Szekeres Cukrászat Mohács

2021.11.30-ig
Thermal Hotel Harkány
57.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Szekeres Cukrászat Mohács vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 274 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5534 feltöltött kép
Kiváló 2016. szeptember 27.a párjával járt itt
Forró nyári napon értünk oda szinte egyidőben a Szekeres cukrászathoz. Mi ketten és vagy harminc gyerek a nyári táborból. Na most mi lesz? Nem volt semmi probléma, a kislány felvette a mi rendelésünket, a gyerekek pedig a felügyelő tanár segítségével sorbaálltak a fagyis pultnál. Na ilyen rugalmas cukrászdákra van szükség!
5Ár / érték arány
Kiváló 2015. augusztus 19.a párjával járt itt
Legendásan finom fagylaltok készülnek itt. Aki Mohácson jár, annak feltétlenül el kell látogatnia ebbe a bájos cukrászdába. A vanília és homoktövis fagylaltok a kedvenceim! A finom fagyi mellé jó kávé és kedves kiszolgálás is társul. Külön kiemelném, hogy kutyabarát hely, tehát a kutyánkat is szívesen látták és külön kérés nélkül hozták neki az ivóvizet.
5Ár / érték arány