Tibimi: A Barlang fürdő, a csónakázó tó, játszótér (bár ez nagyon p... - Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése
11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

A Barlang fürdő, a csónakázó tó, játszótér (bár ez nagyon poros volt), a Kaland park, a bob pálya kedves élmények a gyermekeknek!

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Megérkezésünkkor a 24-es szobát adták. Rókalyuknak megfelelne... A 3,5 m magasan lévő kis ablak (40X60 cm) nem működött. Szükséglakásként szolgálhatott volna. Félhomály, a foglalatban nem volt égő, a kilincs esett ki a zárból. A 3. gyermeknek csak kérésünkre vetettek ágyat... Felháborodott kérésemre kaptunk egy megfelelő szobát. (12)
Reggeli: három napon át ugyanaz a kétféle sajt; vaj nem volt. Szinte ehetetlen koktél virsli, rántotta, müzli hideg tejjel, tea, narancslé és almalé.
Menü választásos vacsora: egyetlen (!) leves... Választás: vagy kéred, vagy nem. Két féle második: Vasárnap este a gyerekek nem tudták megenni a csirkehúst mert minden el volt szárítva! Vasárnap este a felkínált leves: fokhagymakrém leves...
Wellness: a felsorolt kínálatból csak a svéd szaunát és a medencét tudtuk használni mert ezt kapcsolták be külön kérésre... Az igénytelenség jele, hogy a zuhanyfejnek nem volt tartója... a csapra lehetett csak helyezni.

Ennyire tetszett: Gyenge

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca
Csabai u. 7.

2019. június 6.
A reggeli mindig ugyanaz, 4 esetből egyszer lehetett az automatából almalevet, egyszer semmit, egyszer narancslevet inni. Rauch volt az automata, de nem az volt benne. A poharak hozzá 1 dl-s hatalmasságok. A menüválasztásos vacsora elmegy, de csak ennyi. A tisztaság nem jellemző a helyre. Ami...

2019. március 3.
Rugalmas, segítőkész személyzet. Korán érkeztünk a panzióba, de ez nem volt gond. Déli 12-kor, de a szoba kulcsát megkaptuk. Minden infót megkaptunk, hova érdemes kirándulni, mi hol van. Az ellátás jó volt, bőséges. A wellness rész a panzió nagyságához képest kiváló.Kérésünkre időre...

2018. november 25.
Egy újabb felejthetetlen pihenés.Visszatérő vendégként csak potitív véleményt tudok átadni. Ha így halad a panzió egyre több törzsvendéget tudhatnak magukénak.

Hungária Panzió, Miskolctapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Kikapcsolódás Miskolctapolcán (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-05-01 - 2019-06-30
 - Napi árak
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-06-23 - 2019-12-23
 - Pihenés júliusban, augusztusban