Székely Kúria Miskolctapolca

3519 Miskolctapolca, Miskolctapolcai út 43.

Székely Kúria Miskolctapolca a térképen

Szállások Miskolctapolca városában
Wellness csomagok Miskolctapolca városában

Székely Kúria Miskolctapolca vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Gyönyörűen berendezett szobák, patyolat tisztaság , kitünő tájjelegű ételek. Jól éreztük magunkat,nagyon kedves a személyzet. A Miskolctapolcai Székelykúriát mindenkinek csak ajánlani tudom, hisz jó az elhelyezkedése is -az élmény és barlangfürdőhöz közel van 5-10 perces sétával elérhető-
Összességében nagyon ajánlható ez a hely, hisz mindig mindenhol a maximálisan elvárható kedvességgel fogadott bennünket a személyzet.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
1 hetet töltöttünk a családdal, köztük a bogárfóbiás lányommal a miskolctapolcai Székely Kúriában. Tudtuk, hogy nagyon jó helyen van, a közelben elérhető szinte a legtöbb miskolctapolcai élmény- és szórakozási lehetőség akár 5 perc sétával is! Érkezéskor a lányom tüzetesen átvizsgálta a szobátésközölte, hogy még egy kósza pókhálót vagy egy pici muslicát sem talált!

lnln TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Egy másik szállásfoglalással foglalkozó weboldalról foglaltam a Székely Kúriába. Minden rendben zajlott. Az időpont előtt pár nappal leszedték a pénzt a kártyámról. Ehhez én nem vagyok szokva (pedig rengeteget utazom), de nem jelentett problémát. Gyönyörűen kivitelezett a szállás, mely Miskolctapolca főútja mellett van, ennek ellenére csendes a hely.

Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 29.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.05.03-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Őszi szünet és Mindenszentek (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX