Mátraszíve Apartmanház Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Bagolyirtás, Jókai u. 21.

Mátraszíve Apartmanház Mátraszentimre a térképen

Mátraszíve Apartmanház Mátraszentimre értékelése:

7. helyezett a 13 mátraszentimrei szállás közül

Mátraszíve Apartmanház Mátraszentimre képei

Szállások Mátraszentimre városában
Wellness csomagok Mátraszentimre városában

Mátraszíve Apartmanház Mátraszentimre vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 10.
Az apartman nagyon szép, tágas, kényelmes. A ház jó helyen van, és a kert is tökéletes sütögetésre, játékra, pihenésre. Kutyákkal kiváló választás, több állatot is lehet vinni. A tulajdonos nagyon kedves és jól kommunikál. A konyha jól felszerelt. A takarítás picit lehetne alaposabb, az ágy rugója egyik oldalon eléggé nyikorgott, de egyébként minden szuper volt.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Sajnos a tisztaság hagy némi kívánnivalót maga után. Eléggé piros volt a szekrény, a padló, az ablakok és függönyök is köszönök voltak, a fürdőszobai zuhanykabin sem volt teljesen tiszta. A kések életének és számunkra a legnagyobb gond a jól sötételő függöny hiánya volt. Ami van az fényáteresztő és így már a napfelkeltétől kezdve elég világos volt a szobákban.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 12.
Csodálatos hely, szállodával vetekedő rend, tisztaság és felszereltség, elbűvölően szép környezetben. A kristálytiszta hegyi levegő már csak ráadás. . . Három szép napot töltöttünk itt, a gyerekek nagyon élvezték a nagy tereket az apartmanon belül és a hátsó kertet. A jól felszerelt apartman (kávéfőző, mikro, vízforraló, babakád, babaágy) eggyel kevesebb csomagot jelent, amit legközelebb magunkkal kell hozni otthonról!

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 12.
Nagyon színvonalas apartman: jól felszerelt, tágas, tiszta. Az apartmanok szépek, rendezettek, hátul egy kis kert található játszótérrel felszerelve. Egyes szobákhoz erkély is tartozik, az apartmanok beosztása kedvező, az emeleten szauna található. Ideális választás télen síelőknek, az év többi részében pedig a természetet kedvelőknek, túrázóknak.

Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpár használattal, wellness-használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.06.30-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig

Szállodák Mátraszentimrén és környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Együtt a család júniusi kedvezménnyel
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

MátraszentimreX