Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

4,4
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel MiskolctapolcaCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos Calimbra Konferencia és Wellness Hotel, a Bükk hegységre néző kilátással. A szálloda kényelmes szobákkal, tágas wellnessrészleggel, nyugtató színvilággal fogadja pihenni vágyó vendégeit.

A Calimbra Konferencia & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

Gyenge 2024. március 2.barátokkal járt itt
KB. nyolc éve jártunk már ebben a szállodában, akkor meg voltunk vele elégedve. Sajnos ez a mostani utazásunkra nem mondható el maradéktalanul. Úgy látszik a szállodák ott próbálnak spórolni, ahol csak tudnak. Szerény véleményem szerint egy négy csillagos szálloda nem engedheti meg magának, hogy nagy zajjal járó munkálatok alatt (előzetes tájékoztatás nélkül) fogadják a vendégeket.
Kiváló 2024. február 19.a párjával járt itt
Teltházas időpontban voltunk,a wellness részleg elég kicsi-mindenki az élmény medencében szorongott,mert a másik medencében csak 24°c-os volt a víz amit csak a szaunazók használtak lehűteni. Abban a medencében is legalább 28-30C°viznek kellene lennie! !
Kiváló 2024. január 16.barátokkal járt itt
Már korábban is jártunk ebben a hotelben. Az ott tartózkodásunk alatt a korábbi tapasztalat ismét beigazolódott. A személyzet (recepció, pincérek) most is nagyon kedvesek segítőkészek voltak. Az ételek nagyon finomak és főleg változatosak voltak, (a reggeli is)!
Kiváló 2024. január 15.a párjával járt itt
Sajnos utolsó percben tudtuk meg, hogy a barlangfürdő zárva lessz a foglalás időpontjára de ez nem von le semmit a szállóda értékéből, nagy tiszta szobák, kényelmes étterem, finom ételek, ami egy kicsit furcsa volt, hogy a fépanzió a vacsoránál nem tartalmazz semmi innivalót viszont reggelente pezsgő is elő volt készítve. Ár/érték arányban megéri!
Kiváló 2024. január 12.családjával járt itt
Barátságos hely, kinti-benti wellness részleggel. Nagyon jó, hogy a vacsora és a reggeli is svédasztalos.
Viszont hátrány, hogy egy nagyon meredek utcán kell felmenned, hogy elérd a hotelt.
2 napig voltunk ott és nagyon jól éreztük magunkat. A szoba kicsit retro de nagyon jól nézki.
A Smart játékasztalt is ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2024. január 10.a párjával járt itt
Ez egy szuper kis hotel, pont annyira nagy, hogy minden kényelem és luxus meglegyen benne, de nem annyira nagy, hogy viselhetetlen tömeg legyen benne. Hibátlan az épület, tényleg nagyon jó állapotban van, kényelmes és tágas minden (a szoba és a közösségi terek is egyaránt). Figyelmes és segítőkész a személyzet, egészen kiváló a konyha és az ételek választéka.
Átlagos 2023. december 29.gyerekekkel járt itt
Én nem nagyon tudom ajánlani a szállodát hogyha egy 4 csillagos ellátást keresel. Vannak problémáim és néhányat mondanék is. Nincs pinpongasztal ami egy 4 csillagos szállodába elvárt lenne hogyha valaki jól akarja élvezni magát,
kértünk egy négy személyes szobát és 2 csészét adtak. . . Erkélyes szobát kértünk és nagyon kicsi. A személyzettel nincs baj. Az étepeket nem töltik újra.
Kiváló 2023. szeptember 4.a párjával járt itt
Mi a szállást nem hagytuk el. Mindent megtaláltunk benne ami az aktiv kikapcsolódast biztositotta. Szuper hely. Visszatérünk
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Egyéb
Kiváló 2023. július 31.a párjával járt itt
A szálloda Miskolctapolca csedesebb részén található, kényelmes és tiszta szobákkal várja a lakóit. A félpanziós ellátás felülmúlta az elvárásainkat, ízletes, bőséges és változatos fogásokkal vendégelik meg az éhes lakókat. Imádtuk a wellnes részlegben a szauna szeánszokat.
Kiváló 2023. július 21.családjával járt itt
Nagyon szép helyen fekszik a hotel, jó a kilátás az erdőre, jók a medencék is, bár a kinti nem túl meleg. A szoba szokatlanul tágas, kényelmes, a reggeli és vacsora kiváló, nagy a választék, finom minden. Tiszta, szép, igényes szálloda, szívesen visszamennék. A barlangfürdőre kedvezményes jegyeket tudtunk venni, ahova egyébként gyalog érdemes menni, mert pár perc sétával elérhető.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaBencések útja 9-11.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1200 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Hotel Négy Évszak