DEndre: Jó kis falusi kocsma, kedves kiszolgálás, friss sör - Mámor Söröző Medgyesbodzás

Mámor Söröző Medgyesbodzás értékelése
1. helyezett az 1 medgyesbodzási étterem közül

Jó kis falusi kocsma, kedves kiszolgálás, friss sör

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 3.
A Medgyesegyházi Sorompó söröző után kedvet kaptunk benézni a következő faluban is egy kocsmába, ez volt a Mámor, ahol szintén Kőbányait csapolnak, szintén baráti áron és szintén Nagy Feró van kitéve. A hely sötétebb és valamivel lepusztultabb, mint a Sorompó, de hát kit zavar, a csapos hölgy kedves volt, a sör hideg és hasonlóan friss, mint a Sorompóban. Adtak piccolót is. A helynek van terasza is egyszerű műanyag székekkel. A kocsma előtt impozáns gesztenyefák. Itt is jól éreztük magunkat: ehhez az kell, hogy úgy közeledjünk a helyhez, ahogyan az adekvát. Aligha fogunk egy poros faluban kézműves sör-oázist lelni. Baráti árak, friss sör, kedves kiszolgálás: ennyi épp elég volt.

Ennyire tetszett: Átlagos

5663 Medgyesbodzás
Széchenyi u. 85

Vélemények DEndre felhasználótól

2021. június 22.
A Másik Bolt egy elvarázsolt hely. Lélekkel vezetik és ez nagyon „átjön”. Vegyük csak a kenyér műfajt. Van saját pékségük, zseniális kenyereket sütnek, helyben is kóstoltam, vettem is, annak alapján mondom. Ezzel együtt további 3 csúcspékség kenyereit árulják, ha úgy tetszik maguknak...

2021. június 22.
A kétezertízes évek elején feltűnt, hogy a komolyan vehető gasztronómiai kiadványok (Alexrandra, majd Gault Millau, a Dining Guide kiadványai stb.) gyros műfajban csak a görög helyeket értékelik. Az, hogy a pulykahúsból dolgozó, gyenge nagyipari pitát használó arab tucat-gyrososok nem kerülnek...

2021. június 21.
A Nádas vendéglő mellett több ízben is elautóztam, amikor az M5 irányából közelítettem meg Soltvadkertet, ahol ugyebár több pincénél is igen jó ár/érték arányában lehet bort vásárolni. Ezúttal egy közelben lakó barátom csábított el ide. Érdemes keveréke ez a hely csárdának és a menzának. Az...