Alibi Bistro Mohács

265. helyezett Dél Dunántúlon - 500 étterem közül

kávézó - kávéház, bisztró

Alibi Bistro Mohács vélemények

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 24.
Mohácsi nyaralásunk alkalmával sok helyi étterembe ellátogattunk, de az Alibi Bistro-nál jobbat nem találtunk, így többször is visszatértünk. A sok finomság közül a pizzákat emelném ki, mennyeiek voltak! A kiszolgálás kedves, és viszonylag gyors, az árak ésszerűek. A meleg hónapokban a hangulatos teraszon is helyet foglalhatunk, de a belső tér is kényelmes, bár nem túl nagy.

2015. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. február 9.
2015. 02. 03-05 estéken látogattunk el ebbe az étterembe, a Centrum Panzió 2500 HUF-os vacsora kuponjaival. Az étterem nagyon hangulatos, sok a fa és tégla felület, családiasan pici belső térrel. Az étlapot a "kevesebb több" elv mentén tudnám leírni, ételfajtánként 4-5 étellel, viszont levest például egyáltalán nem találtunk.

Legnépszerűbb csomagok Mohácson és környékén
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.21.
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2020.12.23.

Szállodák Mohács környékén
Ametiszt Hotel Mohács
Thermal Hotel Harkány Mohács
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Mohács
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Alibi Bistro MohácsX