Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
3. helyezett Miskolc-
tapolca

3519 Miskolctapolca, Bencések útja 9-11.

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca értékelése:

3. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos Calimbra Konferencia és Wellness Hotel, a Bükk hegységre néző kilátással. A szálloda kényelmes szobákkal, tágas wellnessrészleggel, nyugtató színvilággal fogadja pihenni vágyó vendégeit.

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca képei

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában. A szobánk tágas és kényelmes volt, szép kilátással a környező hegyekre. A tisztaság kifogástalan a közös helységekben is. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek, főleg a vacsora kiváló, ízletes és választék is volt bőven. A wellness kicsit csalódás.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
Minden tökéletes volt, tejérzékeny anyukámnak a séf külön készített főételt és desszertet. A személyzet kedves, mosolygós, az ételek kiválóak, változatosak, a hotel tiszta, gyönyörű.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
3 kisgyerekkel érkeztünk. Kicsit féltem mert nem kimondottan gyerekbarát szállodaként hirdeti magát. De szuper volt minden. A szoba tágas, az ételek finomak, a gyerekek is tudtak választani mindig. A wellness szuper. Biztos h visszatérünk!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Tetszett a környezet. A reggeli és a vacsora választékos bőséges és finom volt.A wellnes részleg is igényes bár a víz nekem túl hideg volt de a gyerekeknek tetszett.Egy dolgot hiányoltunk csak hogy a gyerekeknek nincs egy kis beltéri játszósarok rossz idő esetére ill.hogy a szülők tudjanak nyugodtan enni

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Nagyon szép volt meg vagyok elégedve a szolgáltatásal nagyon gyorsvolt csak a (fogyatékosági támogatásra jogosult mozgásszervi fogyatékosság) kártát nem vesszik figyelembe amikor én kisérö nélkül nem közlekedhetek pedig mindenhol figyelembe veték .

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Kiváló szálloda finom bőséges reggeli vacsora udvarias személyzet. A hirdetésben teraszos szobák voltak amit nem kaptam.Csodálatos elhelyezkedés.Csendes nyugodt pihenés.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 14.
A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek elegendőek, több választási lehetőség is van. A szobák tiszták, felszereltek (pl.: hajszárító, televízió), tágasak, kellemesek. A wellness részleg is megfelelő, felnőtt, gyerek részére is egyaránt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 5.
Kifogtuk a tél leghidegebb,havas utolsó napjait,de nem bántuk,mert a szállodába "bezárva" is kellemes környezetben teljes pihenéssel/fagy szabadság/ töltöttük a napokat.Azért akadt lehetőség egy rövid sétára a szép havas környezetben is.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
Család barát hotel elnyerésére pályázhatnak! A szobák kényelmesek, minden a helyén volt amit előre kértünk, barátságos személyzet, tisztaság fogadott bennünket! Köszönjük!!!!!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 11.
Csodálatos hétvégét töltöttünk el a párommal! Gyönyörű helyen csodálatos környezetben,nagyszerűen kialakított szaunák,úszó medence és dzsakuzzi kialakítással felejthetetlen élményt nyújtott kikapcsolódásunknak. Bár szerettük volna a barlang fürdőt kipróbálni,de épp akkor karbantartás miatt nem üzemelt,de legalább jó indok visszatérésünkre!

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, vízitornával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-4 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teadélutánnal, masszázs kuponnal, szauna és pezsgőmedence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.25. - 2018.12.29.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.28-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2018.12.23-ig
Aurora Hotel
Érvényes: 2019.11.17-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, szauna, sóterápia, szolárium és flabélos használattal, külső és belső játszótér használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.23-ig
Páratlan Apartmanház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.17-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
Érvényes: 2019.03.31-ig
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 5.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, biliárd használattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.21-ig
Viola Apartman
Bélapátfalva
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.11.17.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.06.30-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Téli szünet (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)
Kihagyhatatlan Óévbúcsúztató mulatság (min. 3 éj)

MiskolctapolcaX