8935 Misefa, Béke u. 2.

Misefa Kastély Misefa értékelése:

2. helyezett a 2 misefai szállás közül
137. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Misefa Kastély Misefa bemutatkozása

Zalaegerszeg és Keszthely között, nem messze a hévízi, kehidakustányi gyógyfürdőktől, a 76-os főút mellett található a Misefa Kastély, amely történelmi hangulatot és egyedi környezetet kínál vendégeinek.

Misefa Kastély Misefa képei

Misefa Kastély Misefa vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Férjemmel voltunk szeptemberben a Kastélyban. Messzemenőkig szuper volt. Nekem volt egy korábbi foglalásom, de kórházba kerültem, férjem felhívta a Kastélyt üzemelő Urat és azt mondta, hogy nem fog elveszni a befizetett összeg, hanem ha felépülök, akkor jelentkezzünk és ugyanabban az árban megkapjuk a szállást. Tiszta és rendezett volt a szoba is.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon tetszett maga a szálloda, berendezés, vannak hiányosságok, de nem feltűnő úgy tudjuk felújítás alatt van a szálló. Wellnessben a jakuzzi vize langyos . Reggeli kifogástalan, vacsi nem túl bőséges. Összességében inkább jót mint rosszat mondanék.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
A szálló elhelyezkedése kiváló azok számára, akik szeretik a nyugalmat, csendet. A szoba tiszta, rendezett volt. Az étkezés nagyon kulturált helyen történt. Az ételek ízletesek voltak, mennyiségük elegendő volt. Összességében kellemesen töltöttük el az időt.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Misefa kastély kiválóan alkalmas azoknak, akik arra vágynak, hogy elbújjanak a világ elől akár egy hétvégére, akár több napra. Ottlétünkkor nagyon kedves, szeretetteljes fogadtatásban volt részünk, az egész személyzet segítőkész volt, közvetlen és figyelmes. Az ételek finomak, házi jellegűek voltak, az ételeket kiporciózva szolgálják fel, ami valahol érthető a kis létszámú befogadóképesség miatt.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
Összességében ár/érték arányban jónak tekinthető, de voltak problémáink. A szobában hiányzik egy bőrönd lepakolására szolgáló hely. Nincs még mini hűtőszekrény se. Az ágy nekem kényelmetlen volt (keresztben domború és kemény), kispárna nagyon kicsi, nagypárna óriás méretű. WIFI a szobában nem elérhető. A válaszfalak gipszkartonból vannak, hangszigetelése minimális.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 19.
Nagyon tetszett a kastély miliője, berendezése, hangulata. Teljesen elkápráztatott a nászutas lakosztály berendezése, a baldachinos fürdőrész. Imádtuk a napsütötte télikertben a reggelizést.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Nagyon kellemes szálláshely, kedves készséges személyzettel.
Állatbarát, kedvesen fogadták puli kutyusunkat is.
Finom reggelik, ízletes konyha. Tiszta, kulturált környezet.
Gyönyörű zalai táj kiváló túrázási lehetőségekkel.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 4.
A szoba hideg volt, a belső ablaküveg jégvirágos lett reggelre. A vacsorai menü finom volt,de nem lehetett jóllakni. A személyzet a reklamációnk után próbálta a helyzetet javítani, egy hősugárzó beállításával ,ez sokat segített a szoba klímáján. Állítólag 2017. ig csak szezonban működött a kastély, és ez a fűtési probléma eddig még nem jött elő ilyen élesen.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
A kastély gyönyörű környezetben van, kívülről folyamatosan renoválják,belül azonban mesés, igazi kastély hangulat, gyönyörű könyvtár,kandalló,bútorok a múltat idézve, melyek keverednek a modern igényeket kielégítő szolgáltatásokkal, az emeleti szalon hangulatát nem bontja meg a biliárd asztal, odakint a fedett rész alatt kerékpárok sorakoznak a bicikli túrákhoz, pingpong asztal, nyáron úszómedence, most ősszel pedig a kastély alagsorában az úgynevezett "fürdőház" kiváló finn szauna, zuhanyzó,jacuzzi, pihenőágyak és a környék szépségéről, túralehetőségeiről még nem is beszélve.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22.
A honlapon szereplő képek nagyon csábítóak, a valóság illúzióromboló. . . A szoba megfelelő volt, viszont a "welness" részlegből csak a szauna működött. A jakuzzi-ban hideg víz volt és nem is fűtötték fel. A kinti medencéről jobb nem is beszélni. Fekete víz, tele falevéllel és szeméttel. Valamikor szép lehetett és hangulatos a környezet, de már eléggé elhanyagolt.

Fábiánics Kastély
Misefa
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.15. - 2020.08.31.
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, extra ajándékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Sante Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.02-ig
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 15.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Idill Hotel
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 15.950 - 22.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.29-ig
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Garai Pi-víz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Onyx Luxury Sárvár
3 nap/2 éjszaka 7.950 - 12.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Bacchus
5 nap/4 éjszaka 17.375,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szoba bekészítéssel, egy órás sétahajózással, Bormúzeum megtekintéssel, parkolással
2020.06.24. - 2020.08.20.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.12. - 2021.01.02.
Majerik Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Misefa környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

MisefaX