Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Bencések útja 9-11.

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca értékelése:

3. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos Calimbra Konferencia és Wellness Hotel, a Bükk hegységre néző kilátással. A szálloda kényelmes szobákkal, tágas wellnessrészleggel, nyugtató színvilággal fogadja pihenni vágyó vendégeit.

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca képei

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 3.
Három éjszakát töltöttünk a barátainkkal a szállodában. Nyugdíjasok vagyunk, sokfelé jártunk, de a szálloda, a tisztaság, az étel, a welnes messzemenően itt volt a legjobb. A személyzet minden tagja kedves, szolgálatkész,udvarias volt. Mindig fittek, mosolygósak voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
Remek szálláshely a személyzet kiváló munkát végez,ragyog az egész szálloda a reggeli és a vacsora is választékos és nagyon finom,habár figyelni kell arra,hogy időben érkezzünk a kilátás a környező hegyekre gyönyörű,mindenkinek csak ajánlani tudom. Egy kevéske negatívum: több tv csatorna(magyar nyelvű) a wellness részlegre egy vízautomata hasznos lenne.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
A hotel nagyon szép, kellemes, tiszta. A szoba is tágas, tiszta. Az étterem előkelő, finomnál finomabb ételekkel. Pezsgős reggelivel. Este élő hangulatos zenével. Nagyon jól éreztük magunkat a párommal. A személyzet nagyon udvarias,barátságos és segítőkész. A wellness részlegen a beltéri úszómedence hideg volt számunkra, de a pezsgőfürdő ideális volt.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. A személyzet végtelenül udvarias, előzékeny, figyelmes. Az ételek kifogástalanok, bőséges és választékos svéd asztalos ellátásban volt részünk pezsgős reggelivel. A wellness részleg is maximálisan megfelelt az igényeinknek, mind a medencék, mind a szaunák, a masszázs, a vízi torna. Máskor is megyünk és jó szívvel ajánljuk bárkinek.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Nagyon jól éreztük magunkat, a szálloda nagyon szép, tiszta, hihetetlenül kellemes illat van az egész épületben. Nekünk az úszómedence vize egy kicsit hideg volt. Sajnos az esti szórakozás a szállodában nem megoldott. Jó lenne egy olyan hely ahol lehet egy jót kártyázni, sakkozni, társasjátékozni felnőtteknek egy pohár bor társaságában.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 10.
A személyzet nagyon barátságos és készséges volt. Külön köszönet azért, hogy lebetegedett barátainknak még átfoglalást is intéztek, pedig lemondási határidőn túl voltunk. A wellness részleg csúcsidőszakban nagyon kicsi, a meleg vizes medencében hering zsúfoltság. A szauna általában elég férőhellyel rendelkezik, de szauna szeánszra beférni már lehetetlen a kevésbé törtetőknek.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Pozitívum: Tágas, világos apartmanban töltöttük családommal a szilvesztert. Kiváló és bőséges ételek, figyelmes személyzet, tisztaság jellemzi a hotelt. A kilátás szép, a barlangfürdő közel. Negatívum: A szobáink padlószőnyegén és a fürdőszobában apró hangyák korzóztak. A kislányommal szedegettük őket, nem voltak kevesen. 2 kis pókkal is találkoztam.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában. A szobánk tágas és kényelmes volt, szép kilátással a környező hegyekre. A tisztaság kifogástalan a közös helységekben is. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek, főleg a vacsora kiváló, ízletes és választék is volt bőven. A wellness kicsit csalódás.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
Minden tökéletes volt, tejérzékeny anyukámnak a séf külön készített főételt és desszertet. A személyzet kedves, mosolygós, az ételek kiválóak, változatosak, a hotel tiszta, gyönyörű.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
3 kisgyerekkel érkeztünk. Kicsit féltem mert nem kimondottan gyerekbarát szállodaként hirdeti magát. De szuper volt minden. A szoba tágas, az ételek finomak, a gyerekek is tudtak választani mindig. A wellness szuper. Biztos h visszatérünk!

Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 12.750 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-használattal, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.30.
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 29.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.05.03-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2019.08.25-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 29.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, délutáni snack bárral, kedvezményes masszázzsal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 8.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, lovaskocsikázással vagy masszázzsal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 20.100 - 22.780,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.20-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Óévbúcsúztató (min. 3 éj)

MiskolctapolcaX