Rossz szállás! Kerüld el!

Bástya Konferencia és Wellness Hotel MiskolctapolcaBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen

Szörnyű 2022. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. június 25.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Június 10-11.én voltunk,sajnos! A foglalásnál nem tájékoztattak,hogy mivel kuponos foglalás,így a 3 csillagos szárnyban leszünk elhelyezve.Csak ott derült ki. A szobában nem volt hűtő,ami a melegben nagyon hiányzott,deaztán a tájékoztatón olvastuk,hogy a 3 csillagoshoz nem jár.:(( A fürdőben nem működött az elszívó,kellemetlen csatorna szag volt:((
Első nap,párom rendelt 1 korsó sört a welnes részlegbe. Műanyag pohárban ,ami 3dc volt,hozott a pincér,kb 2,5dcl-ert.biztosan kilötyögött az útvesztőben:(((,ami a welneshez vezetett:((.
Másnap reggelinél elvettem 1 szelet kalácsot,ami mint kiderült,legalább 2-3 napos volt. De a biztosétékot az verte ki,hogy a 3.falatnál,penész nézett szembe velem:((((((. Szóltam az ott kiszolgáló hölgynek,aki mondta,hogy óóó,és elvette a kezemből. Se bocsánat,se elnézést nem hangzott el.Utánna kitette a friss kalácsot.:(((
Sok szállodában voltunk már,de ilyen rossz szájízzel még sehonnan nem távotuk!
Soha többet ide vissza!!!
Soha nem ajánljuk senkinek!!!!!!:(((((((
Étkezés:
Elhelyezkedés:Gyenge

Bástya Konferencia és Wellness Hotel további értékelései

2023.09.22a párjával
Télen voltunk, de kellemesen meleg volt a szobában valamint az egész hotelben. Az ételek finomak, kiszolgálás kedves. Nagyon jó helyen van a hotel, a barlangfürdőtöl néhány méterre. A wellness része viszont kicsi és hideg.
2023.09.02a párjával
2023 augusztus végére foglaltunk 4 éjszakára szállást. Egy nappal később tudtunk elindulni családi okok miatt, melyet a szálloda írásban vissza is igazolt. Elszámolásnál azonban a 4 éjszakára vonatkozó összeget fizettették ki velünk, pedig csak 3 napot tartózkodtunk ott. Jogilag elfogadom, de...
2023.05.06a párjával
2023.05.03.-05-között töltöttünk három nap/két éjszakát feleségemmel Miskolc-Tapolcán a Bástya Wellness Hotelben. A hotelre az interneten keresgélve találtam rá és utólag elmondhatom,hogy nem bántam meg a választást. A hotel Miskolc-Tapolca szívében van közvetlen a gyönyörű park és csónakázó tó...

A Bástya Konferencia és Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
76.052 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2026.01.01-ig
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat