Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

6. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Hungária Panzió Miskolctapolca képei

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 20.
Nagyon szép időben, szép helyen , mindenhez közel jó helyünk volt. A személyzet az esetleges problémákért mindent helyre tett. A kaja finom, a szoba a földszinten, mozgáskorlátozott fürdővel. Ami kivágta a biztosítékot. Magyarul csak fedél volt a fejünk fölött. Egy légtérben volt a wc a fürdóvel. A zuhany körül sehol függöny, Úszott minden, egy rongy nem volt feltörölni.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16.
A szállás központi helyen van, a közlekedés kiváló a környék felfedezésére. Az ételadagok bőségesek, ízletesek. A kiszolgáló személyzet kedves, figyelmes. A szoba tágas,de a felszereltsége hiányos (pl.fürdőben a fogmosó pohár,kis törölköző) A szállás megfelelő ár-értékarányos. Rövidebb időszakra megfelelő a szállás.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 11.
Nagyon jó az elhelyezkedése, innen kiindulva a környező látni valók (Lillafüred, Diósgyőri vár, Barlangfürdő, Bükkszentkeresztes, stb. ) elérése szuper. Az ételek jó ízűek és bőségesek voltak, bár ha javasolhatnám a reggelinél esetleg pékárut (kiflit, zsömlét) is lehetne kínálni. A kiszolgáló személyzet munkája példaértékű volt. Mindenkinek bátran ajánlom.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 11.
A szállás jó helyen volt,a wellnes részleg kiváló volt a szaunák és a víz is talán egy kicsi kevesebb klór kellett volna bele. A szoba nagysága jó volt tisztasági állapota elfogadható. A fürdőszoba kicsit furca de megfelelő mellettünk volt a mosoda szinte minden hajnalba zajongott,A terasz mióta megépült a panzió azóta nem volt takarítva.

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Nagyon kellemesen csalódtam, az elvárásaimnak minden megfelelő volt a szálláson. A kiszolgálás, a szoba elhelyezkedés, és az külön tetszett, hogy minden szobához volt terasz is. A pincérek kedvesek segítőkészek, és az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak. Biztosan máskor is a Panzió vendége leszek. Rég jártam ilyen szálláson, ami ennyire tetszett volna.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellnes részlegből csak a szauna működött. A sóterápiás szobák nincsenek. A medence részleget nem tudtuk használni mert azt bár korábban jeleztük hogy túl van klórozva (2 fürdőruha bánta) , egy állítólagos javítás után is azonnali köhögés jelentkezett mindenkinél a maró anyag hatására. Ezt követően jelzésünkre lezárták. Az étterem és a személyzet viszont nagyon jó.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Kellemes hely, a személyzet kiváló, az étkezés bőséges és nagyon finom. A barlangfürdő és a bob pálya közel van. A pár kilométerre fekvő Lillafüred is csodálatos kirándulóhely. Röviden érdemes ide ellátogatni. Örültünk, hogy itt lehettünk, köszönjük.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A személyzet kedvessége, segítsége példaértékű. Így kellene viszonyulni minden szállásadónak. A szoba és a szolgáltatások megfeleltek az elvárásainknak. Az ételek finomak voltak, talán a kínálatot lehetne egy kicsit bővíteni. Egy kis sétával minden elérhető. Javaslatunk lenne a környék látnivalóival kapcsolatos szórólapokat elhelyezni a recepciónál.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Aktív kikapcsolódásra vágyó, finom ételeket szerető csakádoknak,pároknak ideális:)
Konnyen megközelíthető,barlang furdo sétával is elerheto.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Kellemes környezet, nagyon udvarias személyzet. Az ételek finomak, bőségesek. A reggelinél jó lett volna, ha van paradicsom,paprika a savanyúság helyett.
Összességében teljesen jó ár-érték arány.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hungária Panzió
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi díszvacsorával, masszázskuponnal, kerékpár használattal, Szentestén misével, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és gyerekjátszó használattal, masszázs kedvezménnyel, mesedélutánnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.900 - 29.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Invest Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Aliz Villa
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.28-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX