Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca képei

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Augusztusban szerettünk volna itt tölteni pár napot a családdal, de el sem jutottunk a Hungária Panzióba, Júliusban írtam nekik hogy rendben van e a foglalásunk amit már márciusban lefoglaltunk. Egy mondatban válaszoltak hogy nincs számunkra hely. Kérdeztem hogy ez hogy lehet hiszen előtte árajánlatot küldtek, mivel ez nekem megfelelt küldték a visszaigazoló e-mailt a foglalásról.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely Miskolctapolcán, közel a barlangfürdőhöz található. Ehhez képest maga a szállás elég gyatra. A szobák koszosak, a személyzet nem eléggé udvarias, a wellness szolgáltatás nem teljes és máshogy állnak a vendégeket. A kaja megfelelö-bár lehetne nagyobb választék,föleg a reggeli svédasztalnál!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
Reggeli: három napon át ugyanaz a kétféle sajt; vaj nem volt. Szinte ehetetlen koktél virsli, rántotta, müzli hideg tejjel, tea, narancslé és almalé. Menü választásos vacsora: egyetlen (! ) leves. . . Választás: vagy kéred, vagy nem. Fürdőszobában beázás dohos szag nincs törölközőnek egy fogas vagy valamilyen akasztónak hely.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
Minden szép és jó.
Ismétlés következik rövidesen :)
Ideális hely kirándulásra a környező nevezetességek felfedezésére és meglátogatására. A szobák kényelmesek, a személyzet udvarias és barátságos, előzékeny. A reggeli választék kielégítő.
A vacsora bőséges és finom. /házias jellegű/
Köszönet mindenkinek.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
A reggeli mindig ugyanaz, 4 esetből egyszer lehetett az automatából almalevet, egyszer semmit, egyszer narancslevet inni. Rauch volt az automata, de nem az volt benne. A poharak hozzá 1 dl-s hatalmasságok. A menüválasztásos vacsora elmegy, de csak ennyi. A tisztaság nem jellemző a helyre. Ami szörnyű: a tusoló nem volt elválasztva a wc-től, ezért a zuhanyzás után folyt ki a kosz a csempék közül.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 4 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor a 24-es szobát adták. Rókalyuknak megfelelne. . . A 3,5 m magasan lévő kis ablak (40X60 cm) nem működött. Szükséglakásként szolgálhatott volna. Félhomály, a foglalatban nem volt égő, a kilincs esett ki a zárból. A 3. gyermeknek csak kérésünkre vetettek ágyat. . . Felháborodott kérésemre kaptunk egy megfelelő szobát.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rugalmas, segítőkész személyzet. Korán érkeztünk a panzióba, de ez
nem volt gond. Déli 12-kor, de a
szoba kulcsát megkaptuk. Minden infót megkaptunk, hova érdemes
kirándulni, mi hol van. Az ellátás jó volt, bőséges. A wellness rész a panzió nagyságához képest
kiváló. Kérésünkre időre mindig minden rendelkezésre állt. Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Egy újabb felejthetetlen pihenés.Visszatérő vendégként csak potitív véleményt tudok átadni. Ha így halad a panzió egyre több törzsvendéget tudhatnak magukénak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
3 éjszakát töltöttünk a panzióban az unokánkkal. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt. Fiatalok, vidámak. A reggeli és a vacsora számunkra megfelelő volt mennyiségileg és minőségileg is. A szobánkkal kapcsolatban sem volt semmilyen kifogásolni valónk. A környéken van még mit felfedezni, újra jövünk és ha van szabad hely, itt foglalunk majd.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 20.
Kedves, fiatal, igyekvő a személyzet. Az ételek bőséges adagok és ízletesek. Könnyen megközelíthető, frekventált, a látnivalók, strandok, cukrászda, kisbolt közel vannak. A szoba néhány kisebb hibától eltekintve (egyik ablak nem volt nyitható, a wc-deszka teteje törött volt) kényelmes és tágas volt; a tisztasága megfelelő.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.
Hungária Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Demjén
2019.09.01. - 2020.08.19.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, svéd masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 8.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, lovaskocsikázással vagy masszázzsal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Agria Vintage Apartman
Érvényes: 2020.08.19-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Kikelet 2=3
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX