Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Bencések útja 9-11.

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca értékelése:

1. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos Calimbra Konferencia és Wellness Hotel, a Bükk hegységre néző kilátással. A szálloda kényelmes szobákkal, tágas wellnessrészleggel, nyugtató színvilággal fogadja pihenni vágyó vendégeit.

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca képei

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

Bizsu TOP szállásértékelő
Bizsu TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Ádventi hangulatban, igen kellemes karácsonyi díszítésben pompázott a szálloda. A szoba berendezése gyönyörű világos, fehér bútorokkal történt, ami már egy ünnepi érzést keltett bennünk. Szép a kilátás a Bükk-hegységre, este az Avalon-park fényeire. Az ellátás nagyon finom és bőséges volt annak ellenére, hogy hétköznap voltunk a hotelben.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Karácsony napjaiban jártunk a családdal,úgy hogy a szentestét is ott töltöttük. A bejelentkezés gyors volt,bár telt ház volt mégis flottul ment. A várakozó embereket délutáni teával,forraltborral és apró sütivel kínálták. A szobák kényelmesek,de szebbek a kertre nyílók,mint ami az utcára nyílik
A wellness kicsit átalakítva mióta nem voltunk,de nagyobb hely nem lett.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
A szálloda közel van a Barlangfürdőhöz. Nagy, zárt parkolója van, amit ingyenesen lehet használni, ez is pozitívum. A szálloda berendezése, a karácsonyi, ünnepi dekoráció hangulatos, otthonos volt. A személyzet figyelmes, előzékeny. Az ételek finomak voltak. Mi hétköznap voltunk, ehhez képest a választék nyilván kisebb volt a vacsoránál, de így sem lehetett panaszkodni.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 16.
Elégedettek voltunk mindennel. Nagyon igényes szálloda az apró részletekre is, minden minőségi és tiszta. A kisgyermekkel érkezőknek ajánlom, hogy vigyenek magukkal mindent, mert kiságyon és etetőszéken kívül nincs más babás felszerelés, de tudtuk, hogy nem bababarát, így ezen a téren javasolnék bővítést.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
Szuper hangulat, kedves segítőkész mosolygós staff - a szobák nagyon tiszták és mindig olyan jóóó illat van :)
A wellness részleg tágas, a szauna szeánszokat nem szabad kihagyni. Reggel 8. 30kor lementünk és a szaunák nem voltak beizzítva - ezt mondjuk be lehetne kapcsolni hamarabb. A reggeli & vacsi meglepően sokszínű és isteni volt!

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda szép és csendes helyen van. Hangulatos és otthonos. A reggeli és vacsora páratlan! DE! ! Az ott tartózkodásunkat megkeserítették a poloskák! ! A folyosó végén egy sarki szobában lettünk elszállásolva. Az nem volt probléma, hogy nem volt erkély, de 3 napon át nem tudtuk kinyitni az ablakokat, mert tucatjával másztak be a poloskák!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Szobánk tágas, tiszta volt, a welness részleg megfelelő. Reggeli bő választékot kínált, viszont a vacsorát nem tudnánk a kiváló osztályba sorolni (vacsora svédasztalos teríték volt).

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
Csak szuperlativumokban tudnam kifejezni az ott eltoltott rovid szabadsagunk:kedves es segitokesz szemelyzet,rendezett szoba,tisztasag mindenutt,valasztekos es boseges etkezes,szuper wellnes-reszleg.Biztosan visszaterunk meg!

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén nyáron harmadjára nyaraltunk a szállodában.
Az ételek minősége, a szobák tisztasága , a dolgozók vendégekhez való hozzáállása sok kívánnivalót hagy maga után.
Sajnálom, de többet biztos nem jövünk ebbe a szállodába.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Félkör alakú szoba falán a tv nem jól van beállítva, rögzítve, leginkább az ajtóból kellene nézni, hogy tökéletes legyen. A wellnes szegényes, ár-érték arány nem jó. Egyébként tiszta szálloda, az ételek nekünk megfeleltek, finomak, voltak, de pl. csak külön kérésre volt édesítő, illetve hiányoltam, hogy az ételallergiásokra nem gondoltak.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.750 - 14.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 9.720,- Ft/fő/éjtől: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekfoglalkozásokkal és játékokkal, lovaglással, húsvét vasárnap pálinkával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.19-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.520,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.19-ig
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, szauna szeánsszal, sportprogrammal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.05.03.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.12.23-ig
2020.05.01. - 2020.05.03.

Szállodák Miskolctapolca környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Zúzmarás Kastélyvarázs (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX