Pannon Hotel Mohács

Pannon Hotel Mohács
Pannon Hotel MohácsPannon Hotel Mohács
Pannon Hotel MohácsPannon Hotel Mohács

Pannon Hotel Mohács bemutatkozása

A szálloda a város központjában, jól megközelíthető helyen, 22 igényesen berendezett szobával, hangulatos, zárt udvarral várja az ide látogatókat. A történelmi belváros, a szépen kialakított Duna-parti sétány, a város új fürdője néhány percnyi sétával elérhető.

Ponty Poronty Vendégház Nagybaracska - Pihenés áprilisban, májusban, júniusban, júliusban
Pihenés áprilisban, májusban, júniusban, júliusban
04.25-07.18.
Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Pannon Hotel Mohács vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 7.csoporttal járt itt
Szerencsés választás volt részünkről, amikor egy 34 fős csoportnak kerestünk egy éjszakára szállást. Jó helyen van, igényes, ízléses berendezéssel, kedves személyzettel. Sajnos épp a mi szobánkban nem működött túl jól a klíma (épp a 40 fok körüli napokat fogtuk ki), de a csoport többi tagja tökéletesen elégedett volt mindennel.
Kiváló 2016. október 8.a párjával járt itt
Egy éjszakát töltöttünk a szállodában. Elhelyezkedése miatt választottuk ezt a hotelt. Kedvesen fogadtak, szépen berendezett, kényelmes és tiszta volt a szobánk. A svédasztalos reggeli bőséges és finom volt. A kocsinkkal a zárt udvarban biztonságosan parkolhattunk. A személyzet kedves és segítőkész volt.
Kiváló 2015. július 13.családjával járt itt
Nagyon kellemes egy hetet töltöttünk el a hotelben. A szobák szépen berendezettek, tágasak és légkondicionáltak, tiszta, igényes fürdőszobával. A személyzet segítőkész és kedves. Parkolásra a zárt udvarban volt lehetőség.
Egyetlen negatívum: a reggelinél hiányoltam a teljes kiőrlésű pékárut.
Pannon Hotel válasza
Köszönjük, hogy elküldték véleményüket szállodánkról. Örömünkre szolgál, hogy szolgáltatásainkkal elégedettek voltak. Igyekszünk bővíteni a reggeli kínálatát a teljes kiőrlésű pékáruval Várjuk Önöket legközelebb is hotelünkben.
2015. július 21., Gódiné Újvári Andrea, tulajdonos
Kiváló 2013. május 22.családjával járt itt
Tetszett a kedves, figyelmes, udvarias fogadtatás. Nekem különösen fontos, hogy az autóm biztonságos helyen legyen és Mohácson más helyen ilyet nem találtam. Zárt, belső parkolója van. Közvetlenül a szállás udvarán. Ügyeltek a maximális kiszolgálásra. Minden nagyon rendben volt. Köszönöm!
Kiváló 2013. május 22.a párjával járt itt
Családias vendégszeretettel fogadtak. Nagyon igényes szobába költözhettünk be. Zárt parkolóba biztonságosan hagyhattuk az autónkat. Korlátlan internet lehetőség minden szobában. A svédasztalos reggeli ízes és bőséges volt. A tisztaság kifogástalan volt. A klimatizált szoba előnyeit is élvezhettük.