2 kisgyerekes család: Csendes helyen, jó családosoknak - Mátraszíve Apartmanház Mátraszentimre

Csendes helyen, jó családosoknak

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Sajnos a tisztaság hagy némi kívánnivalót maga után. Eléggé piros volt a szekrény, a padló, az ablakok és függönyök is köszönök voltak, a fürdőszobai zuhanykabin sem volt teljesen tiszta. A kések életének és számunkra a legnagyobb gond a jól sötételő függöny hiánya volt. Ami van az fényáteresztő és így már a napfelkeltétől kezdve elég világos volt a szobákban.
A tulajdonosokkal személyesen nem találkoztunk, de próbáltak sötételő függönyt szerezni, ami a szobába segített de a nappaliban nem. A tv lehetne nagyobb és sík képernyős. A játszóteret és a tűzön való grillezést nagyon élvezték a 2 és 4 éves gyermekeim. A kert szép nagy.

Ennyire tetszett: Átlagos
Étkezés:

Csendes helyen, jó családosoknak - Mátraszíve Apartmanház Mátraszentimre

Szeretnéd követni 2 kisgyerekes család felhasználót?    Igen

3235 Mátraszentimre
Bagolyirtás, Jókai u. 21.

2019. április 10.
Az apartman nagyon szép, tágas, kényelmes. A ház jó helyen van, és a kert is tökéletes sütögetésre, játékra, pihenésre. Kutyákkal kiváló választás, több állatot is lehet vinni. A tulajdonos nagyon kedves és jól kommunikál. A konyha jól felszerelt. A takarítás picit lehetne alaposabb, az ágy...