Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

13. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Hungária Panzió Miskolctapolca képei

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Nagyon kellemesen csalódtam, az elvárásaimnak minden megfelelő volt a szálláson. A kiszolgálás, a szoba elhelyezkedés, és az külön tetszett, hogy minden szobához volt terasz is. A pincérek kedvesek segítőkészek, és az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak. Biztosan máskor is a Panzió vendége leszek. Rég jártam ilyen szálláson, ami ennyire tetszett volna.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellnes részlegből csak a szauna működött. A sóterápiás szobák nincsenek. A medence részleget nem tudtuk használni mert azt bár korábban jeleztük hogy túl van klórozva (2 fürdőruha bánta) , egy állítólagos javítás után is azonnali köhögés jelentkezett mindenkinél a maró anyag hatására. Ezt követően jelzésünkre lezárták. Az étterem és a személyzet viszont nagyon jó.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Kellemes hely, a személyzet kiváló, az étkezés bőséges és nagyon finom. A barlangfürdő és a bob pálya közel van. A pár kilométerre fekvő Lillafüred is csodálatos kirándulóhely. Röviden érdemes ide ellátogatni. Örültünk, hogy itt lehettünk, köszönjük.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A személyzet kedvessége, segítsége példaértékű. Így kellene viszonyulni minden szállásadónak. A szoba és a szolgáltatások megfeleltek az elvárásainknak. Az ételek finomak voltak, talán a kínálatot lehetne egy kicsit bővíteni. Egy kis sétával minden elérhető. Javaslatunk lenne a környék látnivalóival kapcsolatos szórólapokat elhelyezni a recepciónál.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Aktív kikapcsolódásra vágyó, finom ételeket szerető csakádoknak,pároknak ideális:)
Konnyen megközelíthető,barlang furdo sétával is elerheto.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Kellemes környezet, nagyon udvarias személyzet. Az ételek finomak, bőségesek. A reggelinél jó lett volna, ha van paradicsom,paprika a savanyúság helyett.
Összességében teljesen jó ár-érték arány.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely Miskolctapolcán, közel a barlangfürdőhöz található. Ehhez képest maga a szállás elég gyatra. A szobák koszosak, a személyzet nem eléggé udvarias, a wellness szolgáltatás nem teljes és máshogy állnak a vendégeket. A kaja megfelelö-bár lehetne nagyobb választék,föleg a reggeli svédasztalnál!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
Minden szép és jó.
Ismétlés következik rövidesen :)
Ideális hely kirándulásra a környező nevezetességek felfedezésére és meglátogatására. A szobák kényelmesek, a személyzet udvarias és barátságos, előzékeny. A reggeli választék kielégítő.
A vacsora bőséges és finom. /házias jellegű/
Köszönet mindenkinek.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
A reggeli mindig ugyanaz, 4 esetből egyszer lehetett az automatából almalevet, egyszer semmit, egyszer narancslevet inni. Rauch volt az automata, de nem az volt benne. A poharak hozzá 1 dl-s hatalmasságok. A menüválasztásos vacsora elmegy, de csak ennyi. A tisztaság nem jellemző a helyre. Ami szörnyű: a tusoló nem volt elválasztva a wc-től, ezért a zuhanyzás után folyt ki a kosz a csempék közül.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 4 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor a 24-es szobát adták. Rókalyuknak megfelelne. . . A 3,5 m magasan lévő kis ablak (40X60 cm) nem működött. Szükséglakásként szolgálhatott volna. Félhomály, a foglalatban nem volt égő, a kilincs esett ki a zárból. A 3. gyermeknek csak kérésünkre vetettek ágyat. . . Felháborodott kérésemre kaptunk egy megfelelő szobát.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Érvényes: 2019.12.29-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.613,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.20-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
3 nap/2 éjszaka 11.824,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.12.19-ig
Csillagtúra Panzió
Érvényes: 2019.12.31-ig
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Mandalaház
Boldogkőváralja
Érvényes: 2019.12.29-ig
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
Kikelet 2=3

MiskolctapolcaX