Tópart Panzió Mezőberény

Tópart Panzió Mezőberény értékelése:

1. helyezett a 2 mezőberényi szállás közül
132. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Tópart Panzió Mezőberény bemutatkozása

Éttermünk Mezőberényben a 46-os főút mellett, a megszépült Hosszú-tó partján, festői környezetben található.
Széles ételkínálattal, hétvégén (P-Szo) élőzenével várjuk a kikapcsolódásra, szórakozásra, gasztronómiai különlegességre vágyó vendégeinket!
220 fős éttermünk, 50 fős nemzetiségi bemutatótermünk, 25 fős konferenciatermünk klimatizált.
Vállaljuk a környező településekre a napi menü házhoz szállítását, illetve az igény szerint megrendelt ételek kiszállítását,
rendezvények megszervezését, lebonyolítását. Éttermünk ideális helyszíne a lakodalmaknak, állófogadásoknak.
Vállalunk gyermek-táboroztatást is. Panziónk 10 szobájából 4 német és szlovák nemzetiségi bútorokkal berendezett.
Minden szoba egyedi fürdőszobás.
Áraink szolidak.
A kiszolgálás udvarias, gyors, szakképzett. Elfogadunk étkezési utalványt, Erzsébet-utalványt, bankkártyás fizetést.

Tópart Panzió Mezőberény vélemények

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Először jártam itt, de biztos jövök máskor is. Nagyon kedves segítőkész személyzet, barátságos, csendes, nyugodt légkör. szép tiszta,kényelmes klimatizált szoba. A fürdőszoba úgyszintén, szép, és elég tágas. Az étteremben baráti árak, nagyon kedves kiszolgálás, és nagyon finomak az ételek. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm szépen a kedves fogadtatást.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 11.
Többször jártunk már itt és mindig jó volt, így ismét visszatértünk. A szállással minden rendben volt, tiszta, szép, kényelmes, tényleg csak jót írhatunk. Meleg lenne a tetőtéri szobában, de használtuk a légkondit így jól tudtunk pihenni. A zuhanyzó kényelmes nem túl pici, mint sok helyen. Szekrény fogasokkal az előtérben így jól el tudtuk helyezni a ruháinkat.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 8.
Kb. egy hete voltam, 2014. január elején a vendéglőben. Éppen esküvőt tartottak, de ennek ellenére nem küldtek el, hanem kiszolgáltak minket. Egyáltalán nem kellett ennek ellenére sem sokat várni a megrendelt ételre, nagyon kedvesek és előzékenyek voltak. Még ők szabadkoztak, hogy ne haragudjunk a fennakadások miatt, pedig nem is volt semmi gond.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy hete tartottunk a Tópart Vendéglőben 70 fős lakodalmunkat. Fantasztikus élményben volt részünk! A tulajdonos hölgy az első megbeszéléstől kezdve előzékeny, közvetlen, rendkívül barátságos, módfelett segítőkész, szó szerint családias hangulatot teremtett számunkra és vendégeink számára. Minden különleges kérésünket teljesítették-nagyon sok volt belőle-, csodálatos dekorációt varázsoltak a terembe!

Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 9.350,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kültéri medence használattal, Visit Gyula Card használattal, parkolással
2021.06.21. - 2021.08.31.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
2021.08.01. - 2022.05.12.

Szállodák Mezőberény környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Arcanum Hotel Békéscsaba
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel
Arcanum karácsony (min. 2 éj)

MezőberényX