Szekeres Cukrászat Mohács

7700 Mohács, Dózsa Gy. u. 2.

Szekeres Cukrászat Mohács a térképen

Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27.
Forró nyári napon értünk oda szinte egyidőben a Szekeres cukrászathoz. Mi ketten és vagy harminc gyerek a nyári táborból. Na most mi lesz? Nem volt semmi probléma, a kislány felvette a mi rendelésünket, a gyerekek pedig a felügyelő tanár segítségével sorbaálltak a fagyis pultnál. Na ilyen rugalmas cukrászdákra van szükség! Finom a kávé, finomak a kelyhek és a sütemények.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Legendásan finom fagylaltok készülnek itt. Aki Mohácson jár, annak feltétlenül el kell látogatnia ebbe a bájos cukrászdába. A vanília és homoktövis fagylaltok a kedvenceim! A finom fagyi mellé jó kávé és kedves kiszolgálás is társul. Külön kiemelném, hogy kutyabarát hely, tehát a kutyánkat is szívesen látták és külön kérés nélkül hozták neki az ivóvizet.

Legnépszerűbb csomagok Mohácson és környékén
Hotel Castello
Siklós
2-6 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés estekkel, wellness-részleg és szauna használattal, gyermekfoglalkozásokkal és játszókuckó használattal, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.280 - 16.982,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.03. - 2022.02.01.

Szállodák Mohács környékén
Ametiszt Hotel Mohács
Thermal Hotel Harkány Mohács
Tókert Fogadó Mohács
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Aktív pihenés természetkedvelőknek (min. 3 éj)

Szekeres Cukrászat MohácsX