Eta mama

Eta mama adatlapja

Regisztráció2014.09.29
Utoljára itt2017.04.25

2014. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon csodálatosan szép környezetben a Barlangfürdőtől és a parktól pár percre található. A kiszolgálás tökéletes, a reggeli és vacsora bőséges, nagyon ízletes és finom. A szobában a TV "nem igazán" működött. Egyébként nagyon közel van mindenhez. Remek egy kis családi vállalkozás. Ajánlani tudom mindenkinek.
Felhasználó fényképei:
Ambrózia Panzió Miskolctapolca -
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Gyula városának egyik legszebb helyén található. Közel a gyógyfürdőhöz. A szálloda Wellness részlege kifejezetten tetszett. A hotelben családias a hangulat. A személyzet mindent megtesz annak érdekében, hogy a vendégek jól érezzék magukat, nagyon kedvesek és segítőkészek. Az ételek finomak és választékosak.
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Hétköznap voltunk a szállodában. A reggeli és vacsora nagyon változatos és finom. A szoba kényelmes és tiszta. A személyzet mindenben segítőkész. Különösen tetszik, hogy a fürdőt egy folyosón át lehet megközelíteni. Már másodszor kerestük meg a szállodát, mivel előzőleg is nagyon jól éreztük magunkat.