LunIstar

LunIstar adatlapja

Regisztráció2014.02.17
Utoljára itt2016.06.05

Kiváló 2015. április 17.a párjával járt itt
Kehidai hosszú hétvégénken tévedtünk el ebbe a hangulatos kis étterembe. A pincér srác azonnal leste minden kívánságunkat, szívesen mesélt az étterem szabad polcait-párkányait megtöltő régiségekről, rádiókról, fényképezőgépekről, stb. Vacsorának Cigányvajda kedvencét választottuk, ami az adag méretét elnézve bevallom merész vállalkozásnak bizonyult.
Kiváló 2015. október 15.barátokkal járt itt
Csapattársakkal tévedtünk be az étterembe, ahol - szombat lévén - épp telt ház közeli állapot uralkodott, pont ezért esett a választásunk erre a helyre (ahol sokan vannak, ott biztos jó az ellátás). Sétáló utca felőli kiülős részen foglaltunk helyet, a pincér ahogy felszabadult a keze a felszolgált, vagy épp mosogatásba tartó edényektől.
Kiváló 2015. január 20., kollégákkal járt itt
Kollégákkal ugrottunk be a mai napon, partnercégünk bajai munkatársai ajánlották nekünk. Napi ajánlatként halászlé és túrós csusza volt, kollégáim nagy örömére, illetve én hagymás sertést rendeltem. Az adagok bőségesek (fél adagot el is csomagoltattam), bár a halászlé cseppet íztelennek éreztük, bár a pincér a rendelés felszolgálásakor kérdés nélkül hozta az erős paprikás tányért is, azzal egész fogyasztható volt.