Gyöngyhalász Étterem Mezőtúr

Tisza-tó Apartmanpark Kisköre - Napi árak reggelis ellátással
2024.11.16-ig
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre

Gyöngyhalász Étterem Mezőtúr vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Év tizedek óta járunk ide. Ha átutazóban is vagyunk, úgy tervezzük, hogy itt következzen egy étkezés. Nagy választék bőséges és ízletes adagok. A környezet is ragyogó. Figyelmes tulaj, aki kellő képpen terelgeti a pincéreket. A szakács régi bútordarab, aki értője munkakörének. Ha ilyen tulaj és szakács páros van, akkor az csak ilyen eredményes lehet. Csak így tovább!
Kiváló 2013. szeptember 30.a párjával járt itt
Nagyon sokszor jártunk már itt és soha nem csalódtunk sem a kiszolgálásban, sem az ételekben. Az étlap nagyon változatos, alapvetően magyaros jellegű ételek találhatóak rajta. Mindig nagyon finom amit kérünk, szívesen visszajárunk. Csak ajánlani tudom a helyet! A kedvenc a somlói galuskájuk, nagyon finom.