Tipsi: Calimbra Konferencia & Wellness Hotel - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 28.
Nagyon tetszett a hotel belső és külső kialakítása. Pozitív érték volt számomra, hogy a hotel egy csendes utcában található a főúttól kb. 100 méterre, privát vendég parkolóval. A foglalt szoba a négy fős család részére hatalmas volt, kényelmesen elfértünk benne, az erkélyről a hegyekre néző panoráma gyönyörű volt. A hotel wellness szolgáltatása számunkra tökéletesen megfelelt, a barlangfürdőt 5-8 perces könnyű sétával el lehetett érni. A személyzet kedvesen, és segítőkészen állt kéréseinkhez, az étteremben bőségesen lehetett reggelizni és vacsorázni többféle ételből (előételek, reggelinél hideg és meleg ételek, vacsoránál három féle leves, 3-4 féle meleg étel, három féle desszert, gyümölcs)
Egyetlen negatívum, hogy az internet (wifi) szolgáltatás lehetne erősebb, mert a szoba belső részében nagyon gyenge volt a jel, a készülék többször le is bontotta a kapcsolatot.
Összességében egy nagyon kellemes nyaralásban volt részünk, a szállodásba máskor is szívesen visszatérnénk.

Szeretnéd követni Tipsi felhasználót?    Igen

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca
Bencések útja 9-11.

2020. augusztus 16.
Megkésett wellnessre érkeztünk, ugyanis a pihenésre még áprilisban került volna sor, de az ismert események miatt augusztusra tevődött át a dolog. Ettől mindjárt némileg drágább is lett a három éjszaka, mondván, ez már főszezon. Érthető, csak hát mi áprilisban hiába döngettük volna a zárt kapukat...

2020. január 13.
Ádventi hangulatban, igen kellemes karácsonyi díszítésben pompázott a szálloda. A szoba berendezése gyönyörű világos, fehér bútorokkal történt, ami már egy ünnepi érzést keltett bennünk. Szép a kilátás a Bükk-hegységre, este az Avalon-park fényeire. Az ellátás nagyon finom és bőséges...

2020. január 12.
Karácsony napjaiban jártunk a családdal,úgy hogy a szentestét is ott töltöttük.A bejelentkezés gyors volt,bár telt ház volt mégis flottul ment.A várakozó embereket délutáni teával,forraltborral és apró sütivel kínálták.A szobák kényelmesek,de szebbek a kertre nyílók,mint ami az utcára nyílik A...

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel, Miskolctapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Valentin nap (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel,vízi tornával, kedvezményes barlangfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-02-12 - 2021-02-14
 - Legjobb ár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 17.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020-12-10 - 2021-08-31
 - Akciós Holiday (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, vízi tornával, szauna szeánsszal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-10 - 2020-12-23