Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Miskolctapolcai út 1-3.

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca értékelése:

7. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolca szívében, a Termál Barlangfürdőtől 100 méterre épült fel a három csillagos Bástya Wellness Hotel. Miskolctapolca igazi üdülőváros, Közép-Európa egyetlen melegvizű és gyógyhatású barlangfürdőjével, a Bükki Nemzeti Park csodálatos erdeivel körülölelve. A miskolctapolcai forrásvíz gyógyító hatású; bevált a vegetatív idegrendszer megbetegedései, a szívműködés idegi eredetű zavarai, valamint a vérnyomásemelkedés, ideges eredetű gyomorpanaszok és kimerültség ellen is.

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca képei

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca
Szállások Miskolctapolca városában
Wellness csomagok Miskolctapolca városában

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. december 20.
Szívélyes fogadtatás, tökéletes kiszolgálás.Tisztaság, nagy wellness komplexum, tágas ,modern szobák, finom ételek. Gyönyönyörű környezetben friss levegővel mesés kilátással a park közelében található. Minden igényünket kielégítette teljes mértékben ,nagyon jól éreztük magunkat, legközelebb is ide jövünk, mindenkinek csak ajánlani tudom!

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. december 8.
Csodás napokat töltöttünk itt ősszel. A szálloda természethez közel, a barlangfürdő szomszédságában található. Kedves, segítőkész a személyzet, remek a konyhájuk is. Nem először járunk a környéken, de ár érték arányban ez a legjobb hely. Az eddig itt kipróbált szállodához képest a legnagyobb wellnessel rendelkezik. Csak ajánlani tudjuk!!!

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. december 7.
Kiváló ételek és hibátlan tisztaság! A személyzet minden egyes tagja kedves, profi tudja a dolgát. A wellness tökéletesen kielégít minden igényt, bármikor szívesen visszamennék. A város legszebb környékén
helyezkedik el, közel barlangfürdő és ahogy láttam a most megújuló tapolcai strand is. Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon jól éreztem magam.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Miskolctapolcán, a fürdő és a park közelében lévő kisebb, véleményem szerint átlagos szálloda. A parkoló az épület mögött egy meredek utcán felkanyarodva található, de telt ház esetén nem elegendő a száma a vendégek részére. A hirdetésükben foglaltakkal ellentétben egyáltalán nem luxus színvonalú, a képek és a marketinges reklámszövegek szebbnek mutatják be a valóságot.

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 21.
4 éjszakát töltöttem el ezen a nyugodt, tökéletes környezetben. Kényelmes, tiszta szobák, finom ételek, jól felszerelt wellness részleg.
Figyelmes, udvarias és segítőkész személyzet, aki pont annyira volt előtérben, amennyire kellett.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon jól éreztem magam.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019. december 2-án a Bástya Hotelbe látogattunk wellnesszezni a párommal. Először jártunk itt, sajnos kellő tájékoztatás és figyelmetlenség hiányában beleestünk abba a hibába, hogy azt hittük a nyitott ajtajú páros jacuzzi is belefoglaltatik a wellness napi fürdőárba. Amint el kezdtük használni, egy barna hosszúhajú szemüveges dolgozó tájékoztatott minket, hogy ezt nem szabad használni mert ennek külön díja van.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnos még nem jártunk a szállodába,ugyanis a foglaláskor a szálloda alkalmazottja nagyon udvariatlanul és fellengzősen beszélt velem. 2019. október 27-29 re kértem az általuk meghirdetett áron,3 nap 2 éjszakás foglalást,44. 900. - Ft. -ért,amit az interneten hirdetnek. Közölték velem,hogy ez kiemelt időszak,ezért csak 3 éjszakát lehet foglalni,de az nem a fenti áron.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16.
A szálloda egy karnyújtásnyira található a barlangfürdőtől,de a saját wellness részlege is nagyszerű szolgáltatásokat nyújt. Nyáron a kinti medencék is nagyon jók. A személyzet kedves, segítőkész,udvarias,pont annyira vannak jelen amennyire kell. Az étterem kellemes az ételek változatosak,finomak. A szobák jól felszereltek.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Bástya Wellness Miskolctapolca Gyöngyszeme ! ! ! Csak azért írom le, mert volt szerencsém tapasztalni ezt két héttel ezelőtt, amikor párommal együtt letölthettem néhány napot. Fantasztikus élményt jelentett számunkra a megérkezésünktől a távozásunkig. Lenyűgözött minket a látvány, melyet a szálloda labirintusai rejtenek, a kényelem, mely a vendégek számára kifogástalan, s a végtelen kedvesség a Személyzet részéről.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Változatos wellness részleg, elegáns szép szoba. Érkezésünkkor mosolygós, kedves személyzet fogadott minket, az ételek minősége és íze kiváló, ár érték aránya megfelelő. A wellness részleg tökéletes és lenyűgöző. A masszőr hölgyet külön kiemelném 50 perces svédmasszázst vettem igénybe és maximálisan elégedett voltam! Remélem ebben az évben még újra ellátogatunk ide!

Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.02. - 2021.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.02. - 2021.08.29.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 28.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.01-ig
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2021.05.31-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fürdő részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 13.592 - 14.262,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Excellence Apartmanok
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 15.970 - 19.341,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.21-ig
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka: önellátással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Mátyus Udvarház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Szent János Vendégház

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

MiskolctapolcaX