Csiszolt kristály: Nemzeti ünnep előtti lazítás nyugdíjasoknak - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Nemzeti ünnep előtti lazítás nyugdíjasoknak

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Nagyon jól éreztük magunkat, a szálloda nagyon szép, tiszta, hihetetlenül kellemes illat van az egész épületben. Nekünk az úszómedence vize egy kicsit hideg volt. Sajnos az esti szórakozás a szállodában nem megoldott. Jó lenne egy olyan hely ahol lehet egy jót kártyázni, sakkozni, társasjátékozni felnőtteknek egy pohár bor társaságában. Sajnos a kialakított bárrész is csak tíz óráig van nyitva.

Ár / érték arány: Átlagos
Étkezés: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Csiszolt kristály felhasználót?    Igen

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca
Bencések útja 9-11.

2020. augusztus 16.
Megkésett wellnessre érkeztünk, ugyanis a pihenésre még áprilisban került volna sor, de az ismert események miatt augusztusra tevődött át a dolog. Ettől mindjárt némileg drágább is lett a három éjszaka, mondván, ez már főszezon. Érthető, csak hát mi áprilisban hiába döngettük volna a zárt kapukat...

2020. január 13.
Ádventi hangulatban, igen kellemes karácsonyi díszítésben pompázott a szálloda. A szoba berendezése gyönyörű világos, fehér bútorokkal történt, ami már egy ünnepi érzést keltett bennünk. Szép a kilátás a Bükk-hegységre, este az Avalon-park fényeire. Az ellátás nagyon finom és bőséges...

2020. január 12.
Karácsony napjaiban jártunk a családdal,úgy hogy a szentestét is ott töltöttük.A bejelentkezés gyors volt,bár telt ház volt mégis flottul ment.A várakozó embereket délutáni teával,forraltborral és apró sütivel kínálták.A szobák kényelmesek,de szebbek a kertre nyílók,mint ami az utcára nyílik A...

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel, Miskolctapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Valentin nap (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel,vízi tornával, kedvezményes barlangfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-02-12 - 2021-02-14
 - Legjobb ár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 17.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020-12-10 - 2021-08-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 32.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02