Miskolc - Selyemréti StrandfürdőMiskolc - Herman Ottó Múzeum Kiállítási Épülete
Miskolc - Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum (Rákóczi-ház)Miskolc - Miskolci Galéria - Feledy Ház

Miskolc bemutatása

Miskolc Észak-Magyarország legnagyobb városa. Egyetemi város, a megye és környékének gazdasági, kulturális és idegenforgalmi központja. Egyik leghíresebb látnivalója az egyedülálló szépségű Barlangfürdő és a tőle nem messze elhelyezkedő többmedencés strandfürdő és csónakázótó.
Tovább olvasom >>

Miskolc és környéke legfrissebb értékelései

2022.03.15a párjával
Szörnyű
Bitang Csirkemelles Burgert ettem Aminek az íze és a kinézete szörnyű volt ! Rettentően száraz pedig kértem bele szószokat is . Hús nyers volt Zöldséget nem nagyon látott nagyon drága az ízéhez képest Gagyi alapanyagok vannak benne konkrétan ott hagytam majdnem az egészet az asztalon
2022.02.24egyedül
Kiváló
Minden a legnagyobb rendben volt. Szoba nagyon szuper volt.A szemelyzet is nagyon aranyos volt.
2022.02.07barátokkal
Gyenge
Elsőnek megörültem az adag és a hozzávalók láttán.Igaz paradicsom és ubroka nélkül adja csak káposzta van benne és kapros szósz.Nem is lett volna szörnyű,ha nem teszi bele azt a epe hányás kinézetű öntetet.Azóta is sz@rul vagyok,.......Eleve bélcsavarral indultam neki,de gyomor fekélyre nem...

Miskolc és környéke legnépszerűbb szállásai

Székelykert Panzió Miskolc - Napi árak
Napi árak
11.06-07.16.
Székelykert Panzió Miskolc
17.880 Ft / 2 fő / éj-től ellátás nélkül
Hungária Panzió Miskolctapolca - Kikapcsolódás Miskolctapolcán 2022.
Kikapcsolódás Miskolctapolcán 2022.
42.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től reggelivel

Miskolci látnivalók (22)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Miskolc és környékén

Székelykert Panzió MiskolcSzékelykert Panzió, MiskolcCsomagok már 7.608 Ft/fő/éj ártól
Barrico Thermal Hotel DemjénBarrico Thermal Hotel, DemjénCsomagok már 15.000 Ft/fő/éj ártól
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel MiskolctapolcaCalimbra Konferencia & Wellness Hotel, MiskolctapolcaCsomagok már 17.945 Ft/fő/éj ártól
Miskolc a térképen
142 étterem