Marcsi1978

Marcsi1978 adatlapja

Regisztráció2016.08.04
Utoljára itt2018.12.25

2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttünk Gyulán, eredetileg másik cukrászdába készültünk, de ez útba esett, közelebb volt, és amúgy is egy nagy adag vacsora után találtunk rá a cukira. Persze hogy nehéz volt a választás, hiszen minden süti irtó jól nézett ki, és ugye tele hassal. . DE akkor is kipróbáltuk, mert ellenállhatatlan volt a választék.
Kiváló 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Augusztusban baráti társasággal, gyerekekkel látogattunk el ide. Először majdnem eltántorított minket a közel 30 perces sorban állás, de gondoltuk, ha ilyen sor van, rossz étel nem kerülhet a tálcánkra. És milyen igazunk volt! ! 10-12 féle hamburgerből lehet választani, további ételek: saláták, hagymakarika, sült burgonya. .
2016. augusztus 4. járt itt
2015. augusztusában töltöttünk itt egy éjszakát, leginkább a Barlangfürdő közelsége miatt választottuk a szállást. 1 gyermekkel szálltunk itt meg. A Tulaj nagyon kedves, segítőkész. Sajnálom hogy nem több időt töltöttünk itt. Az udvarban zárt parkoló, és ping-pong asztal. A szobát viszont hosszabb (1 hét) tartózkodásra már kicsinek találnám.