Székely Kúria Miskolctapolca

3519 Miskolctapolca, Miskolctapolcai út 43.

Székely Kúria Miskolctapolca a térképen

Szállások Miskolctapolca városában
Wellness csomagok Miskolctapolca városában

Székely Kúria Miskolctapolca vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Gyönyörűen berendezett szobák, patyolat tisztaság , kitünő tájjelegű ételek. Jól éreztük magunkat,nagyon kedves a személyzet. A Miskolctapolcai Székelykúriát mindenkinek csak ajánlani tudom, hisz jó az elhelyezkedése is -az élmény és barlangfürdőhöz közel van 5-10 perces sétával elérhető-
Összességében nagyon ajánlható ez a hely, hisz mindig mindenhol a maximálisan elvárható kedvességgel fogadott bennünket a személyzet.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
1 hetet töltöttünk a családdal, köztük a bogárfóbiás lányommal a miskolctapolcai Székely Kúriában. Tudtuk, hogy nagyon jó helyen van, a közelben elérhető szinte a legtöbb miskolctapolcai élmény- és szórakozási lehetőség akár 5 perc sétával is! Érkezéskor a lányom tüzetesen átvizsgálta a szobátésközölte, hogy még egy kósza pókhálót vagy egy pici muslicát sem talált!

lnln TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Egy másik szállásfoglalással foglalkozó weboldalról foglaltam a Székely Kúriába. Minden rendben zajlott. Az időpont előtt pár nappal leszedték a pénzt a kártyámról. Ehhez én nem vagyok szokva (pedig rengeteget utazom), de nem jelentett problémát. Gyönyörűen kivitelezett a szállás, mely Miskolctapolca főútja mellett van, ennek ellenére csendes a hely.

Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, teadélutánnal, masszázskuponnal, kerékpár használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.06.30.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.28-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, vízitornával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Tavaszi kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX