Őszinte, korrekt hely

Szikora Kocsma & Pecsenyesütő MezőberénySzikora Kocsma & Pecsenyesütő Mezőberény a térképen

2013. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2014. augusztus 29.
Van egy olyan jó szokásunk, hogy gasztro-turnéink alkalmával ötletszerűen megállunk egy-egy faluban vagy kisvárosban és a hangulat szintentartása végett beverünk egy kisfröccsöt és/vagy Unicumot és/vagy netán egy pohár sört. A jómúltkorjában Debrecen felé menet megálltunk Mezőberényben a Szikora kocsmában. Jól tettük.
Kapható itt mindenféle lacikonyha-csemege, lángos meg bevett kocsmai italok baráti áron. Mi a csapolt Borsodi sör mellett döntöttünk, ami nem volt jobb, mint általában, de mitől is lett volna? Viszont friss volt, megfelelő hőmérsékletű és kellően olcsó.
Egyikünk egy lángosra is benevezett, utána persze bosszankodott a No1 bisztróban a Piac utcában, hogy nem elég éhes. Én viszont profitáltam az elővigyázatlanságából, hiszen egy falat erejéig leteszteltem a lángost, megállapítottam, hogy rendben van, s el se teltem tőle. Érdemes megemlíteni a hangulatos fából ácsolt kiülőt is a teraszon, nyáridőben remek választás. Korrekt, őszinte hely a Szikora kocsma, szerettük.
Szikora Kocsma & Pecsenyesütő Mezőberény - Étel/italSzikora Kocsma & Pecsenyesütő Mezőberény - Étel/italSzikora Kocsma & Pecsenyesütő Mezőberény - EgyébSzikora Kocsma & Pecsenyesütő Mezőberény - Külső képSzikora Kocsma & Pecsenyesütő Mezőberény - Étel/italSzikora Kocsma & Pecsenyesütő Mezőberény - Egyéb
Arcanum Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.29-ig