pinyedli: Romantikus 1 éjszaka - Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór értékelése
2. helyezett a 4 móri szállás közül

Romantikus 1 éjszaka

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 24.
Nagyon tetszett a régi stílusú szobák és az udvar berendezése. A város központja is olyan mintha egy kicsit vissza mentünk volna az időben, de minden szép és rendezett. Az étteremben nagyon finom volt a vacsora és a 3 pohár bor is ami a csomaghoz tartozott. A személyzet gyors és figyelmes volt.
Negatívum, hogy a kerékpár használat ingyenesként van feltüntetve a szobában lévő tájékoztatóban, mégis csak pénzért lehet bérelni.

Szeretnéd követni pinyedli felhasználót?    Igen

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór
8060 Mór
Arany János utca 4.

2017. október 16.
Elfelejteni Budapest zaját és nyüzsgését! Ezzel a céllal érkeztem a Fogadóba. Nem kellett csalódnom. Maximálisan azt kaptam, amit reméltem ettől a három naptól.Nyugalmat, csendet a környezetben, figyelmességet, odafigyelést a személyzet részéről, profizmust a vendéglátásban, és valami hihetetlen...

2017. október 14.
2 éjszakát töltöttünk el a férjemmel és kislányunkkal. Fantasztikusan éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, udvarias. A szobák kifogástalanok, tiszták, egyedi berendezésűek. Az étterem színvonalas, a felszolgálók figyelmesek, az ételek fenségesek. Bátran ajánlom pároknak,...

2017. június 5.
Sokat utazunk, sok szállást láttunk már. Magyarországon a második legjobb szállásként, étteremként értékeltük. Szobánk berendezése különleges volt, patyolat tiszta. Barátságos, odafigyelő személyzettel. A reggeli változatos, sokféle étellel. Konyhája kiváló. Programokat is bitósítanak....

Fogadó az Öreg Préshez Hotel, Mór kiemelt csomagajánlatai
 - Édes Préses romantika (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-02-01 - 2017-12-22
 - Őszi Borbarangoló Napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg, szauna és szolárium használattal, választható programokkal, kerékpár kölcsönzéssel, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-15 - 2017-11-19
 - Szerelmes éjszaka Móron - Édes Préses Romantika (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szolárium és szauna használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2017-12-23