Ambrózia Panzió Miskolctapolca

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Ambrózia Panzió Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2016. október 3.a párjával járt itt
Csodálatos 3 éjszakát töltöttünk Miskolctapolcán. , ehhez a szállásunk gazdái is hozzájárultak. Nagyon barátságosak, udvariasak, figyelmesek és készségesek voltak. Nagyon tiszta, és rendezett, egységesen, nagyon ízlésesen berendezett szobák. A szállás csendes, de még is közel a barlangfürdőhöz, Az ételek finomak háziasak , nagyon választékos, és igen bőséges volt.
Kiváló 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Szép környezetben található,a vendéglátás nagyon magas színvonalú. A vendéglátó család rendkívül kedves,minden vendégre figyel.Nagyon finom ételek,nagy mennyiségben.Közel a barlangfürdő.Mindenkinek tudom ajánlani.2016 aug.12-13-án voltunk ott.Köszönjük a csodás vendéglátást az egész családnak.
2014. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon csodálatosan szép környezetben a Barlangfürdőtől és a parktól pár percre található. A kiszolgálás tökéletes, a reggeli és vacsora bőséges, nagyon ízletes és finom. A szobában a TV "nem igazán" működött. Egyébként nagyon közel van mindenhez. Remek egy kis családi vállalkozás. Ajánlani tudom mindenkinek.
Ambrózia Panzió Miskolctapolca - Külső kép
Átlagos 2013. augusztus 27. járt itt
A szálláshelyen félpanzióban kapott reggeli és vacsora bőséges és nagyon finom. A szoba amit kaptunk egyáltalán nem tetszett. A tetőtérben volt, a leírás szerint egy francia ágyas és 2 külön ágyas részből áll, mindegyik szobában külön TV-vel. Ehelyett az egyik szobában 1 db ágy volt ("gyerekszoba") és csak itt volt TV !
Kiváló 2013. június 19.a párjával járt itt
Csodás környéken van,a vendégszeretet maximális. Kitűnő ételek hatalmas mennyiségben és jó áron. Jól működő,összetartó családi vállalkozás. Mindenkinek ajánlani tudom. Kis és nagycsaládosoknak egyaránt! Közel van mindenhez. Barlangfürdő,bobpálya,halastó. A tó körül kis park,rendezett és hangulatos. Az árak mindenhol elfogadhatóak.