Kemencés Kisvendéglő Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kemencés Kisvendéglő Miskolc vélemények

Szörnyű 2020. augusztus 8.a párjával járt itt
Ketszer jartam ott, szornyu hely. Eloszor rantott csirkemajat kertem, oda volt egetve az egesz. A pincer a vegen rank sozta a szomszed asztalnal fogyasztott italszamlat is. Ferjem vette eszre, miutan fizetett, hogy ez miert ilyen sok. Persze kertek az elnezest, es visszadtak a 2000 ft-ot. Kesobb ujra visszamentunk egy vacsorara, rantott sajtot kertem, petrezselymes krumplival.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. január 3.barátokkal járt itt
Jól hangzó neve,kinézete alapján tértünk be. (ahol kemence van az csak jó lehet) A belsőarculat magyaros,csárdaszerű. Középen a névadó. Rendeltem is gyorsan egy kemencés borzast. . ami legnagyobb csalódásomra egy konyhai villamos kemencében készült,és sem a hús,sem a "borzas",mackos része nem volt átsütve. A sör meleg. Nekem csalódás volt,mert semmi különlegessel nem szolgált a hely.