Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Miskolctapolcai út 1-3.

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca értékelése:

7. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolca szívében, a Termál Barlangfürdőtől 100 méterre épült fel a három csillagos Bástya Wellness Hotel. Miskolctapolca igazi üdülőváros, Közép-Európa egyetlen melegvizű és gyógyhatású barlangfürdőjével, a Bükki Nemzeti Park csodálatos erdeivel körülölelve. A miskolctapolcai forrásvíz gyógyító hatású; bevált a vegetatív idegrendszer megbetegedései, a szívműködés idegi eredetű zavarai, valamint a vérnyomásemelkedés, ideges eredetű gyomorpanaszok és kimerültség ellen is.

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca képei

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca
Szállások Miskolctapolca városában
Wellness csomagok Miskolctapolca városában

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 21.
4 éjszakát töltöttem el ezen a nyugodt, tökéletes környezetben. Kényelmes, tiszta szobák, finom ételek, jól felszerelt wellness részleg.
Figyelmes, udvarias és segítőkész személyzet, aki pont annyira volt előtérben, amennyire kellett.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon jól éreztem magam.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019. december 2-án a Bástya Hotelbe látogattunk wellnesszezni a párommal. Először jártunk itt, sajnos kellő tájékoztatás és figyelmetlenség hiányában beleestünk abba a hibába, hogy azt hittük a nyitott ajtajú páros jacuzzi is belefoglaltatik a wellness napi fürdőárba. Amint el kezdtük használni, egy barna hosszúhajú szemüveges dolgozó tájékoztatott minket, hogy ezt nem szabad használni mert ennek külön díja van.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnos még nem jártunk a szállodába,ugyanis a foglaláskor a szálloda alkalmazottja nagyon udvariatlanul és fellengzősen beszélt velem. 2019. október 27-29 re kértem az általuk meghirdetett áron,3 nap 2 éjszakás foglalást,44. 900. - Ft. -ért,amit az interneten hirdetnek. Közölték velem,hogy ez kiemelt időszak,ezért csak 3 éjszakát lehet foglalni,de az nem a fenti áron.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16.
A szálloda egy karnyújtásnyira található a barlangfürdőtől,de a saját wellness részlege is nagyszerű szolgáltatásokat nyújt. Nyáron a kinti medencék is nagyon jók. A személyzet kedves, segítőkész,udvarias,pont annyira vannak jelen amennyire kell. Az étterem kellemes az ételek változatosak,finomak. A szobák jól felszereltek.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Bástya Wellness Miskolctapolca Gyöngyszeme ! ! ! Csak azért írom le, mert volt szerencsém tapasztalni ezt két héttel ezelőtt, amikor párommal együtt letölthettem néhány napot. Fantasztikus élményt jelentett számunkra a megérkezésünktől a távozásunkig. Lenyűgözött minket a látvány, melyet a szálloda labirintusai rejtenek, a kényelem, mely a vendégek számára kifogástalan, s a végtelen kedvesség a Személyzet részéről.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Változatos wellness részleg, elegáns szép szoba. Érkezésünkkor mosolygós, kedves személyzet fogadott minket, az ételek minősége és íze kiváló, ár érték aránya megfelelő. A wellness részleg tökéletes és lenyűgöző. A masszőr hölgyet külön kiemelném 50 perces svédmasszázst vettem igénybe és maximálisan elégedett voltam! Remélem ebben az évben még újra ellátogatunk ide!

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16.
csak ajanlani tudom mindenkinek !
tokeletes szoba , csodas wellnes reszleg, az etterembe a kiszolgalas kiválo , boseges valasztek a reggelinel es a vacsoranal !

Monik TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
A hotel jól megközelíthető. Saját parkolóval rendelkezik: a zárt és az első fizetős, de a templom felőli ingyenes. A belső tér kissé labirintusos, de hamar kiigazodik az ember. A szoba nagyon szép. Kis és nagy törölköző, köntös biztosítva. A matrac kényelmes, viszonylag kemény. A wellness részleg szuper. Az ételek finomak, kiadósak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
Nyereményutalvánnyal tölthettünk el 3 nap 2 éjszakát a Bástyában****. Korábban csak a 'szomszédban', Mátraszentimrén (na meg még Sárváron, Gyulán és Visegrádon) jártunk, igaz, a Mátrában viszont vagy 6-7-szer jártunk már - ez a viszonyítási alapunk, és ez azért a természeti adottságainak is köszönhetően igen-igen magas szint [moderálva - a szerk.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor megérkeztunk a hely rogton magával ragadott rögtön a szobák gyönyörü szépek voltak kesőbb a wellness részlegbe vezetett az utunk ahol mindenki megtalálja véleményem szerint a számításait mivel sok medence található itt.

Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.07-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Marienka Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Oxigén Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 19.976 - 28.976,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.07-ig
Invest Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 16.775 - 30.560,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Miskolctapolca környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX