Anna Apartman Zsóry-fürdőn

Anna Apartman MezőkövesdAnna Apartman Mezőkövesd a térképen

Szörnyű 2014. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2014. július 5.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Barátnőm, idős édesanyja, az én édesanyám, valamint én utaztunk. A lefoglalást követően e-mailben keresett meg a szálláshely bérlője (az apartman nem a saját tulajdonában van), kérte, hogy 1 órával az érkezés előtt hívjam fel telefonon annak érdekében, hogy tudjon minket fogadni. Utazás előtt hívtam fel, mert vezetés közben nem telefonálok, tehát reggel 8 óra felé hívtam, jeleztem, hogy 9-kor indulunk (ahogy azt megbeszéltük a barátnőmmel). Azt válaszolta, hogy inkább később induljunk, mert még ott van az előző vendég, aki után ki kell takarítani, körülbelül déltől foglalhatjuk el a szobáinkat. Ezt tudomásul véve, a barátnőmmel megbeszéltek szerint indultunk el. 1/4 12 körül érkeztünk meg (kissé bonyolult volt odatalálni, mert két Margaréta utca van Zsóry-fürdőn és természetesen a másikhoz irányítottak minket térkép alapján), de végül a szállásadó telefonon útbaigazított minket.
Amikor odaértünk, jelezte, hogy folyik még a takarítás (porszívóbúgást hallottunk, másvalaki a füvet nyírta), mondtuk, semmi probléma, addig megvesszük a fürdőbérletet, vásárolunk ezt-azt, dél körül jövünk. Még vásároltunk, amikor 1/4 1-kor felhívott minket, hogy hol vagyunk már, délre beszéltük meg, temetésre kell mennie. Ezt kissé furcsállottuk, de azért igyekeztünk vissza. A fizetés után a szállásadónő megmutogatta, mit hol találunk, aztán távozott. Ezt követően meglepve tapasztaltuk az alábbiakat:
- az ablakok, függönyök piszkosak, porosak, amelyiket ki lehetett nyitni, azok mögött élő és döglött rovarok/bogarak rejtőztek,
- általában piszok és por mindenütt
- a mi szobánkban be volt szögelve az ablak, szellőztetni nem lehetett
- barátnőmék szobájában nem égett az olvasólámpa, egyik ágy mellett sem
- a TV távirányítójában ki volt merülve az elem (nem vettünk bele, hátha más baja is van)
- szúnyogháló sehol sem volt, szúnyogok és legyek viszont igen, az első éjszaka után vásároltunk irtószereket
- a zuhanyfej csupa vízkő, a víz szanaszét spriccelt, de a lefolyó sem volt kitisztítva, alig folyt le a víz
- a WC-t nem lehetett normálisan leöblíteni, volt egy felmosóvödör, abba engedtünk vizet és azzal öblítettünk
- az ágyneműk nagyon kényelmetlenek voltak, túl vastag, túl nehéz paplan, kemény párna, az ágynemű tisztasága is sok kívánnivalót hagyott maga után
- a betonlépcső, amin fel lehetett menni a házba, lejtős volt és billegett
- az egyetlen élő cserepes növény ki volt száradva, el volt hanyagolva.
Személyzet:Átlagos
Tisztaság:Szörnyű