiszta. A szilveszter nagyon jól megszervezett,jó hangulatú,amit a fellépő zenekarnak is köszönhető. Nagyon kellemes három napot töltöttünk el.

2019. december 3.
1-2 dolog ami nem tetszett. Superior szobát kértem,mivel ragaszkodtam a francia ágyhoz.A franciaágy felső részét kicserélték - 2 db viszonylag jó minőségű - matracra, de nem oldották meg a rögzítésüket , így minden egyes mozdulatnál csúszkáltak jobbra-balra.Folyamatosan vissza kellett...

Hotel Narád & Park, Mátraszentimre kiemelt csomagajánlatai
 - Tavaszi Akció (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.660 - 28.860,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-16 - 2020-07-31
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 24.570,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-10 - 2021-07-31
 - Vissza nem térítendő ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.660 - 26.536,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-10 - 2021-07-31