Szemben a törpével

Gombóc Artúr Vidéki Nyalodája MónosbélGombóc Artúr Vidéki Nyalodája Mónosbél a térképen

Átlagos 2023. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 8.
Már valamit nagyon kerestem, éttermet, presszót, bármit, aztán áthaladva Mónosbélen van egy kertitörpe szobor az út mentén, vele szemben meg ez a fagyizó. Senki sem volt az asztaloknál, parkolóban, egy próbát megér, lássuk! Azt mondja, hogy kézműves a fagylalt... nos, az a helyzet, hogy ezt már számtalan helyen olvastam, de ne vegyél rá mindig mérget. Egyébként jól hangzik. De hogy a sárkánygyümölcs például Mónosbélen kézműves, hát... meg azok a színek... a kiszolgálással semmi baj, egy tényleg kedves, barátságos ember árul itt fagylaltot, meg is méri rendesen, hatalmas az adag! Hogy ízre milyen... hát nem mondom, hogy rossz. Egyáltalán nem rossz, a tekintélyes adagommal leültem az egyik székre bámulni a tájat, közben bejött két tini suhanc is egy nagy fekete Mercedessel, ők is fagyiztak, ismerősök voltak. Le is fagyiztam magamat két helyen, akkora volt a fagylalt és olyan lassan fogyott, aztán kértem szépen valami vizes szalvétát,. hogy kimoshassam. Kaptam is, tisztálkodtam, aztán mentem, Ajánlom a helyet, ne menj tovább, erre jársz, készülj rá, hogy ez itt van, és tegyél egy próbát te is!
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Gombóc Artúr Vidéki Nyalodája Mónosbél - Étel/italGombóc Artúr Vidéki Nyalodája Mónosbél - Étel/italGombóc Artúr Vidéki Nyalodája Mónosbél - EgyébGombóc Artúr Vidéki Nyalodája Mónosbél - Külső képGombóc Artúr Vidéki Nyalodája Mónosbél - Külső kép
Öko-Park Panzió Szarvaskő - Pünkösd
Öko-Park Panzió Szarvaskő
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza