Tényleg kis Toscana

Liszkay Pincészet MonoszlóLiszkay Pincészet Monoszló a térképen

Kiváló 2015. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. november 26.
Liszkay Mihállyal akkor kötöttem felszínes ismeretséget, amikor a Vince 2013-as kiadása alkalmából megálltam két terem közötti átjáró torkolatánál, ahol gyönyörű zongoraszót lehetett hallani. Kisvártatva felfogtam, hogy a bortermelő tud zongorázni, nem is akárhogy s ezt is egyfajta vendégcsalogatónak szánja. Idén augusztusban sikerült elmenni a birtokra is és annak központjába, a Liszkay Kúriába.
Enni az ottlakóknak lehet, inni viszont bárki betévedő vendégnek. A beltér gönyörű, a kilátás leírhatatlan nem véletlen, hogy úgy reklámozzák magukat, hogy “kis Toszkána”. A borok csodálatosak, érthetetlen, hogy a Gault Millau tesztelői csak egy fürttel jutalmazták a birtokot, mely nagyjából három fürtre lenne jogosult.
Az ételrovatban a borokat díjaztam, de elnézve a szállóvendégek tányérjait, azok is 5 csillagosaknak tűntek.
Hangulat:Kiváló
Liszkay Pincészet Monoszló - Külső képLiszkay Pincészet Monoszló - Étlap/itallapLiszkay Pincészet Monoszló - Étlap/itallapLiszkay Pincészet Monoszló - BelsőLiszkay Pincészet Monoszló - BelsőLiszkay Pincészet Monoszló - Étel/italLiszkay Pincészet Monoszló - Étel/italLiszkay Pincészet Monoszló - Étel/italLiszkay Pincészet Monoszló - Külső képLiszkay Pincészet Monoszló - Külső képLiszkay Pincészet Monoszló - Külső képLiszkay Pincészet Monoszló - Külső képLiszkay Pincészet Monoszló - Külső képLiszkay Pincészet Monoszló - Külső kép
Aventurin House Révfülöp - Legjobb ár önellátással
Legjobb ár önellátással