Icus67: Elégedett vendég. :) - Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése
10. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Elégedett vendég. :)

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Nagyon kellemesen csalódtam, az elvárásaimnak minden megfelelő volt a szálláson. A kiszolgálás, a szoba elhelyezkedés, és az külön tetszett, hogy minden szobához volt terasz is. A pincérek kedvesek segítőkészek, és az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak. Biztosan máskor is a Panzió vendége leszek. Rég jártam ilyen szálláson, ami ennyire tetszett volna.

Szeretnéd követni Icus67 felhasználót?    Igen

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca
Csabai u. 7.

2020. július 11.
A szállás jó helyen volt,a wellnes részleg kiváló volt a szaunák és a víz is talán egy kicsi kevesebb klór kellett volna bele.A szoba nagysága jó volt tisztasági állapota elfogadható.A fürdőszoba kicsit furca de megfelelő mellettünk volt a mosoda szinte minden hajnalba zajongott,A terasz mióta...

2019. november 4.
A wellnes részlegből csak a szauna működött. A sóterápiás szobák nincsenek. A medence részleget nem tudtuk használni mert azt bár korábban jeleztük hogy túl van klórozva (2 fürdőruha bánta) , egy állítólagos javítás után is azonnali köhögés jelentkezett mindenkinél a maró anyag hatására. Ezt...

2019. október 14.
Kellemes hely, a személyzet kiváló, az étkezés bőséges és nagyon finom. A barlangfürdő és a bob pálya közel van. A pár kilométerre fekvő Lillafüred is csodálatos kirándulóhely. Röviden érdemes ide ellátogatni. Örültünk, hogy itt lehettünk, köszönjük.

Hungária Panzió, Miskolctapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Kikapcsolódás Miskolctapolcán (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-01 - 2020-12-20
 - Egyedi ajánlatkérés