Az egyik a több közül

Kisfaludi templomrom MindszentkállaKisfaludi templomrom Mindszentkálla a térképen

Átlagos 2022. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 20.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Hát nem is tudom... nyilván azért nem voltam nagyon nagy rajongója ennek a romnak, mert találtam a napokban sokkal impozánsabb., érdekesebb templomromokat is a környéken. Most így, visszanézve ez valahol látványosságában, érdekeségében a soruk végénél kullog. De kíváncsi természet vagyok, persze, felkerestem ezt is. Talán befolyásolt, hogy egy viszonylag párás, szemerkélő, borult reggelen történt mindez. Így nem volt a csodás panoráma a Káli-medencére, ami azért a helynek más időben nagy erénye lenne. A mai, működő templom mellett kell elhagyni a települést, hogy ide feljuthassunk, akár gyalog is, de végszükségben autóval is lehet. És nem egy nagy távolság, pár perc lábon is csupán. A dombon fekete romok vannak, oda kell felbandukolni. Külön, önálló uticélként nem állná meg a helyét, csak ezért ne induljon el senki, de ha már a környéken jár amúgy is, akkor megnézhető látványosság.
Kisfaludi templomrom Mindszentkálla - EgyébKisfaludi templomrom Mindszentkálla - EgyébKisfaludi templomrom Mindszentkálla - Külső képKisfaludi templomrom Mindszentkálla - Külső képKisfaludi templomrom Mindszentkálla - Külső képKisfaludi templomrom Mindszentkálla - Külső képKisfaludi templomrom Mindszentkálla - Külső képKisfaludi templomrom Mindszentkálla - Külső képKisfaludi templomrom Mindszentkálla - Külső képKisfaludi templomrom Mindszentkálla - Külső képKisfaludi templomrom Mindszentkálla - Külső kép
Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi - Napi árak
Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi