Anikó11: Borsos árak , de kitűnő konyha rendkívüli személyzettel - Székely Kúria Miskolctapolca

Székely Kúria Miskolctapolca értékelése
6. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Borsos árak , de kitűnő konyha rendkívüli személyzettel

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Gyönyörűen berendezett szobák, patyolat tisztaság , kitünő tájjelegű ételek.
Jól éreztük magunkat,nagyon kedves a személyzet.
A Miskolctapolcai Székelykúriát mindenkinek csak ajánlani tudom, hisz jó az elhelyezkedése is -az élmény és barlangfürdőhöz közel van 5-10 perces sétával elérhető-
Összességében nagyon ajánlható ez a hely, hisz mindig mindenhol a maximálisan elvárható kedvességgel fogadott bennünket a személyzet.ide még biztosan visszatérünk

Szeretnéd követni Anikó11 felhasználót?    Igen

3519 Miskolctapolca
Miskolctapolcai út 43.

2018. augusztus 24.
1 hetet töltöttünk a családdal, köztük a bogárfóbiás lányommal a miskolctapolcai Székely Kúriában. Tudtuk, hogy nagyon jó helyen van, a közelben elérhető szinte a legtöbb miskolctapolcai élmény- és szórakozási lehetőség akár 5 perc sétával is! Érkezéskor a lányom tüzetesen átvizsgálta a...

2018. április 15.
Egy másik szállásfoglalással foglalkozó weboldalról foglaltam a Székely Kúriába. Minden rendben zajlott. Az időpont előtt pár nappal leszedték a pénzt a kártyámról. Ehhez én nem vagyok szokva (pedig rengeteget utazom), de nem jelentett problémát. Gyönyörűen kivitelezett a szállás, mely...