Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Miskolctapolcai út 1-3.

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca értékelése:

5. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolca szívében, a Termál Barlangfürdőtől 100 méterre épült fel a három csillagos Bástya Wellness Hotel. Miskolctapolca igazi üdülőváros, Közép-Európa egyetlen melegvizű és gyógyhatású barlangfürdőjével, a Bükki Nemzeti Park csodálatos erdeivel körülölelve. A miskolctapolcai forrásvíz gyógyító hatású; bevált a vegetatív idegrendszer megbetegedései, a szívműködés idegi eredetű zavarai, valamint a vérnyomásemelkedés, ideges eredetű gyomorpanaszok és kimerültség ellen is.

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca képei

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca
Szállások Miskolctapolca városában
Wellness csomagok Miskolctapolca városában

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16.
A szálloda egy karnyújtásnyira található a barlangfürdőtől,de a saját wellness részlege is nagyszerű szolgáltatásokat nyújt. Nyáron a kinti medencék is nagyon jók. A személyzet kedves, segítőkész,udvarias,pont annyira vannak jelen amennyire kell. Az étterem kellemes az ételek változatosak,finomak. A szobák jól felszereltek.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Bástya Wellness Miskolctapolca Gyöngyszeme ! ! ! Csak azért írom le, mert volt szerencsém tapasztalni ezt két héttel ezelőtt, amikor párommal együtt letölthettem néhány napot. Fantasztikus élményt jelentett számunkra a megérkezésünktől a távozásunkig. Lenyűgözött minket a látvány, melyet a szálloda labirintusai rejtenek, a kényelem, mely a vendégek számára kifogástalan, s a végtelen kedvesség a Személyzet részéről.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Változatos wellness részleg, elegáns szép szoba. Érkezésünkkor mosolygós, kedves személyzet fogadott minket, az ételek minősége és íze kiváló, ár érték aránya megfelelő. A wellness részleg tökéletes és lenyűgöző. A masszőr hölgyet külön kiemelném 50 perces svédmasszázst vettem igénybe és maximálisan elégedett voltam! Remélem ebben az évben még újra ellátogatunk ide!

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16.
csak ajanlani tudom mindenkinek !
tokeletes szoba , csodas wellnes reszleg, az etterembe a kiszolgalas kiválo , boseges valasztek a reggelinel es a vacsoranal !

Monik TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
A hotel jól megközelíthető. Saját parkolóval rendelkezik: a zárt és az első fizetős, de a templom felőli ingyenes. A belső tér kissé labirintusos, de hamar kiigazodik az ember. A szoba nagyon szép. Kis és nagy törölköző, köntös biztosítva. A matrac kényelmes, viszonylag kemény. A wellness részleg szuper. Az ételek finomak, kiadósak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
Nyereményutalvánnyal tölthettünk el 3 nap 2 éjszakát a Bástyában****. Korábban csak a 'szomszédban', Mátraszentimrén (na meg még Sárváron, Gyulán és Visegrádon) jártunk, igaz, a Mátrában viszont vagy 6-7-szer jártunk már - ez a viszonyítási alapunk, és ez azért a természeti adottságainak is köszönhetően igen-igen magas szint [moderálva - a szerk.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor megérkeztunk a hely rogton magával ragadott rögtön a szobák gyönyörü szépek voltak kesőbb a wellness részlegbe vezetett az utunk ahol mindenki megtalálja véleményem szerint a számításait mivel sok medence található itt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó választásnak ítélem ezt a szállodát, mert amire szükségünk volt a kikapcsolódáshoz, azt mind megtaláltuk náluk. Szép helyen található, pár lépésre a parktól, a tótól, ahol minden nap hosszú sétákat tehettünk. Kedvesek, figyelmesek voltak, udvariasak. A konyha rendkívüli módon elnyerte tetszésünket. Változatos volt és mesterien ízletes.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Összességében elégedett voltam, de a szobában a fűtésnek csak hangja volt, melege nem. Az étterem kicsi, úgy kell tolongani ha fel kellett állni az asztaltól. A bár árai horribilisek! A recepciós hölgy unott, fásult volt.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három napot töltöttünk a szállodában a párommal és a gyerekkel. Késve érkeztünk, de kaptunk vacsorát és a szobánk is fenn lett tartva. Úgy a dolgozók mint a vezetőség kedves, előzékeny. A kivánságainkat mosolyogva teljesítik. Az ételek izletesek, szállodához viszonyítva házias. A fürdő részleget csak részben probaltuk ki, mert a termál fűrdő a szalloda szomszédságában van.

Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 29.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.05.03-ig
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2019.08.25-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, mese délutánnal, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.28. - 2019.11.03.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.630,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bükkös Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.01.06-ig
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Őszi szünet és Mindenszentek (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX