Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

3,9
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca
Bástya Konferencia és Wellness Hotel MiskolctapolcaBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolca szívében, a Termál Barlangfürdőtől 100 méterre épült fel a három csillagos Bástya Wellness Hotel. Miskolctapolca igazi üdülőváros, Közép-Európa egyetlen melegvizű és gyógyhatású barlangfürdőjével, a Bükki Nemzeti Park csodálatos erdeivel körülölelve.

A Bástya Konferencia és Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
76.052 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Karácsony - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Karácsony - teljes előrefizetéssel
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Télen voltunk, de kellemesen meleg volt a szobában valamint az egész hotelben. Az ételek finomak, kiszolgálás kedves. Nagyon jó helyen van a hotel, a barlangfürdőtöl néhány méterre. A wellness része viszont kicsi és hideg.
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - EgyébBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Egyéb
Átlagos 2023. szeptember 2.a párjával járt itt
2023 augusztus végére foglaltunk 4 éjszakára szállást. Egy nappal később tudtunk elindulni családi okok miatt, melyet a szálloda írásban vissza is igazolt. Elszámolásnál azonban a 4 éjszakára vonatkozó összeget fizettették ki velünk, pedig csak 3 napot tartózkodtunk ott.
Kiváló 2023. május 6.a párjával járt itt
2023. 05. 03. -05-között töltöttünk három nap/két éjszakát feleségemmel Miskolc-Tapolcán a Bástya Wellness Hotelben. A hotelre az interneten keresgélve találtam rá és utólag elmondhatom,hogy nem bántam meg a választást. A hotel Miskolc-Tapolca szívében van közvetlen a gyönyörű park és csónakázó tó közelében.
Kiváló 2023. május 6.a párjával járt itt
Az elvárásomnál JOBB volt a hotel mind az ellátást (svédasztalos reggeli) mind különösen a szobát illetően! Nagyon tetszett, hogy a szoba elég tágas volt és az elvárásoknak megfelelően bútorozott. A fekhely is nagyon rendben volt (kellően kemény matrac) ami számomra egy fontos szempont!
Szörnyű 2022. december 24.egyedül járt itt
Sajnos ( vagy szerencsére) nem jutottam el a szállodába. Németországban élünk és terveztük hogy karácsony után itt töltünk el pár napot.
Szörnyű 2022. június 25.a párjával járt itt
Június 10-11. én voltunk,sajnos! A foglalásnál nem tájékoztattak,hogy mivel kuponos foglalás,így a 3 csillagos szárnyban leszünk elhelyezve. Csak ott derült ki. A szobában nem volt hűtő,ami a melegben nagyon hiányzott,deaztán a tájékoztatón olvastuk,hogy a 3 csillagoshoz nem jár.
Gyenge 2022. február 13.a párjával járt itt
Ahogy a szobba rkeztünk kellemetlen szag fogadott,a fürdőből is csatornaszag jött,a ventiltor hangja repülőgphez hasonló. Fura,hogy fizet az ember,aztn külön kell a szaunkat bekapcsoltatni,a wellnesben hideg az összes vz,szerintem nincs annyira felfűtve,mint amennyi fokot ér. Az egsz szâllodban olyan szag volt mint egy autószerelő műhelyben.
Kiváló 2021. október 19.a párjával járt itt
Mi a nászutunkat töltöttük itt, jókat ettünk-ittunk. A barlangfürdő pár lépésre van tőle, nagyon jó helyen van. Az épület csodálatos, szobák kényelmesek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. július 3.a párjával járt itt
A hosszú évek óta tartó országjáró útjaink során ezúttal Miskolctapolcát választottuk pihenőhelyül. Korábban is jártunk már itt, de most először meg is szálltunk a Bástya Wellness Hotelben. A Hotel szép helyen, közel a barlang- és az új fürdőhöz, egy gondosan karbantartott park mellett helyezkedik el.
Kiváló 2021. május 3.a párjával járt itt
A szálloda csodás környezetben található, szép kilátással. Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak. A tisztaság I. osztályú. A személyzet udvarias és segítőkész. A környéken sok a látnivaló, krándulásra alkalmas hely. A szállodával szemben lévő kis park is rendezett, sétára alkalmas. A békás tó szenzációs.
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaMiskolctapolcai út 1.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • sóbarlang • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Zárt parkoló, őrzött: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár