Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Hungária Panzió Miskolctapolca képei

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
A reggeli mindig ugyanaz, 4 esetből egyszer lehetett az automatából almalevet, egyszer semmit, egyszer narancslevet inni. Rauch volt az automata, de nem az volt benne. A poharak hozzá 1 dl-s hatalmasságok. A menüválasztásos vacsora elmegy, de csak ennyi. A tisztaság nem jellemző a helyre. Ami szörnyű: a tusoló nem volt elválasztva a wc-től, ezért a zuhanyzás után folyt ki a kosz a csempék közül.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor a 24-es szobát adták. Rókalyuknak megfelelne. . . A 3,5 m magasan lévő kis ablak (40X60 cm) nem működött. Szükséglakásként szolgálhatott volna. Félhomály, a foglalatban nem volt égő, a kilincs esett ki a zárból. A 3. gyermeknek csak kérésünkre vetettek ágyat. . . Felháborodott kérésemre kaptunk egy megfelelő szobát.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rugalmas, segítőkész személyzet. Korán érkeztünk a panzióba, de ez
nem volt gond. Déli 12-kor, de a
szoba kulcsát megkaptuk. Minden infót megkaptunk, hova érdemes
kirándulni, mi hol van. Az ellátás jó volt, bőséges. A wellness rész a panzió nagyságához képest
kiváló. Kérésünkre időre mindig minden rendelkezésre állt. Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Egy újabb felejthetetlen pihenés.Visszatérő vendégként csak potitív véleményt tudok átadni. Ha így halad a panzió egyre több törzsvendéget tudhatnak magukénak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
3 éjszakát töltöttünk a panzióban az unokánkkal. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt. Fiatalok, vidámak. A reggeli és a vacsora számunkra megfelelő volt mennyiségileg és minőségileg is. A szobánkkal kapcsolatban sem volt semmilyen kifogásolni valónk. A környéken van még mit felfedezni, újra jövünk és ha van szabad hely, itt foglalunk majd.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 20.
Kedves, fiatal, igyekvő a személyzet. Az ételek bőséges adagok és ízletesek. Könnyen megközelíthető, frekventált, a látnivalók, strandok, cukrászda, kisbolt közel vannak. A szoba néhány kisebb hibától eltekintve (egyik ablak nem volt nyitható, a wc-deszka teteje törött volt) kényelmes és tágas volt; a tisztasága megfelelő.
2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 3.
Először jártunk ebben a kis panzióban de nem csalódtunk, hiszen remek 1 hetet töltöttünk ott. A Személyzet kedves, barátságos, az ételek változatosak, finomak és bőségesek. A csomagban Barlang fürdő belépő, szolárium,flabélos,szauna használat. . Gratulálunk az ott dolgozó szakácsoknak. A szálloda épülete, berendezése tiszta és barátságos.

mandrea70 TOP szállásértékelő
mandrea70 TOP étteremértékelő
mandrea70 TOP egyébhely értékelő
mandrea70 TOP fotófeltöltő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Valentin nap alkalmával töltöttünk itt 3 napot. A Személyzet,kedves,barátságos,az ételek finomak,bőségesek. A csomagban Barlang fürdő belépő. szolárium,flabélos,szauna használat. A szoba egyszerű,fa butorok,törölközö bekészitve-de sajnos az ágy kényelmével nem voltunk megelégedve(ki volt feküdve,kemény párna ,szerencsémre vittem a saját kispárnámat.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk el itt, de alig vártuk, hogy hazaérjünk. A személyzettel meg voltunk elégedve, mindenki nagyon kedves volt. A szoba is rendben lett VOLNA. Sok volt a hangya, illetve amikor este húztam be a sötétítő függönyt előkerült az előző vendég vastag, téli zoknija a radiátoron. A fürdőszoba csempe koszos volt (penész foltok, hajszálak) és hiányoltam a kéztörlő kendőt.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Kellemes napokat töltöttünk el a panzióban,egyszerű de kényelmes szállás,sajnos hideg volt és nem volt fűtés,a fürdőszobába még fűtési lehetőséget sem találtam, Az ételek finomak voltak,csak nem volt választék,a személyzet kedves.Az egész napos ingyenes barlangfürdő belépő nagyon jó ötlet volt,köszönjük.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 12.750 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-használattal, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.30.
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2019.08.25-ig
Aurora Hotel
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
Páratlan Apartmanház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szabolcs Apartmanok
Demjén
2 nap/1 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2019.08.20.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX