Kellemes, de...

Misefa Kastély MisefaMisefa Kastély Misefa a térképen

Átlagos 2018. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. március 19.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
3 nap/2 éjt töltöttünk a kastélyszállóban. Az összkép tetszetős volt, de kicsit jobban megnézve már más volt a helyzet.
Viszonylag "modernebb" szobát kaptunk, rattan bútorokkal, melyek nem igazán a felrakott képek szerinti hangulatot idézték, de a közös helységek a kastély régies jellegét mutatták és ez tetszett.
A törölközők szintén adták a régies jelleget - közel egyidősek lehettek a szállodával -, szürkére, foszlósra, rojtosra mosottak voltak. Az ágyneműhuzat szintén régi volt, pl. a párnahuzaton egyetlen gomb nem volt és izgultam, hogy ne nálunk szakadjon el a foszlásig mosott anyag.
Sajnos a kapott szobára nagyon ráférne egy nagytakarítás, beleértve az ablak ás függönymosást is. A fürdőszoba kritikán aluli a csaptelepek lekopott krómozásától kezdve (nem régies, hanem ócska, vízköves) a WC rosszul bekötött öblítéséig, a kád össze-vissza kent szigetelésén át. Egy hozzáértő szakember nagyon sokat tehetne...
A reggeli megfelelő, a vacsora kimondottan ízletes volt. A recepciós-felszolgáló hölgy segítőkész, kedves volt.
A wifi a szobában használhatatlan volt.
A szállóban viszonylag kevés időt töltöttünk, inkább a környéken és a kehidakustyáni fürdőben időztünk, így összességében jól éreztük magunkat, azonban ezt a szállást nem valószínű, hogy újra felkeressük vagy másnak ajánljuk.
Személyzet:
Tisztaság:Gyenge
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:Átlagos

Misefa Kastély további értékelései

2019.10.10a párjával
Férjemmel voltunk szeptemberben a Kastélyban. Messzemenőkig szuper volt. Nekem volt egy korábbi foglalásom, de kórházba kerültem, férjem felhívta a Kastélyt üzemelő Urat és azt mondta, hogy nem fog elveszni a befizetett összeg, hanem ha felépülök, akkor jelentkezzünk és ugyanabban az árban...
2019.03.18barátokkal
Nagyon tetszett maga a szálloda, berendezés, vannak hiányosságok, de nem feltűnő úgy tudjuk felújítás alatt van a szálló. Wellnessben a jakuzzi vize langyos . Reggeli kifogástalan, vacsi nem túl bőséges. Összességében inkább jót mint rosszat mondanék.
2019.03.14a párjával
A szálló elhelyezkedése kiváló azok számára, akik szeretik a nyugalmat, csendet. A szoba tiszta, rendezett volt. Az étkezés nagyon kulturált helyen történt. Az ételek ízletesek voltak, mennyiségük elegendő volt. Összességében kellemesen töltöttük el az időt.
Fábiánics Kastély Misefa - Tavaszi napok
Tavaszi napok