Sallai Vendégház Miskolctapolca

Sallai Vendégház Miskolctapolca
Sallai Vendégház MiskolctapolcaSallai Vendégház Miskolctapolca
Sallai Vendégház MiskolctapolcaSallai Vendégház Miskolctapolca

Sallai Vendégház Miskolctapolca bemutatkozása

A Sallai Vendégház a Miskolctapolcai Barlangfürdő közelében (150 méter), jól frekventált helyen található.
Szállóvendégeink nyugalmához a csendes, nyugodt zöldövezeti környezet és a remek kilátás is hozzájárul. Modern kialakítású franciaágyas szobáink, illetve apartmanunk minden igényt kielégítően felszerelt, ami családosoknak, baráti társaságoknak is egyaránt alkalmas.

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak félpanzióval
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Sallai Vendégház Miskolctapolca vélemények

Átlagos 2017. szeptember 10.a párjával járt itt
nem volt különösebb probléma a hellyel, habár ennél csak jobb helyeken voltunk. Kissé rányomta bélyegét az ott tartózkodásunkra a szállásadó ridegsége,aki mellesleg elég cinikus mint egy Harry Potter filmben kb. . nem az a féle hozzáállású személy, akit évek múltán is könnyes szemekkel emlegetsz,te áru vagy nála, nem vendég,erre készülj fel ha odatévedsz ;-) Van parkoló, klíma.
Sallai Vendégház Miskolctapolca - Környék
2016. augusztus 4. járt itt
2015. augusztusában töltöttünk itt egy éjszakát, leginkább a Barlangfürdő közelsége miatt választottuk a szállást. 1 gyermekkel szálltunk itt meg. A Tulaj nagyon kedves, segítőkész. Sajnálom hogy nem több időt töltöttünk itt. Az udvarban zárt parkoló, és ping-pong asztal. A szobát viszont hosszabb (1 hét) tartózkodásra már kicsinek találnám.
Kiváló 2015. augusztus 17.csoporttal járt itt
Egy hetet töltöttünk a panzióban 8 felnött, 7 gyerek. Nagyon jó a panzió: kényelmes, modern, tágasak a terek, kedves és nagyon segítökész a személyzet.
A nagy melegben jól jött a klíma. Kilátás az erdökre, a fürdö pár perc séta egy parkon keresztül. Az egyik legjobb panzió amiben voltunk.
Köszönjük a felejthetetlen hetet, ha megint jövünk, csak ide. Mindenkinek nagyon ajánlom.
Kiváló 2015. július 10.családjával járt itt
A vendégház tetőtéri apartmanját foglaltunk le négy napra. A szálláshely kényelmes ,nagyon tiszta,tökéletesen megfelelt a hirdetésben leírtaknak. Kilátás a hegyekre,csend, nyugalom. A vendéglátónk végtelenül kedves,barátságos volt. Az étkezéshez csupán azért nem adtam szívecskét,mert önellátóak voltunk.
Átlagos 2014. szeptember 21.a párjával járt itt
Ami jó:
Közel van fürdöhőz és a központhoz. Sok minden elérhető a közelben. (Lidl, étterem, italozó, kalandpark) Csendes helyen van. Így pihenésre teljesen alkalmas. A túlajdonos a házban lakik de mi például csak a távozáskor találkoztunk vele. Ami rosz:
Egy picit lehetne tisztább a fürdő.