Szekeres Cukrászat Mohács

7700 Mohács, Dózsa Gy. u. 2.

Szekeres Cukrászat Mohács a térképen

Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27.
Forró nyári napon értünk oda szinte egyidőben a Szekeres cukrászathoz. Mi ketten és vagy harminc gyerek a nyári táborból. Na most mi lesz? Nem volt semmi probléma, a kislány felvette a mi rendelésünket, a gyerekek pedig a felügyelő tanár segítségével sorbaálltak a fagyis pultnál. Na ilyen rugalmas cukrászdákra van szükség! Finom a kávé, finomak a kelyhek és a sütemények.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Legendásan finom fagylaltok készülnek itt. Aki Mohácson jár, annak feltétlenül el kell látogatnia ebbe a bájos cukrászdába. A vanília és homoktövis fagylaltok a kedvenceim! A finom fagyi mellé jó kávé és kedves kiszolgálás is társul. Külön kiemelném, hogy kutyabarát hely, tehát a kutyánkat is szívesen látták és külön kérés nélkül hozták neki az ivóvizet.

Legnépszerűbb csomagok Mohácson és környékén
Baranya Hotel
Harkány
2-4 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, masszázs kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.16. - 2020.11.01.

Szállodák Mohács környékén
Ametiszt Hotel Mohács
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Mohács
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Thermal Hotel Harkány Mohács
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

Szekeres Cukrászat MohácsX