Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Miskolctapolcai út 1-3.

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca értékelése:

6. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolca szívében, a Termál Barlangfürdőtől 100 méterre épült fel a három csillagos Bástya Wellness Hotel. Miskolctapolca igazi üdülőváros, Közép-Európa egyetlen melegvizű és gyógyhatású barlangfürdőjével, a Bükki Nemzeti Park csodálatos erdeivel körülölelve. A miskolctapolcai forrásvíz gyógyító hatású; bevált a vegetatív idegrendszer megbetegedései, a szívműködés idegi eredetű zavarai, valamint a vérnyomásemelkedés, ideges eredetű gyomorpanaszok és kimerültség ellen is.

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca képei

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca
Szállások Miskolctapolca városában
Wellness csomagok Miskolctapolca városában

Bástya Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnos még nem jártunk a szállodába,ugyanis a foglaláskor a szálloda alkalmazottja nagyon udvariatlanul és fellengzősen beszélt velem. 2019. október 27-29 re kértem az általuk meghirdetett áron,3 nap 2 éjszakás foglalást,44. 900. - Ft. -ért,amit az interneten hirdetnek. Közölték velem,hogy ez kiemelt időszak,ezért csak 3 éjszakát lehet foglalni,de az nem a fenti áron.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16.
A szálloda egy karnyújtásnyira található a barlangfürdőtől,de a saját wellness részlege is nagyszerű szolgáltatásokat nyújt. Nyáron a kinti medencék is nagyon jók. A személyzet kedves, segítőkész,udvarias,pont annyira vannak jelen amennyire kell. Az étterem kellemes az ételek változatosak,finomak. A szobák jól felszereltek.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Bástya Wellness Miskolctapolca Gyöngyszeme ! ! ! Csak azért írom le, mert volt szerencsém tapasztalni ezt két héttel ezelőtt, amikor párommal együtt letölthettem néhány napot. Fantasztikus élményt jelentett számunkra a megérkezésünktől a távozásunkig. Lenyűgözött minket a látvány, melyet a szálloda labirintusai rejtenek, a kényelem, mely a vendégek számára kifogástalan, s a végtelen kedvesség a Személyzet részéről.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Változatos wellness részleg, elegáns szép szoba. Érkezésünkkor mosolygós, kedves személyzet fogadott minket, az ételek minősége és íze kiváló, ár érték aránya megfelelő. A wellness részleg tökéletes és lenyűgöző. A masszőr hölgyet külön kiemelném 50 perces svédmasszázst vettem igénybe és maximálisan elégedett voltam! Remélem ebben az évben még újra ellátogatunk ide!

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16.
csak ajanlani tudom mindenkinek !
tokeletes szoba , csodas wellnes reszleg, az etterembe a kiszolgalas kiválo , boseges valasztek a reggelinel es a vacsoranal !

Monik TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
A hotel jól megközelíthető. Saját parkolóval rendelkezik: a zárt és az első fizetős, de a templom felőli ingyenes. A belső tér kissé labirintusos, de hamar kiigazodik az ember. A szoba nagyon szép. Kis és nagy törölköző, köntös biztosítva. A matrac kényelmes, viszonylag kemény. A wellness részleg szuper. Az ételek finomak, kiadósak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
Nyereményutalvánnyal tölthettünk el 3 nap 2 éjszakát a Bástyában****. Korábban csak a 'szomszédban', Mátraszentimrén (na meg még Sárváron, Gyulán és Visegrádon) jártunk, igaz, a Mátrában viszont vagy 6-7-szer jártunk már - ez a viszonyítási alapunk, és ez azért a természeti adottságainak is köszönhetően igen-igen magas szint [moderálva - a szerk.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor megérkeztunk a hely rogton magával ragadott rögtön a szobák gyönyörü szépek voltak kesőbb a wellness részlegbe vezetett az utunk ahol mindenki megtalálja véleményem szerint a számításait mivel sok medence található itt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó választásnak ítélem ezt a szállodát, mert amire szükségünk volt a kikapcsolódáshoz, azt mind megtaláltuk náluk. Szép helyen található, pár lépésre a parktól, a tótól, ahol minden nap hosszú sétákat tehettünk. Kedvesek, figyelmesek voltak, udvariasak. A konyha rendkívüli módon elnyerte tetszésünket. Változatos volt és mesterien ízletes.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Összességében elégedett voltam, de a szobában a fűtésnek csak hangja volt, melege nem. Az étterem kicsi, úgy kell tolongani ha fel kellett állni az asztaltól. A bár árai horribilisek! A recepciós hölgy unott, fásult volt.

Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Alfa Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 21.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal és vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 24.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2019.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 29.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, délutáni snack bárral, kedvezményes masszázzsal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 17.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.05.22-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
Érvényes: 2020.09.22-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Szilveszter 2019/2020 (min. 3 éj)

MiskolctapolcaX