Alibi Bistro Mohács

239. helyezett Dél Dunántúlon - 462 étterem közül

kávézó - kávéház, bisztró

Alibi Bistro Mohács vélemények

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 24.
Mohácsi nyaralásunk alkalmával sok helyi étterembe ellátogattunk, de az Alibi Bistro-nál jobbat nem találtunk, így többször is visszatértünk. A sok finomság közül a pizzákat emelném ki, mennyeiek voltak! A kiszolgálás kedves, és viszonylag gyors, az árak ésszerűek. A meleg hónapokban a hangulatos teraszon is helyet foglalhatunk, de a belső tér is kényelmes, bár nem túl nagy.

2015. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. február 9.
2015. 02. 03-05 estéken látogattunk el ebbe az étterembe, a Centrum Panzió 2500 HUF-os vacsora kuponjaival. Az étterem nagyon hangulatos, sok a fa és tégla felület, családiasan pici belső térrel. Az étlapot a "kevesebb több" elv mentén tudnám leírni, ételfajtánként 4-5 étellel, viszont levest például egyáltalán nem találtunk.

Legnépszerűbb csomagok Mohácson és környékén
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 23.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programlehetőségekkel, kedvezményekkel, parkolással
2021.05.22. - 2021.05.24.
Hotel Castello
Siklós
2-6 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés estekkel, wellness-részleg és szauna használattal, gyermekfoglalkozásokkal és játszókuckó használattal, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.31.

Szállodák Mohács környékén
Thermal Hotel Harkány Mohács
Ametiszt Hotel Mohács
Tókert Fogadó Mohács
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Nyári akció (min. 3 éj)

Alibi Bistro MohácsX