Hobbycukrász: Pihentető hétköznapok elérhető áron, kellemes környez... - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Pihentető hétköznapok elérhető áron, kellemes környezetben.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
A szálloda közel van a Barlangfürdőhöz. Nagy, zárt parkolója van, amit ingyenesen lehet használni, ez is pozitívum. A szálloda berendezése, a karácsonyi, ünnepi dekoráció hangulatos, otthonos volt. A személyzet figyelmes, előzékeny. Az ételek finomak voltak. Mi hétköznap voltunk, ehhez képest a választék nyilván kisebb volt a vacsoránál, de így sem lehetett panaszkodni. A tisztasággal sem volt semmilyen problémánk. A szállodában az ár/érték arány egy akció keretében nagyon megfelelő volt. A wellness részleg gyönyörű, elég nagy is, bár ottjártunkkor egy váratlan elektronikus meghibásodás miatt a melegvizes medence nem üzemelt egy teljes napon át. ( Ez nem a szállás hibája ). Amit hiányoltam a szállodában, hogy nincs egy olyan helyiség, ahol szabadidő eltöltésére lehetőség van ( valamilyen játékasztalra, csocsóra stb gondolok). Igazából egyetlen problémánk volt, hogy a szobánk a folyosó végén az utolsó volt. A fürdőszobában nagy az üvegfelület és emiatt nagyon hideg volt a helyiség, de a szobában sem volt túl meleg. Gondolom korábban erre már panaszkodhattak az ott megszálló vendégek, mert volt bekészítve egy elektromos radiátor, amit használtunk is. Összességében akciós hétköznapi pihenésen voltunk. A szállás csomag értékéért figyelmes, kedves kiszolgálást, elegáns környezetet, barátságos légkört kaptunk. Bátran ajánlom mindenkinek.

Étkezés:

Szeretnéd követni Hobbycukrász felhasználót?    Igen

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca
Bencések útja 9-11.

2020. augusztus 16.
Megkésett wellnessre érkeztünk, ugyanis a pihenésre még áprilisban került volna sor, de az ismert események miatt augusztusra tevődött át a dolog. Ettől mindjárt némileg drágább is lett a három éjszaka, mondván, ez már főszezon. Érthető, csak hát mi áprilisban hiába döngettük volna a zárt kapukat...

2020. január 13.
Ádventi hangulatban, igen kellemes karácsonyi díszítésben pompázott a szálloda. A szoba berendezése gyönyörű világos, fehér bútorokkal történt, ami már egy ünnepi érzést keltett bennünk. Szép a kilátás a Bükk-hegységre, este az Avalon-park fényeire. Az ellátás nagyon finom és bőséges...

2020. január 12.
Karácsony napjaiban jártunk a családdal,úgy hogy a szentestét is ott töltöttük.A bejelentkezés gyors volt,bár telt ház volt mégis flottul ment.A várakozó embereket délutáni teával,forraltborral és apró sütivel kínálták.A szobák kényelmesek,de szebbek a kertre nyílók,mint ami az utcára nyílik A...

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel, Miskolctapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 28.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-07-01
 - Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 32.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-07-01 - 2021-08-31
 - Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 16.005 - 31.525,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2022-01-03