Mezőkövesd - Zsóry Gyógy- és StrandfürdőMezőkövesd - Matyó Múzeum
Mezőkövesd - Hajdu Ráfis János Mezőgazdasági GépmúzeumMezőkövesd - Takács István Életmű Kiállítás

Mezőkövesd bemutatása

A napjainkban Matyóföld fővárosaként is emlegetett Mezőkövesd a múlt, jelen és jövő városa. Hagyományait a Matyó Múzeum, Városi Galéria, Kis Jankó Bori Emlékház, a tájházak, és a 19. századi vidéki utcácskák őrzik, sportlétesítményei és más intézményei pedig a 21. század minden igényének megfelelnek.
Tovább olvasom >>

Mezőkövesd és környéke legfrissebb értékelései

2022.05.22családjával
Szörnyű
Azt hittem, ilyen már csak filmekben van. Már az abroszon látható volt a heti menü. A poharak borzasztóan mocskosak voltak. A levesestál 6 helyen csorba. Aztan jött a sült csirkecomb. Ez volt a csúcs. Egy kb. 1cm-es sült bogár volt rajta. Lefotóztuk. Felálltunk és eljöttünk.
2022.03.20családjával
Nem vagyok túlságosan megelégedve a szállodával. A személyzet egy része flegma. Az ételek és italok középszerüek. A bútorzat leharcolt. A wellness részelg viszont nagyon jó! A gyerekekre is nagyon oda van figyelve. Játszó szobában sok játék van.
2022.03.20családjával
Kiváló
Feleségemmel és az 1 éves gyerekünkkel érkeztünk. Kevésbé szeretem az efféle desingt amit az étterem képvisel. Kellemes meglepetésként ért az étlapon szereplő jobbnál jobban összerakott ételek. Lazac steaket kértem, mely tökéletesen volt elkészítve. Kinti terasz csak emelte a hangulatot.

Mezőkövesd és környéke legnépszerűbb szállásai

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Napi árak
74.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Mezőkövesdi látnivalók (20)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű Mezőkövesdi szálláshelyek

Pandora Zsóry Apartmanok MezőkövesdPandora Zsóry Apartmanok, MezőkövesdCsomagok már 12.000 Ft/fő/éj ártól
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel, MezőkövesdCsomagok már 9.000 Ft/fő/éj ártól
Mezőkövesd a térképen
28 étterem